Żłobki na uczelnie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Żłobki na uczelnie


Gość

#1

2014-10-06 16:54

super inicjatywa :)

Gość

#2

2014-10-12 10:36

Żłobki to prawdziwa inwestycja w społeczeństwo

Gość

#3

2014-10-14 07:41

Popieram dotację celową na żłobki i przedszkola nie tylko na uczelniach, ale wszędzie. Jest ich za mało, rodzice muszą wybierać czy wolą pracować/uczyć się, czy wychowywać dzieci. W świetle niskiego przyrostu demograficznego ułatwianie życia osobom mającym dzieci powinno być jednym z priorytetów rządu

Gość

#4

2014-10-14 12:58

Znam wiele studentek, które zostały mamami i miały olbrzymie problemy ze zorganizowaniem opieki nad dzieckiem. Żłobki przy uczelniach są konieczne!
gosc

#5 5

2014-10-14 13:44

po co te studia i tak pracy po nich nie znajdą

 


Gość

#6

2014-10-14 20:48

Świetny pomysł. Od dawna rozmyślam na temat trudnej sytuacji studentów, którzy wczesnie zdecydowali się na potomstwo i to jest jedyna przyjazna inicjatywa, z która sie spotkałam. Oby się udało.
Wiktor

#7 ideologia nowotworu

2014-10-14 22:17

Poparłbym z chęcią, gdyby nie ostatnie zdanie:

"Więcej młodych studentów zdecyduje się na rodzicielstwo, co w długofalowej perspektywie zwiększy ilość rodzin wielodzietnych w Polsce i wpłynie pozytywnie na wskaźniki demograficzne."

na jakiej liczbie ludzi poprzestaniemy z tą napędzaną kompleksami ekspansją, wzrostem w imię wzrostu, megalomanią i fetyszem wskaźników, zanim wyginą wszystkie inne gatunki żywych istot poza laboratoriami i ekspozycjami? marzy się 70 miliardów na toksycznej pustyni śmieci?


Gość

#8

2014-11-04 15:47

Bardzo podoba mi się pomysł żłobków przy uczelniach
Sama jestrm młodą mamą i wiem jaki to problem zr znalezieniem miejsca w żłobku publicznym, a nawet i w prywatnym. PRzeważnie wymaga się, by oboje rodziców pracowało, a czasami pracę i naukę ciężko pogodzić, zwłaszcza jak ma się małe dziecko.