Legalizacja Marihuany w Polsce Tu i Teraz

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Legalizacja Marihuany w Polsce Tu i Teraz

MARY JANE

#1 Zawsze Za Legalną Konopią

2015-06-11 20:37

  • ZA  LEGALIZACJĄ JESTEM I I CHCE ZNIESIENI WSZYSTKIEGO CO JEST PRZCIWKO WOLNYCH WYBORÓW DOTYCZĄCYCH UŹYWANI KONOPI NA KAŻY SPOSÓB . Skutki legalizacji w krajach rozwinietych nie ukazała strasznych jej minusów ale za to więcej plusów. Stan kolorado w usa jest na to przykładem jak i także holandia do której co raz wiecej młodych ludzi wyjeżdza nie tylko za pieniędzmi lecz także za legalną marihuaną bezpiecznie spożywaną i hodowaną w własnym domu . My Polacy Chcemy Tego Samego . Zacznijcie Nas Słuchać!!! 
  • Legalizacjia Marihuany :P Tu i Teraz 
  • Zapraszam wszystkich obywateli  stojacych za zalegalizowaniem marihuany nie tylko do celów medycznych lecz także rekreacyjnych i rozpoczecie otwierania legalnych punktów z marihuaną z legalnych hodowli :)

Gość

#2

2015-07-09 20:25

Wysłuchałam rozmowy z prof. Jerzym Vetulanim. Jestem również po lekturze jego książek: "Bez ograniczeń" i "Mózg i błazen".
Jestem już przekonana, że jeśli marihuana może być lekiem, to tym bardziej powinna być "zalegalizowana".