Zatrzymać niekontrolowany przypływ uchodźców do Europy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zatrzymać niekontrolowany przypływ uchodźców do Europy


Gość

#101

2015-09-30 20:07

Nie chce chaosu w moim kraju. Polska nie potrzebuje darmozjadów a zwłaszcza gdy nie ma na utrzymanie wlasnych obywateli! Oni nie znaja naszego języka to jak niby mają pracowac/komunikowac się! Precz z syfem!

Gość

#102

2015-09-30 20:25

Podpisalam petycje ,poniewaz ja i moja rodzina chce zyc w wolnym i bezpiecznym kraju.

Gość

#103

2015-09-30 22:24

Imigranci z krajów arabskich nie szanują prawa kraju, do którego przybywają - są na to dowody we Francji, UK, Niemczech, Skandynawii, Holandii. Żyją długie lata na koszt ciężko pracujących podatników tych krajów. Demontują kraj od środka.

Gość

#104

2015-09-30 22:39

Poniewaz boje sie o zycie mojego dziecka I mojej rodziny. Chce zyc spokojnie, bez ciaglego stresu. Nie chce ciagle myslec: "co bedzie, gdy imigranci pojawia sie w naszym miescie?", "czy bede mogla wyjsc z corka na spacer bez obaw I strachu?". Blagam! Tak byc nie powinno!

Gość

#105

2015-09-30 23:15

Jestem przeciwko Sytemowi Islamskiemu , biorac pod uwage inne kraje UE i nie tylko czuje sie zagrozona , moja kultura, wiara i poczucie bezpieczenstwa sa zagrozone , moja rodzina nie jest bezpieczna , ja jako kobieta nie czuje sie bezpiecznie, jezeli tu gdzie mieszkam bedzie tak zle jak w innych panstwach typu Niemcy , Francja , Dania gdzie uciekne ze swoja rodzina !juz mialam do czynienia z Islamistami nigdy wiecej !

Gość

#106

2015-10-01 04:39

Bo wiem jakie zagrozenie wyplywa z naplywu tak wielkiej ilosci muzulmanow do Polski.Boje sie wojny w Europie jaka oni moga rozpetac.Mieszkam w Anglii od 9lat w dzielnicy gdzie wiekszosc stanowia islamisci.Poznalam ich osobiscie.To sa fanatycy religijni ktorzy nigdy sie nie zintegruja.Musimy bronic naszych granic.Kamila

Gość

#107

2015-10-01 06:14

Jak tak dalej pójdzie, to europejska cywilizacja chrześcijańska zostanie pokonana przez Islam. Chcemy tego?

Gość

#108

2015-10-01 08:08

Islam to czarny PR przeciwko Bogu!

Gość

#109

2015-10-01 08:39

Oskarża się ludzi o rasizm jednocześnie propagując islamski superrasizm czy islamofaszyzm. Niewielu ludzi wie o tym, że islamiści współpracowali z Hitlerem w czasie II wojny, że powstała islamska dywizja SS. Mówi się o tolerancji i otwiera się drzwi najbardziej nietolerancyjnemu ruchowi religijno-politycznemu, jaki kiedykolwiek istniał. Mówi się o wzbogacaniu kultury, a przyjmuje się najbardziej zacofaną kulturę, jaka istnieje na Ziemi. Doprawdy szatańska intryga. Brakuje ludzi w Europie? Dlaczego nie brać ich z przeludnionej Azji. Chińczycy czy Hindusi zasymilują się bez problemów i swoją pracowitością czy zwyczajami religijnymi mogą wzbogacić naszą kulturę, wcale jej nie niszcząc. Islam jest śmiertelnym wrogiem chrześcijaństwa, zawsze nim był i branie do chrześcijańskiego kraju największych wrogów jest doprawdy schizofrenicznym rozumowaniem. Nikt z tych, którzy zostali okrzyknięci rasistami nie ma nic przeciwko Syryjskim chrześcijanom, aby modlili się w Polsce razem z nami. Trzeba być bardziej niż naiwnym, aby wierzyć, że w tym natłoku emigrantów nie ma islamistów, którzy pociągną za sobą resztę swoich, gdy przyjdzie czas. Koran jest ich prawem, a w Koranie pisze nawróć na islam albo zabij. Trzeciej opcji nie ma. Nie ma również tzw. umiarkowanego islamu. Islam jest umiarkowany tylko wtedy, gdy działa w mniejszości. Po osiągnięciu pewnego poziomu, wcale nie większości, atakuje, podkłada bomby, bierze zakładników, przekupuje polityków, prawników i media. Przez ponad czterdzieści lat komuniści próbowali zniszczeć w Polsce religię, z wiadomym skutkiem. Islamistom może to się udać znacznie szybciej, z pomocą rodzimych sprzedawczyków i zdrajców. Nie ma znaczenia ilu imigrantów przyjmie Polska, ponieważ za jej bardziej niż fikcyjnymi granicami zacznie się wkrótce gotować islamski kocioł.

Gość

#110

2015-10-01 22:34

Europejczycy pracują od wieków - codziennie, wytrwale, nie mając czasu dla rodziny i siebie na to, co osiągnęli. Arabowie mają czas i brak chęci do pracy, brak chęci do asymilowania się, i co najważniejsze, brak poszanowania dla prawa i tradycji kraju, do którego przybywają. Wiemy to, po 50 latach istnienia imigracji Arabów do Europy- Francji, UK, Holandii, Niemiec. Czas wyciągnąć wnioski!!!!

Gość

#111

2015-10-02 09:29

Regóły obowiązują każdego - zwlaszcza, ze to ekspansja a nie biedni ludzie szukający pomocy.


Gość

#112

2015-10-02 10:57

Nie chce uchodzcow w naszym kraju tym bardziej ze sa oni nieobliczalni i zdolni do najgorszego

Gość

#113

2015-10-02 18:32

Bo jestem Polką, katoliczką

Gość

#114

2015-10-03 15:14

Bo nie chcę w moim kraju bać się wyjść na ulicę.

Gość

#115

2015-10-03 17:35

chce zyć w kraju katolickim i kocham pana boga!

Gość

#116

2015-10-03 18:15

To bedzie zderzenie cywilizacji,zamieszki ,rozruchy ,kradzieze ,gwalty.Panstwo nie potrafi nalezycie dbac o swoich obywateli ani ich chronic.Nawet jesli otrzymamy pieniadze z Uni nie sadze zeby starczyly na wszystkie potrzeby imigrantow.Bogate kraje nie radza sobie z imigrantami to jak poradzi sobie biedna Polska???

Gość

#117

2015-10-03 20:23

podpisałam tę petycje bo nie chce zagłady Europy

Gość

#118

2015-10-03 20:43

Obca nacja w takiej ilości ma duże szanse i możliwości narzucenia w przyszłości swej kultury i wiary, podporządkowania mniej zaborczych społeczeństw.

Gość

#119

2015-10-19 11:21

Imigranci przebywają na terenie Unii niezgodnie z prawem. Jeśli mnie to prawo obowiązuje to nie widzę powodu dla, którego imigranci mieliby być zwolnieni. Pomoc uchodźcom TAK - ale zgodnie z obowiązującymi przepisami.
bb

#120

2015-10-19 11:26

Imigranci przebywają na terenie Unii niezgodnie z prawem. Jeśli mnie to prawo obowiązuje to nie widzę powodu dla, którego imigranci mieliby być zwolnieni. Pomoc uchodźcom TAK - ale zgodnie z obowiązującymi przepisami. Moje warunki życia były takie, że nie miałam czasu dla dzieci ponieważ cały czas byłam w pracy. Teraz moje dzieci mają jeszcze bardziej wyśrubowane wymagania i nie mają czasu na założenie rodziny. Nie zgadzam się na to by utrzymywać emigrantów kosztem życia europejczyków. 


Gość

#121

2015-11-18 06:14

Jesteśmy częścią Europy. To nie uchodźcy stworzyli problem , to problem stworzył uchodźcow.