Przeciwko niekontrolowanemu przyjmowaniu uchodźców (imigrantów)

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-09-09 19:11



Gość

#2

2015-09-09 20:06

Nazywa się ich uchodźcami ale nikt do końca nie wie jak jest naprawdę - tym samym prawdopodobnie nie ma możliwośći zweryfikowania czy mamy do czynienia z falą uchodźców, emigrantów, czy czymś zupełnie innym..... To co mogę powiedzieć, a co widziałem na własne oczy mieszkająć 8 lat za granicą, żyjąc obok & pracując z emigrantami/uchodźcami z poza Europy. Ci ludzie w większości wypadków nie asymilują się z lokalną społecznością. A najbardziej wyrazistą grupą jasno odcinającą się i walczącą z tradycjami i obyczajami lokalnej ludności są muzułmanie. To widziałem na własne oczy i jestem przerażony, tak przerażony faktem, że narzuca się nam (Polsce) przyjęcie kilkunastu, i pewnie docelowo kilkudziesięciu tysięcy ludzi (głównie mężczyzn). Na jak długo? Jaki jest plan na przyjęcie tych ludzi? Jak jest plan na asymilację tych ludzi z naszym społeczeństwem? Na te pytania nie ma odpowiedzi bo jak dotąd żaden kraj, powtarzam żaden nie poradził sobie z napływem muzułmanów
Magdalena Torska
Autor petycji

#3 Re:

2015-09-09 20:14

#2: - właśnie z powodów poruszonych przez Ciebie napisałam tą petycję i właśnie to co piszesz m.in . zawarłam w jej treści - dziękuję za poparcie

 


Gość

#4

2015-09-09 20:22

Zgadzam sie ze wszystkim, co zawarto juz w petycji. Boje sie o bezpieczenstwo mojej rodziny.

Gość

#5

2015-09-09 20:29

Bo uważam, że nie należy przyjmować muzułmańskich imigrantów.

Gość

#6

2015-09-09 20:38

Jestem przeciwny na przyjmowanie imigrantów dlatego, iż zagrażają naszym obyczajom i tradycji.

Gość

#7

2015-09-09 20:52

W obawie o bezpieczeństwo moich dzieci i wnuczki.

Gość

#8

2015-09-09 20:55

Podpisałam !!!
Magdalena Torska
Autor petycji

#9 Re:

2015-09-09 21:00

#8: -  dziękuję wszystkim ,którzy mają odwagę podpisem wyrazić swoje zdanie 

 

Ala w.

#10

2015-09-09 21:08

Dziękuję za napisanie petycji.
Mam nadzieję, że podpisze ją mnóstwo osób.
 

Magdalena Torska
Autor petycji

#11 Re:

2015-09-09 21:18

#10: Ala w. -  

 ja dziękuję za podpis- napisałam ,bo uważam ,ze bezczynność to najgorsze co może być w tej podbramkowej dla nas sytuacji

Ala w.

#12 Re: Re:

2015-09-09 21:34

#11: Magdalena Torska - Re:  

 Społeczeństwo jest oburzone i przerażone, ale zwykłemu człowiekowi nie jest łatwo protestować a co dopiero skutecznie działać.Dlatego podziękowania należą się każdemu kto potrafi i chce zebrać potencjał sprzeciwu.Pozdrawiam i raz jeszcze gorąco dziękuję :)


Gość

#13

2015-09-09 21:39

W trosce o bezpieczeństwo obywateli kraju, w którym żyję.
AnnaDP

#14

2015-09-09 21:41

 Stajemy przed realnym problemem jakim jest islamizacja Europy. Grecy i Węgry wołają o pomoc, "uchodzcy" pokazuja swoje oblicze, kradnac,niszczac i gardzac krajami, do ktorych udalo im sie dostać.  Oni nie maja zamiaru sie do nas, europejczykow dostosowac ale narzucic nam swoje zacofane, okrutne zasady.Mimo, ze mieszkam za granicą  to wychowuje syna na Polaka i chce aby w przyszlosci mogl nim byc, a nie ukrywac swoją  tożsamości, obyczaje  i wierzenia  w obawie przed scieciem glowy. To dla niego podpisuje te petycje. Dla jasnosci, jestem za pomoca dla kobiet, dzieci i osob starszych, tylko ze to nie oni tak licznie przybywaja do Europy ale agresywni mezczyzni w wieku poborowym. Tego nie rozumiem, skoro sa tacy " waleczni" to wracaja i walczą  o swoj kraj a nie rzucaja sie jak gowno na sznurku( za przeproszeniem) na Węgierskich dworcach....

 

Matka31

#15

2015-09-09 22:11

Jestem przeciwna immigrantom muzelmanskim w Polsce poniewaz mam 2 dzieci i obawiam sie o swoje i ich bezpieczeństwo oprocz tego w ich krajach katolikow sie bestialsko morduje a gdzie tylko sie pojawiaja sa ataki terrorystyczne dotychczas w Polsce bylo spokojnie i niech tak zostanie 

Skad rzad P.  KOPACZ weznie na uchoccow jesli dopiero co nie dawno niemiala dla polskich rodzin na zwiekszenie kwoty zasilku(jalmurzny)  rodzinnego na 500 zl z kwoty 80 zl a na uchodzcow na 1 rodzine chce  dac po 3 tys precz, z taka polityka


Gość

#16

2015-09-09 22:32

Bo jestem Polakiem interesuje się islamem i nie popieram jego ideologi !! Mam dzieci i nie chce tego co się dzieje w krajach Europy zachodniej tj. Szwecja Francja Niemcy Anglia Dania
Kocham swój kraj

Gość

#17

2015-09-09 22:48

Nie może być tak, że przyjmuje się tysiące uchodźców o nie wiadomych do końca zamiarach. Rzekomo uciekają przed biedą i wojną całe rodziny. Ciekawe, bo większość z tych uchodźców to silni i młodzi mężczyźni, a nie kobiety i dzieci. Przyjmuje się więc tych ludzi - im będzie się płacić około 3tyś/ miesiąc, a jednocześnie z powodu BIEDY ODBIERA SIĘ POLSKIM RODZINOM ICH DZIECI. Dlaczego im się nie pomaga? Czy dlatego bo nie są muzułmanami, tylko Polakami i chcą żyć w Polsce? To co ten rząd robi jest DRAŃSTWEM i odpowie za to na pewno przed Bogiem !!!

Gość

#18

2015-09-09 23:25

nie chce tu uchodzcow wiem czuje to ze bedzie w Polsce masakra a ja chce zeby moje dzieci i wnuki zyli w wolnej spokojnej Polsce
MRTZ
Gość

#19

2015-09-09 23:34

Zgadzam się z przedmówcami


Gość

#20

2015-09-10 03:08

Bo nie zgadzam sie z przyjęciem uchodźców!!!!! Państwo nie dba o swoich obywateli , ludzie wyjeżdzaja za granice za praca ..a My sprowadzamy uchodzców!!!!! TO ŻART! nie zgadzam sie na islamizacje mojego kraju! !!!

Gość

#21

2015-09-10 05:35

Patrz Francja

Gość

#22

2015-09-10 06:05

Brak jakiejkolwiek kontroli kogo wpuszczany , nikt tego nie sprawdza, to nie tylko uchodźcy. Przyjmiemy ich a za kilka lat będzie ich więcej niż Polaków, u nich 5 ,6 dzieci to norma a u nas 3 to rodzina wielodzietna. Im więcej ich będzie to będą rzsdali respektowania ich praw , islamu, a wtedy my jesteśmy skazani na wyginięcie.

Gość

#23

2015-09-10 07:11

Żyjemy "w chwili" kiedy WYJĄTKOWEGO znaczenia nabierają słowa "pomagania innym" . Podstawowym "WARUNKIEM" powinno być "MYŚLENIE" na ile stanowi to dla mnie ZAGROŻENIE! A jest ogromne!

Gość

#24

2015-09-10 07:56

podpisałam ją jako osoba wierząca, świadoma zagrożenia jakie wiąże się z islamizacją

Gość

#25

2015-09-10 08:01

Nie chcę żyć w ciągłym strachu o rodzinę.