Przeciwko niekontrolowanemu przyjmowaniu uchodźców (imigrantów)


Gość

#151

2015-09-17 17:15

Obawiam się dużej liczby uchodźców muzułmańskich, z danych o których czytam to niezbyt wielu uczy się polskiego aby pracować, uważam że powinniśmy przede wszystkim sprowadzić Polaków z Ukrainy i im pomóc, nie stać nas na utrzymanie licznych rodzin które będą mogli sprowadzać muzułmanie a za członków rodzin podobno UE nie zapłaci tylko my podatnicy!!!

Gość

#152

2015-09-17 20:39

Wzywam Polski naród! Czas się odezwać!
Gregor

#153

2015-09-18 05:43

Nie chce tutaj przestępców nielegalnie i siłą przekraczających granice naszych państw to hordy które nas zalewają w takim tępie w jakim komisja europska powiększa Europie i nam limity które mamy przyjąc(robi to szantażem i groźbami)za pół roku będziemy musieli 100.000 nielegali przyjąć multi kulti nie udało się a wsród tych uchodzców jest wielu terrorystów.Dziś wTV widziłem jednego z tych"bidulków" wypowiadał się że w Chorwacji źle bo tylko makaronem ich karmią oni do Niemiec idą bo tam będzie dobrze a co by chcieli żarcie z hotelu 5 gwiazdkowego?! i to jeszcze na muslimski sposób przyżądzone dla "jaśnie panów"niech się cieszą że żarcie im gospodarze za darmo dają!To są biedni ludzie uciekający prtzed wojną?hahaha cwaniacy idący za socjalem.STOP ISLAMIZACJI POLSKJI niech ich przyjmują ich bracia z bogatych krajów Arabskich albo ci z USA co bałaganu w ich krajach narobioli.


Gość

#154

2015-09-18 15:41

Polska jest narodem zbyt biednym. Nie możemy na swoje barki brać Islamistów. Boimy się ich! To zgroza. Jeszcze nie stanęliśmy na nogach po wojnie, jaką zafundowali nam Niemcy, po komunizmie, teraz jeszcze islam i dżihad ?
Nie ma polskiej gospodarki. Dla nas nie ma pracy.
Nie możemy na to pozwolić.

Gość

#155

2015-09-18 15:59

nie są  emigrantami , a już na pewno nie uchodzcami , nikt nie zabija muzułmanów w ISIS - TO SĄ LUDZIE ,którzy  ida na Dzihad , sami młodzi męzczyzni - ludzie , czy tego nie widzicie !!!!!!!!!


Gość

#156 Re:

2015-09-18 19:45

#155: -  

 Nie godzę się na żadnych uchodźców!!!! Dlaczego ci ludzie uciekają ze swoich krajów? / Jezeli Unia tak bardzo chce im pomóc, to pierwszej kojeności powinna rozmawiać  z przywódcami ich krajów celem wypracowania wspólnego stanowiska rozwiązania tego olbrzymiego problemu (źródła). Rozwiązanie powinno zaczać się od rozmów na linii Unia - rządy państw uchodźców.

Rządy państw uchodźców powinni być bezwzglednie zaproszeni do rozmów w Brukseli !!!

Jest blędem, że Unia problem tych ludzi bierze całkowicie  na siebie!!! 

Przy obecnym stanowisku Uni tych ludzi będzie coraz więcej i więcej.

Polacy powstańcie!!! Żadnych uchodźców w Polsce !!!


Gość

#157

2015-09-19 02:56

widze co sie dzieje na swiecia i nie chce krzywdy dla swoich dzieci.

Gość

#158

2015-09-19 12:05

Oni nigdy się nie dostosują do kultury europejskiej. A nasze władze na pierwszym miejscu powinny pomoc uchodźcom Polskiego pochodzenia

Gość

#159

2015-09-20 09:17

W pełni zgadzam się z przytoczonymi argumentami.

Gość

#160

2015-09-20 18:26

Boję się o bezpieczeństwo mojego kraju
KM

#161

2015-09-20 18:27

Boję się o bezpieczeństwo mojego kraju


Gość

#162

2015-09-21 05:04

Uważam że należy pomóc osobom uciekającymi przed wojną, oraz prześladowaniami ale nie ma we mnie zgody na niekontrolowane, i bezrefleksyjne przyjmowanie setek tysięcy ludzi bez stosowanych normalnie w takich przypadkach procedur. Ponieważ nie wiemy kogo tak na prawdę wpuszczamy na swój teren. Ponadto uważam że nie można traktować na takich samych prawach oraz przyznawać identycznych benefitów, i zasiłków dla emigrantów ekonomicznych z Afryki i różnych krajów arabskich jakie przyznaje się ofiarom wojny. Polityka dotycząca emigrantów ekonomicznych powinna być dla wszystkich taka sama.

Gość

#163

2015-09-27 14:23

Podpisałam petycję, ponieważ trzeba działać zanim będzie za późno. A do tego bardzo blisko.

Gość

#164

2015-09-27 14:59

Bo uważam to za mój patriotyczny obowiązek.

Gość

#165

2015-09-27 17:31

Stop islamizazji Europy

Gość

#166

2015-09-30 23:45

Podpisałem petycję, ponieważ w całej rozciągłości zgadzam się z treścią w niej zawartą. Po pierwsze - uważam, że przybywający tu w niekontrolowany sposób wyznawcy Islamu będą w perspektywie czasu wielkim zagrożeniem dla cywilizacji europejskiej ze względu na ich zacofanie kulturowe, obyczajowe i mentalne oraz wynikające z tego barbarzyńskie obyczaje, a także wrodzoną niechęć do pracy i asymilacji ze społecznościami krajów do których przybywają. Wynika to w dużej mierze z ich fanatyzmu religijnego i roszczeniowych postaw. Po drugie my jako Polacy mamy wręcz obowiązek przygarnąć swoich rodaków ze wschodnich terytoriów. Ci ludzie - potomkowie polskich zesłańców, walczących o wolność naszej Ojczyzny czekają już od wielu lat na pomoc Państwa Polskiego w kwestii repatriacji, ale nasz obecny rząd woli się podlizywać unijnym kacykom niż pomóc tym, którzy naprawdę na to zasługują. Jest wręcz wstydem i hańbą przedkładanie niebezpiecznych osobników obcych nam kulturowo nad własnych rodaków, potomków polskich bohaterów. Nie można i nie wolno sprzeciwiać się woli własnego narodu! Ten, kto wbrew woli narodu służy obcym interesom oraz przedkłada własne korzyści nad dobro Ojczyzny, nie zasługuje na to aby mienić się Polakiem. Ci którzy tak czynią, mieniąc się reprezentantami tego państwa i narodu, są zwykłymi zdrajcami i szkodnikami!

Gość

#167

2015-10-01 00:53

bo jestem Polakiem i zapiepszam w usa ,poniewaz w Polsce bylem za stary ,wroce aby zrobic porzadek z tymi w rzadzie ,jak ja was nie nawidze za to ze tak moja Ojczyzne zniszczyliscie dla dla wlasnego dobra

Gość

#168

2015-10-02 14:13

Jako konserwatywny liberał nie mam nic przeciwko migracjom ludów. Jednak stanowczo sprzeciwiam się dziwnej polityce, wedle której byłyby do nas wysyłane jakiekolwiek liczby osób narzucane nam przez niemiecki dyktat.

Jak ktoś chce do nas przyjechać powinien być traktowany tak samo jak każdy inny imigrant, a nie jak imigrant specjalnej troski, traktowany znacznie lepiej niż repatrianci, których ściągnąć się dziwnym trafem jakoś nie udało.

 

Patryk Olęncki


Gość

#169

2015-11-14 19:01

W OBRONIE NARODU POLSKIEGO..

Gość

#170

2016-01-14 23:13

Bo nie chcę islamu w Polsce,dlatego też że Polski nie stać na imigrantów.

Gość

#171

2016-01-26 16:01

To bardzo ważna sprawa dla przyszłości naszego Narodu. Niech raz Polak nauczy się czegoś na błędach innych i będzie mądrzejszy

Gość

#172

2016-02-06 06:40

Nie chce uchodźców ekonomicznych, którzy tylko pragną przejąć pod tym pretekstem nasze państwo.

Gość

#173

2016-02-07 14:11

NIE NIE NIE dla celowej i starannie zaplanowanej muzulmanskiej inwazji Europy a w tym i Polski, zwanej przez tych nieswiadomych "uchodzcami wojennymi". Mieszkam w UK od wielu lat i z przerazeniem obsewuje jak zmieniala sie przez ten czas Anglia i kraje Europy zachodniej pod wpywem narzucanego "multi-kulti', i nie jest to zmiana na korzysc. Realia takiego "ubogacania" Europejczykow to nagminne zbiorowe gwalty nie tylko na kobietach ale rowniez na dzieciach, gangi narkotykowe, patrole szariatu, tworzenie stref do ktorych nawet policja nie zaglada, roszczeniowa postawa wobec rzadow i obywateli, jawne nawolywanie to przemocy i przejecia panstw Europejskich. To sie dzieje przy ogolnej znieczulicy a wrecz przyzwoleniu policji i wladz. I to nie sa terrorysci, to sa tylko tzw "normalni muzulmanie", ktorzy po prostu zyja wg ich tzw religii. Jesli ktos ma jakies watpliwosci to niech przeczyta koran, biografie muhommeda i hadiths (wszystkie a nie tylko nielicznie wybrane mowiace o tolerancji i pokoju), pooglada fimy na youtubie, poczyta niezalezne media (np newobserveronline.com) i wyciagnie wnioski.
Chce wrocic do Polski, ale do Polski bezpiecznej i bez islamu.


Gość

#174

2016-02-14 09:53

Nie czuję potrzeby pomocy i tolerancji w stosunku do osób, które gardzą moją kulturą , nie akceptują i nie szanują mojej wiary, a szeroko pojmowana tolerancja nie leży w ogóle w ich naturze .

Gość

#175

2016-03-04 11:49

Nie chce wojny chce zyc w wolnej chrzescijanskiej Europie
Nie dla Islamizacji !!!!!