Nie chcemy pisać dyplomów na akord!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie chcemy pisać dyplomów na akord!


Gość

#1

2015-04-19 19:52

Do tej pory zabrano nam prawa do uczęszczania na zajęcia nie przeznaczone dla nas (mimo że płacimy za studia ogromne pieniądze jako studenci kursu niestacjonarnego) oraz odebrano nam promotorów ze względu na cięcia budżetowe. Ja rozumiem, że uniwersytet nie ma pieniędzy ale na takim wydziale jak mój bez minimum półrocznego wyjazdu 1. studia nie mają sensu (brak praktyki kulturowo-językowej) 2. często nie da się zebrać materiałów do napisania pracy. Dodatkowo takie stypendia dostają tylko najlepsi studenci. Moim zdaniem nowa ustawa jest już przekroczeniem granicy przyzwoitości i doprowadzi do tego, że studenci przestaną się uczyć, a osoby biedne nie będzie stać już nie tylko na wyjazd, który jest niezbędny, ale także dodatkowo na powrót z tego stypendium. Ustawa ma chyba na celu pogorszenie jakości nauczania na tym uniwersytecie.
student

#2 Re:

2015-04-21 15:55

#1: -  

Ja to bym na Twoim miejscu najpierw zapoznał się z pojęciem ustawy, a dopiero potem zabierał głos w sprawach społecznych.


Gość

#3

2015-04-23 13:50

Edukacja nie na sprzedaż! Uniwersytet to nie biznes!

Gość

#4

2015-05-08 14:46

Bo jest to sprawa, która powinna wywołać reakcję każdej studentki i każdego studenta.

Gość

#5

2015-05-11 15:10

Bo jest w słusznej sprawie.