Apel do Premier Ewy Kopacz w sprawie zwierząt doświadczalnych

Apel do Premier Ewy Kopacz w sprawie zwierząt doświadczalnych / Ogłoszenia / Głosowanie nad ustawą już w piatek 19 grudnia! Jeszcze raz możecie pomóc zwierzętom laboratoryjnym! / Komentarze


Gość

#51

2014-12-17 15:35

W tym tygodniu odbędzie się głosowanie poprawek zgłoszonych przez organizacje ochrony zwierząt do ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych. Szanowny Pośle/Posłanko, zanim podniesiesz rękę, zastanów się: czy w kampanii wyborczej do Sejmu w 2015 roku chciałby się Pan/Pani znaleźć na tej liście: http://prawazwierzat.eu/pol…/politycy-przeciw-zwierzetom.php ?

Z poważaniem
Joanna Huebner

Gość

#52

2014-12-17 16:28

Chciałbyś,aby twoją siostrę czy brata torturowali doświadczeniami??Zastanów się!!!!Kamila...

Gość

#53

2014-12-18 21:34

Wysłane!! Oby to coś dało....
Szacunek za działanie na rzecz tych, które nie mogą walczyć o swoje prawa!!

Gość

#54

2014-12-20 10:54

Bardzo podziwiam akcję Pani Doktor, ale mam dużo wątpliwości czy nasz Sejm zechce zagłosować tak jakbyśmy wszyscy chcieli. Przecież wybrańcy narodu wolą zajmować się np. tym czy p. prof. Pawłowicz je w czasie obrad Sejmu i wysyłać sobie nawzajem inwektywy. Po ostatnim werdykcie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie uboju rytualnego mam duże wątpliwości. Lobby wiejskie i koalicja PO PSL pokazały co potrafią. I pomyśleć, że zawsze głosowałam na PO! Dobrze, że chociaż p. prof. Teresa Liszcz była przeciw ubojowi. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i życzę cierpliwości i wytrwałości Wesołych Świąt! Barbara Węgłowska

Gość

#55

2015-01-02 06:40

O człowieczeństwie świadczy stosunek do wszystkich istot !!!!

Gość

#56

2015-01-13 20:07

Popieram! Nie dla krzywdzenia zwierząt!

Gość

#57

2016-03-10 23:25

MAM DLA WAS ******N I E S P O D Z I A N K E ******************************
KONIECZNIE MUSICIE TO ZOBACZYC !
TO DOTYCZY WAS WSZYSTKICH PO KOLEI WYSTARCZY WPISAC W GOOGLE:
,, JUZ SA .TYSIACE MASZERUJA PRZEZ ULICE W JEDNYM Z POLSKICH MIAST."

ZOBACZYCIE JAK ROZRADUJE SIE WASZE SERCE !