Zatrzymać niekontrolowany przypływ uchodźców do Europy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zatrzymać niekontrolowany przypływ uchodźców do Europy

Wolg

#1

2015-09-20 15:37

Nie trzeba być inteligentem, by poszpearć i dowiedzieć się ,że Muzułmanie gdy są większością nie szanują i nie akceptuja praw kraju w którym przebywają. Nie chcę gwałtów i rozbojów..i narzucania innej kultury.


Gość

#2

2015-09-20 16:35

Nie bedzie nam mason na uslugach chazarii mordowal europy !

Gość

#3

2015-09-20 21:16

Bez wrzasków dojczów ustalmy liczbę. Zabrać należy Polaków z Ukrainy i innych krajów świata. Po zatem jedynie należy przyjmować Asyryjczyków wyznania chaldejskiego oni są nam bliżsi kulturowo, nie muzułmanów, to fanatycy


Gość

#4

2015-09-20 21:52

Postepowanie urzedasow jest znacznie wiekszym przestepstwem nizli nielegane przekraczanie granic.

Gość

#5

2015-09-21 07:57

Uważam, że Europa nie udźwignie takiej masy ludzi. Nie może też być tak, że warunki oferowane imigrantom są lepsze od pomocy oferowanej własnym obywatelom. Poza tym kto ma walczyć o godne warunki do życia w Syrii, Afganistanie, Iraku ? Myślę, że te kraje będą potrzebowały rąk do pracy przy odbudowie. Kto ma za nich walczyć o prawo do życia we własnym kraju ??? Najlepszą pomocą jest pomóc wrócić emigrantom i pomóc budować gospodarkę we własnym kraju.
Małe dziecko

#6

2015-09-21 12:27

To bardzo madry list, tylko ze jego autor nie wzial niestety pod uwage, z pierwsze co zrobi p. Juncker, jako realizator planu Kalergi, to wyrzuci go do kosza. Naukowcy na uniwersytetach takich jak Harvard od dawna zajmuja sie badaniami nad "migration as weappon of war" a ludzie tacy jak George Soros, kontrolujacy Junckersow, wykorzytuja te badania m.in. wydajac broszury ulatwiajace migrantom dotarcie do Europy http://news.sky.com/story/1551853/sky-finds-handbook-for-eu-bound-migrants


Gość

#7 Re:

2015-09-21 14:17

#6: Małe dziecko - czy starszy brat  

 To nie chodzi co się z listem stanie w biurze p. Junckera, ale na zwrócenie uwagi opinii publicznej na narastający problem. Im więcej podpisów i silniejszego poparcia tym lepiej. 


Gość

#8

2015-09-21 17:12

NIE ZGADZAM SIE CHCE ZAVETOWAC LOKOWANIE IMIGRANTOW W POLSCE

Gość

#9

2015-09-21 17:47

Mam wielkie obawy

Gość

#10

2015-09-21 18:38

jestem przeciwna imigrantom ,,boje sie o narod Polski ,beda gwalty ,zabijanie ,potrzeba pomocy nam biednym rodzinom .o nas Pani Kopacz i Tusk nie pomysla ,mysla tylko jak sie przypodobac Unii zeby nie stracili stolkow,,i tak nas juz okradli
rzad powinien nam podnies glodowe emerytury i naszym niepelnosprawnym osobom renty socjalne ,to skandal zeby te osoby mialy po 629 zl ,renty ,a ja ktora pracowalam prawie 30 lat mam najnizsza emeryture 1025 zl brutto..imigrantom propnuje sie 1500zl na osobe ,,niech Rzad zajmie sie wczesniej nami,niech sciagna z Donbasu Polskie rodziny ,o nich tez zapomnieli,,boje sie zeniedlugo nie wolno nam bedzie wychodzic na ulice w spodnicach,zabronia nam chodzic do kosciola ,skonczcie z tymi imigrantami ,,deportujcie ich

Gość

#11

2015-09-21 18:44

Ponieważ jestem katolikiem i mój Kraj w większości składa się z chrześcian i nie potrzebujemy nielegalnych emigrantów którzy nic nie wniosa w naszym Kraju jest duże bezrobocie nie ma pracy a przestępczośc jest dośc duża z powodu biedy ludzi którzy nawet jak pracują za najniższe wynagrodzenia nie maja jak się utrzymać.
Na zdrowie

#12 Re:

2015-09-21 19:00

#1: Wolg -  

 500 tysiecy mlodych ludzi moze tez stworzyc armie, ktora jest w stanie zdestabilizowac Europe.


Gość

#13

2015-09-21 19:34

nie mozna lekcewazyc bezpieczenstwa naszego panstwa i narodu

Gość

#14

2015-09-21 19:47

Mieszkałam w Londynie i dobrze wiem jak zachowują się Muzułmanie.Mnie to wygląda na zorganizowaną akcję przez ludzi którzy sami siedzą w rezydencjach i opływają w luksusy.Nie zgadzam się na traktowanie mnie jak zła koniecznego które nie ma prawa do obrony swoich wartości.

Gość

#15

2015-09-21 19:55

Stop głupocie! Stop zapraszaniu i przyjmowaniu imigrantów!

Gość

#16

2015-09-21 20:09

Islam to zbrodnicza wiara. Nie chcę muzułmanów w moim kraju. Polska jest krajem naszych przyszłych pokoleń i nie chcę dla nich wrogiej i obcej kultury, która zniszczy naszą europejką kulturę. Islam nie integruje się. Muzułmanie nie podejmują pracy, żyjąc z zasiłków.
Andrzej

#17

2015-09-22 04:42

Migracja muzułmanów do Europy  to początek pełzającej aneksji tego kontynentu.


Gość

#18

2015-09-22 07:32

Bo jesli sie chce przyjmować imigrantów ekonomicznych to po selekcji takch co beda pracowac i PŁACIC podatki, tak samo jak to robili wszyscy z krajów komunistycznych [chcieli szybko opuscic osrodki, nauczyc sie jezyka i pracowac na siebie i swoje rodziny], a nie kolejne tysiace osób nie integrujacych sie, nie uczuących sie jezyka i majacych olbrzymie oczekiwania socjalne nie dajac do spoleczenstwa nic w zamian...

Gość

#19

2015-09-22 10:14

Witam,podpisałam petycję z powodu lęku przed tymi ludzmi,dośćjuż mamy tych lęków,że ktoś nas zabije,zniszczy.Widząc to wszystko co się dzieje na granicach mamy obraz zachowania tych ludzi,zostawiaja za sobą brud,zniszczenie,okradają niewinnych ludzi,zabijaja napotkane zwierzęta itd.Najgorsze jest to że za tą grupą ludzi idą grożni islamiści.

Gość

#20

2015-09-22 12:11

petycje podpisalam poniewz lezy mi na sercu dobro moich dzieci i wnukow

Gość

#21

2015-09-22 12:30

To słuszna sprawa. Karygodne było sprowadzenie imigrantów bez określenia kryteriów ( kobiety, dzieci itp) . To akcja wymierzona w ład społeczny, w bezpieczeństwo Europejczyków. Wciskanie tych uchodźców na siłę krajom które nie zaakceptowały wcześniej tego pomysłu jest kolejną karygodną sprawą. Solidarność europejską leży na dnie Bałtyku.pozdrawiam

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-09-22 12:48



Gość

#23

2015-09-22 12:52

Nie chcę żyć w kraju gdzie będzie panował strach i terroryzm.Dla mnie sprawą najważniejszą jest spokój dla moich dzieci i wnuków.Chciałabym aby do Polski sprowadzono Polaków którzy od wielu lat ubiegają się o status uchodżcy,dlaczego mamy przyjąć ludzi o innej religii i innym wyznaniu?.Polacy jak wrócą z wygnania będą u nas pracować i na pewno nie będą oczekiwać na pomoc od rządu.


Gość

#24

2015-09-22 13:01

If we want to live in secular, free and peaceful Europe we must stop this madness. By madness I mean taking in hordes of these half-civilised people from Africa and Middle East.

Taking immigrants in is not a solution!
K.C
Gość

#25

2015-09-22 13:07

Stop islamizacji Europy ! Tak dla przyjęcia repatriantów ! Chcemy bezpiecznie życ w naszym kraju !