Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych

Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych / Ogłoszenia / Pomóż nam - wyślij maila, zmieńmy wspólnie ustawę o ochronie zwierząt doświadczalnych! / Komentarze


Gość

#26

2014-11-26 13:49

Nie zgadzam się na traktowanie zwierząt przedmiotowo!!!!!!!!!!!!
Proszę się postawić w ich sytuacji. Więcej empatii!!!! Takie doświadczenia nie służą niczemu, a powodują niesamowite męki mniejszych braci. Kto ma w sobie serce niech sercem patrzy i czuje.
nana

#27

2014-11-26 16:48

A ja otrzymałam tego maila 3 godziny po manifestacji...


Gość

#28 Re:

2014-11-27 06:12

#27: nana -  

 Ja podobnie :(

BEATA

#29 bledna lista maile wracaja !!!

2014-11-27 07:50

Maile wracaja,nie da sie wyslac:/


Gość

#30

2014-11-27 08:29

List wyslany. Maile jednak wracaja:( Prosze poprawcie liste adresow do poslow. Ta petycja jest naprawde ogromnie wazna i szkoda, zeby techniczne historie zniszczyly energie wlozona w te sprawe!


Gość

#31

2014-11-27 08:33

STOP EKSPERYMENTOM NA BEZBRONNYCH ISTOTACH ! CZY ODDAŁBYŚ SWOJEGO PUPILA NA DOŚWIADCZENIA I CIERPIENIE ? TYLKO LUDZIE MOGĄ BYĆ TAK OKRUTNI I DLA WŁASNYCH CELÓW NISZCZĄ ŚWIAT, ŚRODOWISKO, PRZYRODĘ, I SKAZUJĄ WSZYSTKIE ISTOTY ŻYJĄCE NA ZAGŁADĘ.

Gość

#32

2014-11-27 10:32

Poprawcie adresy mejlowe, bo się nie chce w tej formie wysyłać, jakieś błędy wyskakują, zwrotne wiadomości o niemożliwości wysłania petycji do (p)osłów. Jeżeli błąd zostanie poprawiony powinna też pójść wiadomość o tym, żeby znów można było spróbować. No i link podany w wiadomościach też jest błędny.

Gość

#33

2014-11-27 12:53

wyslane, ale zwrocil system kilka z nich. zaktualizujcie adresy mailowe

Gość

#34

2014-11-27 17:23

Jeśli te doświadczenia są TAKIE NIEZBĘDNE dla ludzi to proszę bardzo zatrudniać -za godziwą opłatą LUDZI - OCHOTNIKOW !!! A nie wykorzystywać bezbronne,bezwolne zwierzęta!!!!!!! Problem rozwiązany!!!
Paulina

#35 Programy komputerowe

2014-11-27 19:29

Uważam, że mamy bardzo rozwiniętą technikę i programy komputerowe, które pozwalają na testowanie różnych substancji. Są też komórki macierzyste. Nie ma potrzeby dręczenia żywych istot. Jeśli zauważy się np. że dana substancja leczy jakąś chorobę, to może zamiast ją "wywoływać" u zdrowych zwierząt, to leczyć te chore.

Paulina

#36 Re:

2014-11-27 19:31

#27: nana -  

 A ja 1 dzień i kilka godzin... nie mowie, że bym poszła, bo jest to w tym czasie dla mnie nie możliwe, ale...


Gość

#37

2014-11-28 12:04

Proszę o spojrzenie sercem na żywe istoty!!!

Gość

#38

2014-12-01 20:04

Napisz opinię

Gość

#39

2014-12-16 10:07

Kilka maili niestety nie doszło, ale spora większość trafiła do adresatów...oby przeczytali

w przeciwieństwie do niektórych mam rozum

#40 Re:

2015-01-07 02:09

#25: -  

 Kto ma rozum ten mysli, a kto nie ma ten pier...li  farmazony - tak kolokwialnie, może dotrze. Jeżeli ktoś nie widzi róznicy pomiędzy humanitarnym zabiciem (o.k. wiem, że to oksymoron, ale trzeba walczyć o jak najmniejsze cierpienie i jest to możliwe, [ba nawet można to zrobić BEZ CIERPIENIA]) zwierzęcia w celu zjedzenia go, a torturowaniem!, które nie może być zmniejszone, bo z założenia polega na torturowaniu, to doprawdy takiej osobie żadne leki już nie pomogą. I nie piszę w obronie mojego talerza! ponieważ jestem weganką.

Alicja

#41 Do przemyślenia

2015-01-07 02:26

Dlaczego to piszę? Bo może trzeba w końcu zjednoczyć wysiłki WSZYSTKICH, KTÓRZY WALCZĄ Z TYM BARBARZYŃSTWEM i raz na zawsze to zakończyć?? Dołączyłam do akcji Cambridge against AstraZeneca Planning. Prośba od adminów strony była (m.in.) "Please help show the unity of the AR movement by simply rating the comments up of anti vivisection campaigners and rating down the abusive and uncaring comments of pro vivisection people." Właśnie przebrnęłam przez wszystkie komentarze na stronie http://www.cambridge-news.co.uk i z moim "biegłym" angielskim dodałam jeszcze dwa swoje i uważam, że powinniśmy raz w końcu zawalczyć nie o poprawienie warunków, a o zakończenie wykorzystywania zwierząt!!