VI Sezon serialu "Lekarze" TVN

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji VI Sezon serialu "Lekarze" TVN


Gość

#1

2014-12-02 18:41

Leśniodorski do domu!

Gość

#2

2014-12-02 18:51

Jest tyle nieskończonych wątków z których śmiało można zrobić kolejną serię :)

Gość

#3

2014-12-02 19:06

Musi byc :(

Gość

#4 Re:

2014-12-02 19:29

#2: -  

 zgadzam się :)

adrasteja

#5 To nie są plotki.

2014-12-02 19:34

Zdaję sobie sprawę, że trudno  uwierzyć, że to koniec , ale nie piszcie "chodzą plotki", jak producentka serialu "Lekarze" wydała oficjalne oświadczenie o zakończeniu produkcji.

Ktoś opatrznie pomyśli, że jednak serial będzie. Nie będzie, a przynajmniej nie w przyszłym roku. Rozebrano dekoracje w Sękocinie, które tworzyły wnętrze szpitala, część sprzętu juz sprzedano, pan koman zatrudnił sie już w nowym serialu, w roli głównej, Agnieszka Więdłoch też dostała główną rolę w serialu. Zakończyli swoja przygodę z serialem. Możecie walczyć, ale co to da?

Nie bierzcie pod uwagę reaktywacji innych seriali, bo żaden z nich nie był w TVN.

Chociaż wszystko jest możliwe, chociażby odsprzedaż praw do serialu innej stacji. Czas pokaże.

Olbrzymi udział w decyzji o końcu produkcji ma Borys Szyc, dobił ten serial i to nie tylko finansowo.

sic

#6 exp

2014-12-02 20:23

Ktoś próbuje walczyć, ale nie robi tego z głową. Rozprzestrzenia nieprawdziwe informacje, które bardzo szybko mogą zostać zweryfikowane. Niestety, cześć zaślepionych internautów takie informacje potraktuje jak pewnik.

Po pierwsze, oficjalnie potwierdzono zakończenie serialu, po drugie, do Chin sprzedano  tylko I serię, która do dnia dzisiejszego nie doczekała się emisji w żadnym z kantonów Chin (jakie więc podbicie Chin?), po trzecie nie pora emisji, a coraz gorszy scenariusz spowodował spadek oglądalności. Same nastolatki to trochę za mało, aby było 3 miliony, jak na początku serialu.

Po czwarte znaczny przerost kosztów nad zzyskami, co w ostateczności spowodowało podjęcie decyzji o zakończeniu serialu. Wątków nie zakończono, bo liczono się z kontynuacją, ale po zrobieniu bilansu, zarząd stwierdził, że jedynym wyjściem będzie koniec.  Tym bardziej, że stacja została wystawiona na sprzedaż i ważne są produkcje, które dają zzyski, a serial "Lekarze" był taką produkcją do trzeciej serii włącznie. Później było coraz gorzej, a zatrudnienie najdroższego aktora w Polsce, czyli Szyca, nie poprawiło sytuacji finansowej, tylko ją pogorszyło. Rozumiecie cokolwiek z tego, co tu napisano?


Gość

#7

2014-12-02 20:28

proszę o VI sezon lekarzy

Gość

#8

2014-12-02 20:59

Proszę o wyjaśnienie watków w paru odcinkach !!!

Gość

#9

2014-12-02 21:09

Petycja jak najbardziej uzasadniona, jeden z lepszych seriali dostraczający milionom Polaków rozrywki. Nie jest zrozumiała dla mnie decyzja producentów skoro serial cieszy się popularnością. Szanowny TVN-nie zakończ produkcje mało ambitnych seriali typu Szpital , a skup się na dobrych produkcjach.
ja

#10

2014-12-02 22:22

a moim zdaniem jest coś w tej godzinie emisji...  Jestem matką dwóch dziewczynek w wieku 5-9 lat. Absorbuja wiele mojego czasu. Chodzą spac ok 21, dlatego uważam że poniedziałkowa pora emisji w okolicach godz. 22 była idealna. Idealna dla pracującej matki. To był mój czas. Z dobra herbatą i rewelacyjnym serialem. A niedziela o 21, no cóż troche za szybko :(

Ale bardzo zależy mi na 6 seri, zwłaszcza po teo żeby jedną klamrą spiąć wszystkie niedokończone wątki.

Pozdrawiam


Anonymous

#11

2014-12-02 22:48

Prosimy o VI sezon Lekarzy !


Gość

#12

2014-12-03 19:18

Jak już wcześniej pisałam,po zmianie godziny emisji na niedzielę o 21.00-"LEKARZE' musieli konkurować z hitem TVP 2 "CZAS HONORU".Uważam,że to był wielki błąd stacji TVN.

Gość

#13

2014-12-04 17:42

Świetny serial, piękny Toruń. To duma dla naszego miasta.
Wielka szkoda, że decydenci zaniechali produkcji, tak fantastycznego serialu. Może należałoby się nad tym dobrze zastanowić.

Gość

#14

2014-12-04 18:34

Zdecydowanie zgadzam się z tą petycją. Musi być VI seria. To szkoda takiego dobrego serialu. A po drugie tyle wątków nieskończonych.
czytelnik

#15 To nie jest miejsce na tego typu petycję

2014-12-06 00:05

Obok naprawde powaznych tematóe, które sa poruszane w pozostałych petycjach nie można sie ośmieszać prośbą o kontynuację serialu. Zastanówcie się np. walka o dobre imię nauki i naukowców, czy GMO, czy w sprawie ochrony zwierząt doświadczalnych obok petycji o serial? Jeszcze żeby to był serial dokumentalny, ale nie fabularny.  Tutaj porusza sie naprwde poważne problemy, a nie prośby o kontynuację serialu.

czytelnik

#16 Może by już tak dać spokój???

2014-12-27 18:43

Nijaka Kinga wypisuje na fb "Lekarzy" to samo. Nie ma żadnych plotek, jest fakt...serial się skończył. Podziękijcie Szycowi.

Za rok, jak będzie nowy właściciel TVN całkiem możliwe, że sprzeda prawa do serialu, ale czy będzie warto???

Jesteś bardzo dziecinna w tym, co wyprawiasz. Umieszczenie tej petycji w miejscu, gdzie porusza sie poważne problemy w petycjach, potwierdza determinację w dążeniu do kontynuacji serialu, ale też totalny brak orientacji w mechanizmach rynkowych.

Do tego dochodzi prawie znikome zainteresowanie, więc daj sobie spokój. Szkoda Twoich nerwów, Kingo.

ABE

#17 obsesja

2014-12-28 00:25

Kinga ma obsesję, bo jak inaczej nazwać, to co wyprawia?