Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd


Gość

#1151

2016-01-12 14:08

Popieram najlepszy Rząd jaki mamy w Polsce od wielu lat. Przygotowany do rządzenia, konsekwentny i prawdziwie Polski.

Gość

#1152

2016-01-12 14:09

Bo jestem Polakiem !

Gość

#1153

2016-01-12 14:12

Bo zmiany w Polsce idą w dobrym kierunku ,nareszcie znalazły się osoby ,którym dobro Polski i Polaków leży na sercu.Robią wszystko mimo takiego niespotykanego ataku i uniemorzliwaniu wprowadzania dobrych ustaw.Jestem dumna że jestem Polką i trzymam kciuki za ten rząd i Pana PREZYDENTA.
janwid

#1154

2016-01-12 14:12

Wspieram polski rzad dlatego bo sprawil, z'e Polacy z duma, odpowiadaja, na Pytanie? --- # 1360 ...Pytanie... Kto Ty jestes'? Jestem Polak wielki. Polak wielki od Momentu tego Gdy spelnila Sie, przepowiednia Juliusza Slowackiego, Kto'ry zapowiedzial Duchowe przeslanie Gdy nasta,pi Papiez'a wielkiego Z nami poz'egnanie Autor, Mr.Jan Tarwid - Janwid Rochester. August. 06 / 2015 St. JPII Polish American Poets Academy Member. ----- ...Question... Question Who are you? I am great Polish from the moment when Juliusza Slowackiego's prophesy came true. Who Foresaw the Spiritual calling When our great Pope To heaven was called. Autor, Mr.Jan Tarwid - Janwid Rochester. August. 06 / 2015 St. JPII Polish American Poets Academy Member. ===================== Wiersz # 1303 ...Gratulacje... Panie Prezydencie Andrzeju Duda serdecznie Panu gratuluje, przemienienia Wiekszos'c' pospolita, w szlachetna, Kto'ra Pana wybrala by Ojczyzna Po Smolen'skim upokorzeniu Z kolan dumnie powstala. Od momentu Pana zaprzysie,z'enia Dzieci nie be,da, sie, wstydzily, Z'e sa, Polakami malymi. Na pytanie Kto ty jestes' Dumnie odpowiedza, Jestem Polak wielki. Polak wielki od Momentu tego Gdy spelnila Sie, przepowiednia Juliusza Slowackiego, Kto'ry zapowiedzial Duchowe przeslanie Gdy nasta,pi Papiez'a wielkiego Z nami poz'egnanie. Z dalekiej oddali Z'ycze, Panu i Pan'skiej rodzinie Cia,glej opieki od Tego, Kto'ry z'yciem na ziemi rza,dzi I kontroluje wiatr gdy kartkami przewraca Licza,c na to z'e niewiernych nawraca. Mr.Jan Tarwid. Kapr.Rez. Lot.Polskiego i Amerykan'skiego. U.S.A. Rochester.N.Y.August. 06 / 2015 --------------- ...Congratulations ... Mr. President Andrew Duda, warm welcome And congratulations on the transformation of commoners into the noble kind Which chose you for the Homeland to proudly arise from the knee After the Smolensk humiliation. Since your oath as President, Children will not be ashamed. To be little Poles. On the question: Who are you? He will proudly reply: I am a great Pole! A great Pole From the moment when Juliusza Slowackiego's Prophesy came true. Who Foresaw the Spiritual calling When our great Pope To heaven was called. From a great distance, I wish you and your family Continuous care of He Who rules the lives on earth And controls the wind When turning the pages With the hope of Converting unbelievers. Autor, Mr.Jan Tarwid - Janwid Rochester. August. 06 / 2015 St. JPII Polish American Poets Academy Member. # 0068 - 1227 Panie Prezydencie poeta ma jedno marzenie by do czasu w Krakowie spotkania mlodziez' nabrala do wiersza Z'ycie przekonania i jego rozpowszechniania. Rozpowszechniania w celu pojednania nawet z takimi jak Pan J. Urban, kto'ry do aportowania Hostii Pana nawoluje nie maja,c odwagi podnies'c' re,kawice, z mojego wiersza "Z'ycie". Janwid. June, 10/2015 ---------- " Stoimy w obliczu największej konfrontacji, jaką kiedykolwiek przeżywała ludzkość.Stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem i anty-Kościołem, Prawdą i anty-Prawdą, Ewangelią a jej zaprzeczeniem jest to czas próby w pewnym sensie test na dwutysiącletnią kulturę i cywilizację chrześcijańską, z wszystkimi jej konsekwencjami; ludzką godnością, prawami osoby, prawami społeczeństw i narodów” Bł. Jan Paweł II . ----------- Jezu ufamy Tobie!!!!. Chryste Króluj !!! Chryste Zwyciężaj !!!!. Zwyciezaj tym cudem jaki ukazales przed swoim ludem podczas odejscia Jana Pawla ll do domu Stworcy Naszego. Janwid. --------- Ci nie wierzacy co siedza przy szachownicach i z wierza,cymi oponentami graja, wiedza, dokonale, z'e jednak przegrali po tym jak wiersz "Z'ycie" przeczytali. -------- ...Z'ycie... Z'yciem na ziemi rza,dzi ten, co kontroluje wiatr gdy kartkami przewraca licza,c na to, z'e niewiernych nawraca. Autor.Janwid. Wpisz do przegladarki: YouTube - JAN PAWEL 2 - TELEDYSK YouTube - Dorota Osinska - Zostan z nami YouTube - Ostatnia minuta Papieza JPII Czekam na to, ze Ci co maja wiedze to podniosa rekawice i pokaza na otwartym placu, ze to Oni Oswieceni potrafia na ziemi kontrolowac wiatr i kartkami przewracac liczac na to ze wiernych na niewiernych beda nawracac. Albo niech przestana sie osmieszac i do Naszej wiary mieszac. YouTube - Polski Teolog Karol Wojtyla. ------------------------------------------------------------ Z'ycie. Wiersz Z'ycie tlumaczy wszystko kro'tko i we,zlowato i co os'wieceni na to?. I nic na to, bo ci co czytaja, to bardzo sie, prawdy o tym, ze Bo',g istnieje obawiaja,. Autor Janwid. ============================== Please circulate this poem according to recognition, which I wrote under the title ...Life... Life on earth is ruled by him who holds the assertion to control the wind scattering the pages, hoping that the unbelievers convert. Autor: Janwid. YouTube - Ostatnia minuta Papieza JPII I am expecting those who have the knowledge to accept the challenge to put up the glove, and prove on an open square that they will be able to control the wind on earth and keep turning the pages, assuming that they will convert the faithful into unbelievers. Or let them stop being ridiculous and interfering in our faith. YouTube - Polski Teolog Karol Wojtyla. ------------------------------------------------------------- Life The poem of "Life" explains everything short and explicit. What do Illuminati say about it? Nothing, because the Illuminati are very afraid of its truth, that God truly exists. Author Janwid. ---- …Spowiedz'… Spowiadamy sie Tobie Panie Z grzechu naszego zaniechania Nie rozslawiania nauk Twoich Oraz nauk blogoslawionego JPII. Nauczal On nas na ziemi, Z'e kaz'dy ma swoje Westerplate, Kto're musi bronic' przed tymi Co chca nasza twierdze zburzyc'. Pozostawiajac nas samych Panie Bez Jana Pawla II Ojca naszego Sprawiles', z'e uprzednio odwage Rozbudzona, grzeszac stracilis'my. Za grzech zaniechania uwaz'amy Pozwalanie na krzyz'a obraz'anie I nasze zaniechanie ukarania Mocodawco'w zbeszczeszczania. Wypraszamy wszechmogacy Boz'e Bys' poprzez nowego S'wietego Jana Pawla II zsylal nam odwage Pokonania obecnego szatana. Skruche za grzech zaniechania Wyznajemy Panie odnawiajac Nauki S'w. Jana Pawla II Powolanego do domu Twego. Autor Mr.Jan Tarwid - Janwid, Feb.12/2014 USA St. JPII Polish American Poets Academy Member. -------- ...Confession... I confess to you, Lord The sin of our omission Not proclaiming your teachings And the teachings of Blessed JPII. He taught us on the ground That everyone has their fortress Which they must defend against Those who want to destroy it. Leaving us Lord without John Paul II our Father You made us lose our previous Courage awakened by sinning. For the sin Of omission, we allowed Offense to the image of the cross And failed to punish And discipline the offenders. Turns out the almighty God Through the new Holy John Paul II sent us courage to Overcome the current treacherous Satan. Repenting for the sin of omission Lord, we confess renewing the Tteachings of St. John Paul II Appointed to your home. Author Mr.Jan Tarwid - Janwid, Feb.12 / 2014 St. JPII Polish American Poets Academy Member. --- ...Przepowiednia... Pan Jezus dla wierza,cych Byl i be,dzie zbawicielem. Dla niewierza,cych Niech be,dzie samolotem W kto'rym jest Pilotem i Technikiem Prowadza,cym do ladowania W miejscu wiecznego spoczywania. Po wyladowaniu Wierza,cy w wiecznos'c' wiekuista, Z samolotu wyjda odwaz'nie, Niewierza,cy zostana I jak dinozaury Wedlug wlasnej Przepowiedni sie, spala,. Autor Janwid, February 04 /2014 St. JPII Polish American Poets Academy Member http://pikio.pl/urban-znowu-prowokuje-rzuca-hostie-i-kaze-dudzie-aportowac/ . . .1406


Gość

#1155

2016-01-12 14:12

Obrona Polski jest potrzebna, chociaż nie wiem czy już nie jest za późno. Nasza gospodarka została całkowicie zniszczona, patenty sprzedane, jesteśmy jedynie podwykonawcami koncernów międzynarodowych. Z niedowierzaniem patrze jak do Europy wpuszczani są imigranci. Jest to przedsięwzięcie mające na celu wymieszanie narodowości i zburzenie jedności. BEZPAŃSTWOWCY mają na celu zburzyć jednolitość narodową aby UE mogła łatwiej zarządzać krajami za pośrednictwem sprzeniewierzonych polskich polityków z PO oraz N. Myślę że za takim dużym przedsięwzięciem może być zamieszany żyd węgierskiego pochodzenia George Soros.

Gość

#1156

2016-01-12 14:13

W Polsce nie moze rzadzic cudzy rzad, ale Polski rzad z troska o interes polskich obywateli. W domu rzadzi gospodarz a nie sasiad czy gosc.

Gość

#1157

2016-01-12 14:18

Wspieram ten rząd ,bo wierzę,że wszystko co ma zamiar wprowadzić w nasze życie będzie dobrze służyć Polsce i Polakom.Mamy Polski bardzo dobry rząd i prawdziwego Polskiego PREZYDENTA -TRZYMAM KCIUKI !!!.
jaPolak

#1158

2016-01-12 14:26

podpisałem petycję bo jestem Polakiem! mam dość rządów (na szczęście byłych już) sprzedajnej mafii (PO; PSL; SLD; ich mutanta: Nowoczesnej) jej powrót do władzy w jakiejkolwiek formie byłoby katastrofą dla Polski i Polaków!


Gość

#1159

2016-01-12 14:27

Podpisuję petycję, ponieważ jestem patriotką i kocham Polskę. Tak jak nasz rząd chcę, by Polska stała się suwerennym krajem o silnej gospodarce, sprawiedliwym prawie.
Nie życzę sobie w moim kraju rewolucji obyczajowej sprzecznej z moją religią chrześcijańską, nie życzę sobie w Polsce ludzi wyznających islam, tzw "uchodźców", którzy uwikłani w wojny domowo - religijne zrobili ze swoich krajów piekło a teraz to piekło chcą przenieść na nasze terytorium. Mój kraj przez całe wieki walczył przeciw nawałom tatarskim i tureckim nie po to, żeby dzisiaj obcy przybysze zamienili go w państwo islamskie. Nawet Tatarzy polscy, którzy są tutaj od wieków są przeciwni wpuszczaniu nawałnicy arabskiej z jaką mamy do czynienia.
Nie życzę sobie na terenie Polski obcej grupy ludnościowej poligamicznej rozmnażającej się w postępie geometrycznym. W Polsce mają się rozmnażać Polacy a nie Arabowie.

Gość

#1160

2016-01-12 14:29

A co tu komentowac kiedy to wszystko Prawda .
staju

#1161

2016-01-12 14:32

Łaknę i pragnę sprawiedliwości. Mam nadzieję, że zostanę nasycony.


Gość

#1162

2016-01-12 14:34

Mam nadzieję żyć w kraju demokratycznym i przyjaznym dla obywateli nie tylko uprzywilejowanych.

Gość

#1163

2016-01-12 14:35

Atak na PiS jest podyktowany zagrożeniem zmian jakie UE ma dokonać w Europie kosztem suwerenności krajów. Nie przypadkiem zadłużono Grecję aby ją teraz za bezcen wykupić. Jest to CELOWE działanie. ZADŁUŻYĆ i wykupić. Należy dotrzeć do rządzących z PiS i wymóc podjęcie jak najszybciej działań w celu wyceny szkód poniesionych podczas II wojny światowej i wystawienie rachunku Niemcom. Jak zobaczą rachunek liczony w miliardach euro to się zastanowią.

Gość

#1164

2016-01-12 14:36

Ponieważ jestem za przywróceniem praworządności w Polsce moim kraju

Gość

#1165

2016-01-12 14:36

Trzeba wreszcie skończyć z tą obłudą.

Gość

#1166

2016-01-12 14:41

Czekalam wiele lat na to, by rzad zajal sie tymi wlasnie sprawami, jakimi zajmuje sie i ma w planie sie zajac rzad PIS.

Gość

#1167

2016-01-12 14:43

Popieram petycję w całości.

Gość

#1168 Re: Re:

2016-01-12 14:43

#801: - Re:  

  Wspieram rząd PIS jestem zachwycona tym rządem wspieram jeszcze raz w całości


Gość

#1169

2016-01-12 14:44

Po rządzie, którego premierem był pan Jan Olszewski, ten obecny, któremu przewodzi pani Beata Szydło jest pierwszym, który daje nadzieję na zmiany w naszym kraju, na które wielu z nas czeka a wszyscy na nie zasługujemy. Choć nadzieja nie umiera nigdy, to jednak jeśli nie PIS ..., jeśli nie teraz....

Gość

#1170

2016-01-12 14:45

Zgadzam sie z ramowymi principiami petycji

Gość

#1171

2016-01-12 14:47

Popieram rząd wybrany w demokratycznych wyborach

Gość

#1172

2016-01-12 14:52

Popieram , bo wiem że pomimo trudności i ogromu prac jaki ma rząd i Prezydent będziemy twardo stać na straży PIS. Mówimy o demokracji ,ale to były minister pracy złamał prawo do demokratycznej wolności. Zmieniono KP tylko dla pracodawcy a pracownicy za prace dostają kieszonkowe. Teraz trzeba naprawić zapisy aby bezrobocie nie wzrastało .

Gość

#1173

2016-01-12 14:53

Jako Polak i patriota nie mogę stać obojętnie patrząc na to co się dzieje w przestrzeni politycznej i medialnej.
Trzeba protestować w słusznej sprawie.
To Polacy powinni decydować o własnej teraźniejszości i przyszłości a nie ktokolwiek dla kogo Polskość to nienormalność lub wrogość czy zagrożenie.

Gość

#1174

2016-01-12 14:53

Uważam,że to ostatnia szansa dla uzyskania normalności i odzyskania Twarzy naszej ukochanej Ojczyzny.

Gość

#1175

2016-01-12 14:54

Mam nadzieję że uda się odzyskac prawdziwa suwerennosc mojej ojczyznie.