Nie dla zamknięcia przejazdu na ul. Czerwonych Klonów w Tarnowie


Gość

#26

2014-10-02 13:16

po prostu szok co się dzieje w tym mieście. ja na prawdę zaczynam wątpić w to że ktoś wogóle interesuje się tym miastem. czy prezydent lub zarząd dróg i komunikacji mieszkają w tarnowie? widocznie nie. dlaczego nikt kreatywny oraz poprstu logicznie myślacy dojdzie w koncu do wladzy i to tyczy sie zarowno miasta jak i calego kraju.
Mieszkaniec ul.Kolejowej

#27

2014-10-02 15:32

Zdaję mi się że PKP PLK i miasto już podjęły już decyzje. Mam nadzieje ze opóźnią zamknięcie ul. Zbylitowskiej bo to już najczarniejsze sny.

Władek

#28 Temat

2014-10-02 16:05

Wygląda na to że nikt nie panuje nad sytuacją w Tarnowie To nie pierwszy raz gdy mieszkańcy , oraz ludzie pracujący w Tarnowie traktowani sa jako zło konieczne 

Czy nos jest dla tabakiery czy tabakiera dla nosa? Poprzez całkowity haos przy remontach wiele firm zbankrutowało lub poniosło straty Tak będzie i tym razem 

nie moge dojechac do mojej firmy jak równiez klienci nie mogą do mnie dojechać

dosyć tych bzdur Chemy zyc normalnie i pracowac a nie walczyc z konsekwencjami debilnych decyzji urzędniczych Postuluje wnieś doniesienie do prokuratury działaniu na szkode mieszkańców

kbs90

#29

2014-10-02 17:13

Trzeba będzie zrobić kilka pikiet i blokadę jakieś uliczki przez którą będzie prowadzony remont. Może to da do myślenia urzędasą.

M.

#30

2014-10-02 18:07

Napisałam do TVN Uwaga. Byłoby super, gdyby ktoś się tym wreszcie zajął. Bombardujcie ich mailami, może się zainteresują!


Gość

#31

2014-10-03 16:44

Juz trwa remont na ul.Krakowejsiej a raczj sie ślimaczy!!jak mozna w jednym czasie zamykac kolejny WAZNY!! wiadukt i to jeszcze przed nadejsciem zimy gdzie wiadomo że żadne prace nie będa prowadzone albo w zikomym tylko zakresie brak wyobrażni to mało powiedziane- wyborcy tez ocenią te działania Magistratu i odPOwiedzialnych za chaos urzędasów...

Gość

#32

2014-10-03 18:06

Dobra petycja. Zamkniecie wiaduktu sparalizuje dostep do pracy szkoly miejsca zamieszkania a objazdy sugerowane nie sa przystosowane do przyjecia tak duzej ilosci samochodow.

Gość

#33

2014-10-03 21:22

MAM DOŚĆ UTRUDNIEŃ, NIECH KOMPETENTNI WYMYŚLĄ CO ZROBIĆ , ABY ZREALIZOWAĆ PLAN MODERNIZACJI I NIE UTRFUDNIC NAM ZYCIA
Święty

#34

2014-10-04 22:16

A ja myślę że władze miasta nabrały wody w usta po tym jak posadzili prezydenta, który wetował przejazd tirów przez miasto z autostrady . Tutaj podejrzewam że jest podobnie - wydadzą zgodę bo są unijne fundusze do wykorzystania na remont kolei i ktoś na siłę chce je wykorzystać. Myślę że tylko taka petycja może coś zmienić - bo raczej władze miasta nie będą stawiały oporu dla wykonawców remontów - niezależnie jak byłyby niefachowo wykonywane ...

 

rudolf1

#35 Re: Temat

2014-10-06 05:43

#28: Władek - Temat 

 popieram!!!


Gość

#36

2014-10-06 16:34

Remonty wykonuje się kolejno ,nie utrudniając życia mieszkańcom a nie na hurra i od razu wszędzie zamykamy,bo wybory się zbliżają!