PETYCJA DO GRUPY ALLEGRO Sp. z o.o. W SPRAWIE PARAMETRU TRAFNOŚĆ


Anonymous

#76 Re:

2014-09-24 08:28

#75: dex -  

 Rozumiem że masz na mysli również siebie? 


Gość

#77 Re: Re:

2014-09-26 21:41

#76: - Re:  

 Chyba nic nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem!

Andy

#78

2014-10-02 05:53

Widać, że każdy się pogodził i wszystko ucichło. 

sport

#79

2014-10-05 11:10

U mnie sytuacja wygląda tak:

Z dniem 1 oraz 2 września sprzedaż po staremu czyli kilka przedmiotó, później lipa do końcamiesiąca.

I październik również się tak zaczął 1 oraz 2 październik sprzedaż super i znów koniec na tym.

 

Dziwna ta zależność. Gnoje cholerne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już napisałem do allegro i jak zobacze, że odpiszą iż zapraszją do artukułu o trafnoście to wyjde z siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak to jest, że w niektórych dniach się sprzedaję a w innych nagle źle wystawione aukcje ????????? Kto mi to wytłumaczy ??

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2014-10-05 20:00



Gość

#81 Re: Re: Re:

2014-10-05 20:01

#77: - Re: Re:  

 A co, to ty jestes ten pierwszy kozak co poszedł na wojnę z Allegro? Szczerze watpie, a skoro nie to zgodnie ze swoimi słowami jesteś ciotą i krzykaczem.


Gość

#82 Re: Re: Re: Re:

2014-10-10 04:01

#81: - Re: Re: Re:  

A co samemu mam pójść?


Gość

#83

2014-10-10 04:03

no to jest jakaś chętna cipka? :D


Gość

#84

2014-10-12 10:51

SUPER,W KONCU KTOS SIE TYM MOZE ZAJMNIE ZANIM PRAWIE WSZYSCY PUJDA Z TORBAMI PRZEZ TO NAJWIEKSZE DO TEJ PORY DZIADOSTWO -TRAFNOSC,TYLKO KILKA DUZYCH FIRM MA SZANSE SPRZEDAWAC RESZTA NA BRUK!!!!!!!!!!!!!!!!JUZ MAM DOSYC TEGO ALLEGRO I CAGLYCH ZMIAN I PODWYZSZANIA OPLAT-ZLODZIEJE!!!

Gość

#85

2014-10-12 10:55

allegor złodzieje trafnosc to najwieksze zlodziejstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#86

2014-10-24 19:13

Jest bezcelowa. Trzeba pisać do Uokik

Gość

#87

2014-10-27 17:33

Zgadzam się w 100% z całym tekstem... jestem dużym sprzedawcą i nie jest mi to obojętne, bo utrzymujemy się z naszego sklepu...
pozdrawiam i mam nadzieję, że wspólnie da się coś ruszyć
taki ten tego

#88

2014-11-22 14:28

I jak koledzy i koleżanki? Dzieje się coś? Bo na Allegro coraz gorzej i gorzej. W zasadzie wątpie by to przetrwało kilka kolejnych lat w takiej formie. Na pewno coś się wydarzy. To wydarzenie raczej zakończy też Waszą działalność


Gość

#89

2014-11-24 12:24

tak zgadzam się allegro działa na niekorzysć handujących , zdziera z nas grube pieniądze ,a promuje tych którzy mają najtaniej .

Gość

#90

2014-11-24 13:51

Ludzie, aukcja promowana, opłacona 20 zł za wystawienie, kończy się za dwa dni, a wyświetleń słownie TRZY! Ta sama aukcja na początku roku miała ponad 500 wyświetleń i sprzedane przedmioty. Trzeba się zwijać chyba i zamykać firmę.

czek

#91

2014-11-24 14:57

skurwiele do jasnej cholery, jeszcze takiej małej sprzedaży nie widziałam od 8 lat , a nie sądzę aby ludzie nie chcieli by kupić oświetlenia choinkowego, albo zmądrzejmemy i nie będziemy wystawiać dopóki coś z tym nie zrobią albo będą jechać po portfelu


Gość

#92 O działaniach allegro!!!

2014-11-29 16:48

Coś bardzo interesującego  - warto przeczytać o działaniach allegro

http://tnij.org/rg5u4bn

AlleSyf

#93

2014-11-29 17:26

Podpisałem, ale to nic nie da, syzyfowa praca. Dla nich liczy się tylko zysk, resztę mają gdzieś. Powodzenia


Gość

#95 Re: Re:

2014-12-01 19:30

#94: - Re:  

 Jacek Leksy

Witam ponownie Świetnie, że znalazły się osoby które chcą walczyć z allegro tak jak ja. W związku z zainteresowaniem przekazuje oficjalnie telefon i e-mail do dziennikarza Pulsu Biznesu Pana Rafała, który chętnie podejmie się współpracy z Nami. Proszę tylko o jedno przy kontakcie z Panem Rafałem podpierać się udokumentowanymi argumentami, tak aby wszystko było rzeczowe i przejrzyste. Ważne Poszukuje osoby, która napisała petycje ponieważ Pan Rafał chętnie by z nią porozmawiał. Niestety Pan z petycji nie odpowiedział na mój e-mai. Jeżeli ktoś jest odważny może również wystawić dane na cafe allegro lub poprosić osobę, która jest zarejestrowana ale nie zależy jej na późniejszych konsekwencjach to pewnie rozgłośni sprawę a same allegro chyba wreszcie zrozumie, że to nie przelewki dziennikarz Pulsu Biznesu Pan Rafał T +48 22 333 9932 

Gość

#96

2014-12-01 19:31

 


Witam ponownie Świetnie, że znalazły się osoby które chcą walczyć z allegro tak jak ja. W związku z zainteresowaniem przekazuje oficjalnie telefon i e-mail do dziennikarza Pulsu Biznesu Pana Rafała, który chętnie podejmie się współpracy z Nami. Proszę tylko o jedno przy kontakcie z Panem Rafałem podpierać się udokumentowanymi argumentami, tak aby wszystko było rzeczowe i przejrzyste. Ważne Poszukuje osoby, która napisała petycje ponieważ Pan Rafał chętnie by z nią porozmawiał. Niestety Pan z petycji nie odpowiedział na mój e-mai. Jeżeli ktoś jest odważny może również wystawić dane na cafe allegro lub poprosić osobę, która jest zarejestrowana ale nie zależy jej na późniejszych konsekwencjach to pewnie rozgłośni sprawę a same allegro chyba wreszcie zrozumie, że to nie przelewki dziennikarz Pulsu Biznesu Pan Rafał T +48 22 333 9932 r.fabisiak małpa pb.pl

Gość

#97 Re:

2014-12-02 09:30

#96: -  

 Witam !  Myślę , że nie zaszkodzi  napisać co się wyprawia w allegro również do Pawła Blajera ,w swoich programach cały czas podkresla , że jego program ma wspierać przedsiębiorców , a w szczególności małych.

Chciałem do niego napisać  , ale trzeba byc zarejestrowanym na fejsie , a ja się tam nie wybieram , więc podaję link  https://pl-pl.facebook.com/BlajerBiznes

Zadzwonię do pana od petycji może jeszcze będzie tym zainteresowany /jeżeli nie splajtował/ , może zwróci uwagę na twój email.

pozdrawiam i powodzenia.

Allstowarzyszenie

#98

2014-12-08 11:16

Witam,kto chętny na Stowarzyszenie ? Proszę pisać.Brakuje kilku osób byśmy mogli stoworzyć Stowarzysznie i dzialać przeciw praktykom jakie stosuje wobec nas Allegro. Jesli ktoś się chce przyłaczyć to proszę pisać :allstowarzyszenie@o2.pl


Gość

#99

2014-12-09 20:36

Dzisiaj również w kategoriach w sposób domyślny ustawia się  trafność.

Kto mi odda za promowanie aukcji, na pierwszych stronach /przejrzałam 5 stron/ np. w malarstwie ustawiają się same propozycje na "kup teraz"  reszta czyli aukcje z licytacją  nie są wg allegro atrakcyjne.

Cytuję dlaczego od dzisiaj obowiązuje trafność

Dlaczego znowu pojawia się "trafność"

 

To nie jest błąd, dzisiaj zostały włączone testy sortowania według trafności na listach kategorii bez konieczności wpisywania frazy w wyszukiwarkę. Zmiana ta ma na celu wyróżnienie na górze najciekawszych ofert.

 

Krzysztof Grochocki
Zespół Allegro

 


Gość

#100 twoją ofertę pokażemy na poczatku listy przedmiotów !!!!!

2014-12-10 13:23

Czy ja nie rozumiem po polsku , z czym tu dyskutować jest czarno na białym , tylko adminom z zapytaniem o trafność wysyłać ten zrzut z ekranu i pytac się gdzie moja oferta !!!!!