Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

J.Krowodrzański

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 20:38

#75: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Czy ty czytałeś te pierdoły,które tu wklejasz? Przecież one wystawiają ci świadectwo wybitnie matołowatego, prymitywnego  hejtera. Ale prawdziwi hejtrzy są znacznie integetniejsi i nie kompromitują się takimi kretyńskimi wpisami. Zaraz mi odpiszesz,że to ja jestem hejterm, bo nienawidzę Biedne Palestyńskie Dzieci. No to kompromituj się dalej swoim prymitywizmem mentalnym.

J.Krowodrzański

#77 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 20:47

wentaności Żyda#76: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Waldi,Mój Jedyny w Swoim Rodzaju! Zapomniałem się podpisać nadanymi mi przez ciebie ksywami:

Siewca Zła

Nazista

Pałający Nienawiścią do Ludzi

Popierający Mordowanie Niewinnch Niemowląt

Katolik o Mentalności Żyda

- wystarczy? Bo nie pamiętam reszty. Ale chyba jesteś usatysfakcjonowany ?

 

Waldemar

#78 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-01 18:32

#77: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

O ile mi wiadomo Wiara Katolicka nie dopuszcza dzieciobójstwa i ludobójstwa, więc wspierając mordowanie dzieci w szkołach i szpitalach wykluczyłeś się Krowodrzański ze Społeczeństwa Katolickiego. Poza tym Chrześcijanie są odwiecznymi wrogami Żydów, więc popierają żydów jesteś jakby Piątą Kolumną wśród Chrześcijan. Usatysfakcjonowany będę jak Palestyna będzie Wolnym Niezależnym Krajem, wolnym od żydowskich bandziorów. Nie ja nadałem tobie te ksywy, tylko ty sam zadeklarowałeś sie jako zwolennik zbrodni, terroryzmu syjonistycznego i mordowania Dzieci.

 

Waldemar

#79 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-01 19:11

#76: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Od kilkudziesięciu lat słyszę od żydów i ich popleczników w szkole, w pracy, w urzędach, w sejmie i w rządzie , że jak ktoś ma inne zdanie, jak wszechwiedzący naród przeklęty, to jest matołem, więc ty krowodrzański nie zabłysnąłeś niczym nowym; - wpisujesz się w stare schematy, że nie-żydzi są tylko bydłem, które musi bezwarunkowo popierać żydów. Ale cieszy mnie to, że nie mając innych argumentów, jedyną rzeczą jaką potrafisz jest zarzucanie mi niedorozwinięcia psychicznego.

 


Gość

#80 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-01 23:11

#79: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Walduś! Ty jednak chyba nie czytasz tych swoich wpisów,przecież przestałbyś się już tutaj ośmieszać. Nawet tą swoją kulawą polszczyzną - nie ma słowa "niedorozwinięcie",jest tylko
niedorozwój, co zdajesz się tu prezentować.

Waldemar

#81 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-02 13:18

#80: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Cienki z ciebie przeciwnik krowodrzanski, bo jak typowy poplecznik żydów używasz tylko jednego argumentu, że jestem niedorozwinięty. Lepiej jest być śmiesznym, niż takim nazistą jak ty, wspierającym mordowanie Dzieci podczas snu i rozpowszechnianie syjonistycznej propagandy nienawiści. Życzę tobie takiej znajomości języka obcego, jak moja polszczyzna. Polski jest moim trzecim językiem, ale nie ojczystym

 


Gość

#82 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-02 16:50

#81: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Walduś, Poligloto Nieznany, już wiadmo czemu nienawidzisz Polski i Polaków! Ty już może lepiej pisz w tych swoich pozostałych ojczystych językach (pewnie niemieckim i arabskim) - lepiej ci to wyjdzie. Możesz wtedy opisywać jak to żydowscy terroryści na całym świecie mordują w  zamachach (często samobójczych) niewinnych cywili;kobiety,dzieci na placach targowych, w szkołach, w szpitalach, w autobusach, w metrze i t.p. Allah akhbar! Salam alejkum!

Waldemar

#83 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-02 19:50

#82: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Nie wiedziałem tchórzliwy anonimowy gościu, że na terenie Prus językiem ojczystym jest arabski ;-) Nie wiedziałem, też że kilkumiesięczne Palestyńskie Dzieci, z zimną krwią zamordowane podczas snu przez żydowskich oprawców są terrorystami. Ostatnio o żydowskich terrorystach mordujących dzieci czytałem w kilku artykułach napisanych w Ameryce Południowej. Te kraje zza oceanu, które w przeciwieństwie do Polski nie są żydowskimi i amerykańskimi wasalami, na znak protestu przeciwko żydowskim terrorystom odwołały swoich ambasadorów z żydolandu. Ale mieszkańcy Ameryki Południowej, to tak jak ja, chorzy psychicznie antysemici. Twoja zasada, że jak nie wspierasz żydów, to jesteś terorystą jakoś się nie sprawdza, bo poza usa i eurolandem żydzi są postrzegani jako bandyci dokonujący zbrodni ludobójstwa.

 


Gość

#84

2014-09-03 08:41

A gdzież to jest ta twoja ojczysta kraina czyli Prusy? Tam gdzie zamieszkują prusaki czyli karaluchy?

Adam Grot

#85 Re:

2014-09-03 09:21

#84: -  

 Właśnie poczytałem sobie te wszystkie wpisy związane  - o ironio losu! - z petycją w sprawie Strefy Gazy. Nie jestem po żadnej ze stron: zarówno islam,jak i judaizm są dla mnie obcymi, niezrozumiałymi religiami,a ich wyznawców (zwłaszcza islamistów) uważam za niebezpiecznych fanatyków. Konflikt w  Strefie Gazy nie jest moim problemem i nie zamierzam żadnej ze stron bronić albo potępiać, jak to robią zacietrzewieni dyskutanci na tej stronie. Ale uderza mnie jedno: pewien "dyskutant" o nicku Waldemar od początku nie widzi jak jest ośmieszany przez innych,którzy podjęli z nim polemikę. Brnie  dalej powtarzając  z uporem maniaka swoje tezy o porównywaniu II Wojny Światowej do sytuacji w Gazie, a jako argumentów używając wciąż tych samych inwektyw. Nie widzi,że odpowiedzi na jego ataki są kwitowane ironicznymi kpinkami, zresztą dosyć celnymi. "Kończ,waść,wstydu oszczędź (sobie)!" -  chciałoby się powiedzieć za klasykiem.

Wademar

#86 Re:

2014-09-04 19:33

#84: -  

Odsyłam nieuku do podręcznika geografii z podstawówki - tam się dowiesz gdzie są Prusy. A Prusacy, podobnie jak karaluchy mają się dobrze (w przeciwieństwie do obecnych "gospodarzy" ziem pruskich). Jak zawitasz kiedyś do starego Krzyżackiego Marienburg'a, to się dowiesz jak żyją Prusacy. Zanim zacznie pisać publicznie, to skończ szkołę podstawową, bo jesteś kompletnym nieukiem; - mieszkańcy Prus, to Prusacy, a nie Prusaki analfabeto.

 

Waldemar

#87 Re: Re:

2014-09-04 19:51

#85: Adam Grot - Re:  

Adamie Grot, jak już wcześniej wspomniałem, zarówno Polacy, jak i żydzi mają jedna wspólną cechę: - gdy ktoś wyznaje inne wartości i ma inne zdanie, to jest śmiesznym psycholem. Ale do tego się już przez kilkadziesiąt lat przyzwyczaiłem, że w tym biednym zacofanym kraju nie można liczyć na to, że ktoś będzie używał racjonalnych argumentów. - Zresztą żaden z was nigdy nie był na Bliskim wschodzie i tylko powtarzacie jakieś zasłyszane gdzieś poglądy na temat Arabów. Z pewnością żaden z was nie zna nawet jednego Araba, więc nie macie pojęcia o czym piszecie. Jakbyście choć przez tydzień posiedzieli w getcie otoczonym murem, odcięci przez żydów od wody, żywności i leków, a na szpitale, gdzie leżą wasze dzieci spadały precyzyjnie wycelowane amerykańskie rakiety to cierpienia Palestyńskich Dzieci przestałyby być dla was takie śmieszne. A co do meritum sprawy, to żydowscy nacjonaliści są bardziej niebezpiecznymi fanatykami, niż Arabowie i jakbyście poczytali raporty ONZ na ten temat, to byście przestali pisać nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości wyssane z palca tezy. Podczas II wojny światowej partyzanci i żołnierze Armii Krajowej przez Niemców byli nazywani terrorystami, stąd porównanie Palestyńczyków do Armii Krajowej, bo tak jak teraz "Palestyńscy Terroryści" próbują wyzwolić się spod żydowskiej okupacji, tak 70 lat temu "Polscy Terroryści" próbowali się wyzwolić spod niemieckiej okupacji. I jeszcze jedna śmieszna rzecz, wypowiedziana przez śmiesznego Antysemitę i Islamistę sekretarz generalnego ONZ Ban Ki Mun'a: "Nic bardziej haniebnego niż napadanie śpiących dzieci. Tego nie da się usprawiedliwić" - oświadczył sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun, odnosząc się do ostrzelania przez izraelską armię oenzetowskiej szkoły w Strefie Gazy. Organizacja przypomniała, że Izrael był kilkunastokrotnie informowany, że w tym miejscu schroniły się kobiety i dzieci. W swojej śmiesznej i głupiej teorii potępienia żydów za bombardowanie śpiących dzieci jestem przynajmniej w dobrym towarzystwie sekretarza generalnego ONZ. I wasze teorie, że w tej szkole pod patronatem ONZ Islamscy Terroryści urządzili stanowisko bojowe, które przez żydów musiało byś zlikwidowane jest po prostu irracjonalne, bo nie poparte faktami. P.S. Waldemar, to nie nick, lecz imię i szkoda że tego nie rozumiesz.

 

Adam Grot

#88 Re: Re:

2014-09-04 21:29

#86: Wademar - Re:  

 Waldemarze (jeśli toTwoje prawdziwe imię)! Skoro dla Ciebie nadal istnieją Prusy i czujesz się Prusakiem,to naprawdę nie ma lepszego sposobu na publiczne ośmieszanie się - takich Prusaków,Rzymian, cezarów, faraonów i t.p. wymarłych nacji i postaci historycznych pełne są psychiatryki. Rozumiesz więc,że nie ma sensu,ani  możliwości prowadzenie z Tobą dalszego dyskursu. Ale skoro chcesz, to się sam dalej ośmieszaj na własny rachunek. Zwłaszscza,że kompletnie nie wyczuwasz i nie rozumiesz ironii (np.o prusakach-karaluchach) zawartej w odpowiedziach na Twoje ataki składające się głównie z obraźliwych inwektyw.


Gość

#89

2014-09-04 22:17

Duchowny islamski o ostatnich zbrodniach ucinania głowy amerykańskim korespondentom wojennym:

“Jeśli chodzi o obcinanie głów Żydom, chrześcijanom i alawitom, jak również apostatom szyitom, którzy popełnili zbrodnie przeciwko muzułmanom, muszą być oni terroryzowani, napełnieni strachem i dekapitowani bez żadnego względu. Obcinanie głów jest częścią tradycji Towarzyszy [Proroka]. W Koranie Allah rozkazał uderzać karki niewiernych i zachęcał muzułmanów, by to robili. Powiedział [w Koranie 47:4: ‘Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi aż zabijecie lub zranicie wielu z nich…"

Waldemar

#90 Re:

2014-09-05 06:39

#89: -  

Chrześcijański żołnierz z Polski strzela do Kobiet i Dzieci w Afganistanie i kilka z nich ginie. Oczywiście te Dzieci zabite przez polskich żołnierz w Afganistanie to terroryści islamscy. Chrześcijański żołnierz z usa kieruje dronem i ostrzeliwuje dom, w którym giną kilkuletnie Dzieci Afgańskie. na terenie chrześcijańskiej Polski torturuje się ludzi przetrzymywanych latami bez sądu i wyroku. Ale Polacy, amerykanie i brytyjczycy mordują i katują ludzi w imię wyższych wartości i każde dziecko, które zgięło z ich rak zginęło na chwałę Chrystusa.

 

Waldemar

#91 Re: Re: Re:

2014-09-05 07:03

#88: Adam Grot - Re: Re:  

Na mapach nie tylko niemieckich, ale i amerykańskich Prusy są po prostu krainą geograficzną. Gdybyś popatrzał na mapę to byś zauważył, że Pomorze Gdańskie, Warmia i Mazury są krainami niemieckimi o nazwie Prusy Wschodnie i Zachodnie i wszystkie osoby które się urodziły przed 1945 r. są , Kaszubami i Mazurami urodzonymi na terenie Prus, zgodnie z tym, co mają wpisane w oficjalnych dokumentach. Tylko głupiec uważa, że na terenie obecnych Kaszub, Warmii Mazur i Podlasia mieszkają Polacy. Od pokoleń mieszkają tu Kaszubi Gdańszczanie z Wolnego Miasta Gdańsk, Mazurzy i potomkowie Krzyżaków. Ironia o Prusakach jest tak samo płytka jak powiedzenie o "polaczkach złodziejaszkach". jeżeli chcecie się "wyzywać" i poniżać, to chętnie do polaczków złodziejaszków dodam równie obraźliwe epitety nie gorsze od tego jak nazwanie mnie "prusakiem-karaluchem". Od kilku pokoleń zamieszkujemy te ziemie i zgodnie z prawem unijnym jesteśmy mniejszością narodową na terenie Polski i mamy prawo używać języka ojczystego i określać swoją tożsamość. Jeżeli nie potraficie uszanować tego, że na terenie Polski mieszkają Kaszubi, Mazurzy i Prusowie, to mogę was Polaków równie po chamsku określać. Jeżeli nie potraficie zrozumieć kilku historycznych prawd, że na tych terenach mieszkają rdzenni mieszkańcy, którzy z Polską nigdy nie mieli nic wspólnego, a obywatelami polskimi stali się w wyniku układu jałtańskiego, to jesteście prymitywami, którzy nie potrafią zrozumieć tego, że po 1945 r. spora część mieszkańców ówczesnych Prus pozostała w Gdańsku, Malborku i w Olsztynie, to nie nie rozumiecie historii własnego kraju. Przyjmijcie więc do wiadomości, że Unia Europejska nakazuje Polsce szacunek dla mniejszości zamieszkujące tereny obecnie należące do Polski. Nie potraficie uszanować rdzennych mieszkańców obecnych ziem polskich, to przynajmniej uszanujcie prawo Unii Europejskiej zezwalając na posługiwanie się mniejszościom kaszubskim pruskim i mazurskim języka ojczystego i określenie własnej tożsamości. Nie każdy mieszkaniec Gdańska, Malborka, czy Olsztyna mówiący po Polsku to Polak.

 

Waldemar

#92 Re: Re: Re:

2014-09-05 07:15

#88: Adam Grot - Re: Re:  

Tak samo jak ty szydzisz z nas - mniejszości narodowych wywodzących się z Prus, tak samo szydzą Europejczycy w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii z Polaków. Czy przyjemnie tobie, gdy w Berlinie, czy Amsterdamie będą wyzywać ciebie "polaczkiem złodziejaszkiem"? - Chcesz, aby szanowano ciebie jako Polaka, to uszanuj to, ze oprócz polaków na terenie obecnej Polski mieszkają Mazurzy, Kaszubi i Prusowie. Pamiętaj też o tym, że potęgę Prus i Gdańska zbudowali Krzyżacy, Holendrzy i właśnie Prusowie, z których tak bardzo lubisz szydzić.

 


Gość

#93 Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 13:01

#91: Waldemar - Re: Re: Re:  

 Co za bzdety! Czemu nie piszesz po niemecku,a może po prusku,ty mniejszościowy prusaku? I w ogóle co tam (na terenie dawnych Prus) jeszcze robisz?


Gość

#94 Re: Re:

2014-09-05 13:10

#90: Waldemar - Re:  

 Omyłkowe ostrzelanie przez polski patrol w Afganistanie domu z rodziną cywili zostało osądzone przez sąd po długim,wnikliwym śledztwie. Ale ty zapewne o tym nie słyszałeś. Żaden muzułmański sąd nigdy nie osądzał sprawców masakr na bazarach,w autobusach czy na ulicach afgańskich lub irackich miast. Bo wiadomo (takim mędrkom,jak ty), że sprawcami tych zbrodniczych zamachów są zawsze żydowscy terroryści -  czyż nie tak...? Albowiem w wyniku ostrzeliwania przez Hamas terytorium izraelskiego nigdy nie zginęło żadne żydowskie dziecko - widocznie te dzieci są jakieś nieśmiertelne.

I - jak widać - ty podzielasz opinię tego muzułmańskiego duchownego o słusznośći ścięcia głów tym amerykańskim dziennikarzom.

Waldemar

#95 Re: Re: Re:

2014-09-05 18:13

#94: - Re: Re:  

Oczywiście jak zwykle Polacy strzelali do kilkuletnich terrorystów. Dokładnie wiedzieli, że ostrzeliwują dom z cywilnymi mieszkańcami. Ostrzeliwanie cywilnych domów jest zbrodnią wojenną. No chyba że polscy żołnierz to takie fajtłapy, że celują Panu Bogu w okno, a trafiają w niewinne dzieci. Oczywiście torturowanie w Polsce więźniów, katowanych bez wyroku to też przypadek - w Polsce mamy takie kije samobije. Drony sterowane przez amerykanów to też tak zupełnie przypadkowo z dokładnością do kilku centymetrów przypadkowo trafiają w domy, w których śpią Dzieci. Jest takie powiedzenie, że jak ktoś mieczem wojuje, to od miecza ginie i to spotyka amerykanów i Polaków, którzy mordowali Irakijczyków i Afgańczyków. Oczywiście według ciebie Irakijczycy i Afgańczycy powinni sami do siebie strzelać, albo stanąć w rządku, aby amerykańcy i Polscy żołnierze mogli ich bez wysiłku zastrzelić. To amerykanie i Polacy wtargnęli i okupują kraje arabskie. Na ponad 337 Dzieci Palestyńskich zginęło jedno dziecko żydowskie. Palestyńskie Dzieci są mordowane celowo, a żydowskie dziecko zginęło przypadkowo. Nawet Sekretarz generalny ONZ powiedział, że żydzi zostali przez ONZ poinformowani, że w danych obiektach znajdują się Dzieci i Kobiety, więc ten atak był celowy i żydzi z premedytacją bombardowali te obiekty, w których przebywały dzieci. Wyraźnie jest to ujęte w raportach ONZ, ale ty tchórzliwy anonimowy gościu czytasz tylko żydowską propagandę, a fakty omijasz z daleka, więc zanim następnym razem coś napiszesz, to poprzyj to faktami, bo jak do tej pory to piszesz dziwne rzeczy, wyssane z palca. No chyba, że ONZ współpracuje z Palestyńskimi Bojownikami i w swoich szkołach i ośrodkach instaluje rakiety, które masowo zabijają setki żydowskich niewiniątek.

 

Waldemar

#96 Re: Re: Re:

2014-09-05 18:17

#94: - Re: Re:  

Oczywiście Muzułmanie, według ciebie powinni bezczynnie patrzeć, jak żydzi, amerykanie i Polacy strzelają i mordują Muzułmańskie Dzieci. Chyba, że uważasz, że kraje arabskie to prywatne folwarki Polaków i amerykanów, a Arabowie to podludzie, do których się strzela jak do kaczek. Polacy też kiedyś byli podludźmi, do których strzelali Niemcy. Teraz Polacy robią to samo z Arabami.

 

Waldemar

#97 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 18:48

#93: - Re: Re: Re: Re:  

Wiesz tchórzliwy gościu jaki śmieszny jesteś w twym absurdalnym poniżaniu mniejszości narodowych? Ale nie jesteś wyjątkiem, bo Polacy słyną z nietolerancji. Do szkoły miałeś po wiatr i pod górkę, skoro nie nauczyłeś się tego, że obecne tereny Polski zamieszkują nie tylko Polacy, ale także Ślązacy, Kaszubi, Niemcy, Łemkowie, Tatarzy, Rosjanie, Białorusini i dziesiątki innych narodowości. W twojej prymitywnej filozofii nie mieści się fakt - znany wszystkim Europejczykom, oprócz Polaków - że obywatelstwo polskie nie oznacza jednocześnie narodowości polskiej. Na szczęście polskie władze podporządkowały się prawu unijnemu i w ostatnich spisach ludności były rubryki w których oprócz obywatelstwa polskiego podawało się także narodowość. Gdybyś przeczytał dane GUS-u, to byś się zdziwił ilu Ślązaków, Kaszubów, Mazurów i Niemców mieszka na Pomorzu, Górnym i Dolnym Śląsku. Z pewnością też nie widziałeś na tych terenach nazw ulic w języku kaszubskim, śląskim, czy niemieckim. Nie wiesz też, że spora część Ślązaków, Prusów i Kaszubów posiada obywatelstwo polskie i niemieckie. Ale dla ciebie, każdy, kto urodził się w Polsce musi być Polakiem i w tym właśnie jesteś śmieszny. --- A na terenie Prus po prostu mieszkają ludzie, którzy od pokoleń nie są Polakami. A co ty "polaczku" robisz na terenach zaboru rosyjskiego, pruskiego, czy austriackiego? - Ty z pewnością jesteś prawdziwym Polakiem, w pierwszej linii potomkiem Mieszka I, który od Prusków i Czechów przyjął chrzest.

 


Gość

#98 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 21:11

#97: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Twój hiswteryczny nacjonalizm,a właścfiwie już szownizm i nienawiść do Poaków,któych chleb codziennie spożywasz - są po prostu śmieszne i nawet trudno się  na to oburzać,anonimowy Waldemarze.


Gość

#99 Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 21:12

#95: Waldemar - Re: Re: Re:  

 A ty ciągle o tych dzieciach,czyżby jakieś pedofilskie ciągoty...?


Gość

#100 Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 21:14

#96: Waldemar - Re: Re: Re:  

 Ooo! znowu te biedne  dzieci - to już zakrawa na pedofilię...