Wniosek o zniesienie wolnosci religijnej islamu.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wniosek o zniesienie wolnosci religijnej islamu.


Gość

#51

2015-10-30 22:14

Islam to nie religia, ale silny totalitarny system, który poprzez działania siłowe narzuca innym ludziom swój światopogląd, ubiór, styl życia. Kobiety nie mają takich praw jak mężczyźni i muszą chodzić w średniowiecznych szmatach.My Polacy mamy własną kulturę i system wartości. Nasza tolerancja kończy się tam, gdzie próbuje nam się odebrać wolność, a tak się dzieje w Niemczech, Szwecji. Islamskie hordy niszczą kościoły, cmentarze, gwałcą kobiety i dzieci. Narzucają europejczykom swój prymitywny styl życia. Nie szanują naszej kultury ani religii, więc dlaczego my mamy na to pozwalać? Religia kojarzy się z dobrem i miłością bliźniego. Islam niestety kojarzy się wyłącznie z negatywnym i prymitywnym systemem totalitarnym, jak nazizm. Zero szacunku i tolerancji dla innych, ale to inni mają szanować i tolerować muzułmanów. Pytam w imię czego?

Gość

#52

2015-10-30 23:46

bo jestem tego samego zdania co opisuje ta petycja a podrógie islam zagraża całemu swiatu wynaradawia kulture religie inna niz wcześniej wymieniona zabija torzsamość z jakiej sie wywodzimy

Gość

#53

2015-10-31 07:15

Obserwując do czego dążą wyznawcy allaha w krajach europy zachodniej,nie życzęs obie tego w Polsce.Jeśli będzie zakaz islamu,to nie będą się u nas osiedlać, i robić "bydła" :-).Gnębić kobiet i próbować nas "szariatyzować ".

Gość

#54

2015-10-31 08:36

Islam nie jest religią tylko totalitarną ideologią taką samą jak narodowy socjalizm i komunizm.

Gość

#55

2015-10-31 09:54

Bo islam to nie religia...To reżim w najgorszej postaci...Jestem temu przeciwna...

Gość

#56

2015-10-31 11:05

Islam to nie religia. To tylko ustrój totalitarny chowający się pod płaszczykiem religii.

Gość

#57

2015-10-31 11:52

Obawiam się o moją rodzinę, która żyje w Polsce.
Poza tym chciałabym że spokojem tam przyjeżdżać.

Gość

#58

2015-10-31 12:07

Religia islamu jest tak ze ustrojem politycznym

Gość

#59

2015-10-31 13:18

Boję się tego że u nas moze byc jak juz obecnie sie dzieje za zachodzie

Gość

#60

2015-10-31 13:41

Pięknie napisane i podziwiam argumentację.

 

Nie po to nasi przodkowie walczyli o ten kraj i prawa człowieka, abyśmy teraz byli ofiarami terroru prawa szaria. Uszanujmy wielowiekowe poświęcenie naszych przodków, w tym postaci typu Józef Piłsudski, jeśli tego nie zrobimy, ich osiągnięcia pójdą na marne. Zgadzam się ze wszystkimi argumentami poprzedników.


Gość

#61

2015-10-31 14:18

Islam - to zło wymyślone przez Zło, aby zniszczyć Świat.

Gość

#62

2015-10-31 14:41

Warto się zabezpieczyć przed zjedzeniem wolności przez poprawność polityczną.

Gość

#63

2015-10-31 16:06

Nie chcę faszystowskiej religii w moim katolickim kraju

Gość

#64

2015-10-31 16:32

nie chce pozwolić na zniszczenie Europy

Gość

#65

2015-10-31 16:59

Podpisałem tę petycję, gdyż jeżdżę po Europie i widziałem co teraz dzieje się we Francji, szczególnie w Calais. Przeprawa promowa jest dla nich swoistą bramą do lepszego świata. Widziałem te obozy. Ich jest tam tysiące. Chodzą, kradną, zatrzymują auta, pobili mojego wuja, któremu wdarli się do naczepy żeby przepłynąć do UK. Patrząc na to wszystko zastanawiam się kto do tego dopuścił. Niebawem również wyjeżdżam za granicę na stałe, ale nie po zasiłki socjalne i mieszkanie, tylko po to, żeby tam pracować na swoją emeryturę i emerytów niemieckich.

Gość

#66 Re:

2015-10-31 18:38

#1: -  

 Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia
wolności do lat 2”

 

Z tego paragrafu ktory na koncu podaje autor petycji  (powyzej kopia) powinnien odpowiadac autor petycji oraz ci wszyscy ktorzy ja podpisali. 


Gość

#67

2015-10-31 18:41

Podpisałam bo od tego zależy to czy będziemy mieli we własnym kraju wolność wyznania

Gość

#68

2015-10-31 19:02

Islam to nie tylko religia, ale zespół norm który zbyt mocno reguluje każdy aspekt życia. A na to się nie godzę!

Gość

#69

2015-10-31 19:13

Prawo to bezpieczeństwo, islam nam chce tę wolność odebrać. Petycja jest zgodna z prawem i wyrażam wedle tego moją pełną akceptacje.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-10-31 19:16



Gość

#71

2015-11-01 00:01

Ekspansja islamu nigdy nie ustanie.To muzulmanow jeden z najswietszych obowiazkow.Zawsze bedziemy dla nich niewiernymi-kuffarami,ktorych nalezy zabic,chyba ze przekonwertujemy sie na islam.To niereformowalny kult od 1400 lat.W miare spokojni sa w obcym kraju, dopoki ich liczba sie nie zwieksza.Gdy osiagaja wiekszosc liczebna,zaczyna sie terror w imie ich pseudo religii.Pragne Polski wolnej od islamu.

Gość

#72

2015-11-01 07:14

w TROSCE O PRA STARA KULTURE CHRZESCIJANSKA EUROPY I POLSKI.w TROSCE O PRZYSZLOSC MOICH DZIECI I WNUKOW.HISTORIA ZNA WIELE PRZYPADKOW GDZIE PROSTY,BARBARZYNSKI LUD PODBIJA WYSOKO ROZWINIETE KULTURY.Rowniez z powodu strachu przed nieokrzesaniem i barbarzynstwem.Sadyzmem i niszczeniem wszystkiego co nie pochodzi od Allacha.Jestem chrzescijanka

Gość

#73

2015-11-01 10:00

Ponieważ Polska to moja ojczyzna i pragnę by następne pokolenia miały swój dom.
gość

#74 Re: Re:

2015-11-01 11:01

#66: - Re:  

 rozumie ze jestes jednym z nich .


Gość

#75

2015-11-01 11:44

Ponieważ islam to w skrócie Zło. Ta religia a raczej ideologia kaze zabijac chrześcijan,torturować i stosować przemoc wobec słabszych tj. kobiet i dzieci. W tej pseudo religii nie ma miejsca na szacunek do kobiet i słabszych. Nie chce mieć z ludzmi z tej kultury nam obcej do czynienia.Nie pozwole na to,by w moim kraju dzieci bały się o przyszlosc a ja sama bym się bała wyjść na ulice. Sprowadzene tych islamskich imigrantow,ktorz z uchodźcami nie maja nic wspólnego to jest to jawne niszczenie Kultury Europejskiej! Panie Prezydencie proszę bronić naszego kraju i naszych wartości!