Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd


Gość

#2401

2016-02-04 10:26

Ponieważ chcę by mój kraj był praworządny i suwerenny.

Gość

#2402

2016-02-04 11:16

Nie byłem zwolennikiem PIS. Głosowałem przeciwko PO, a nie na PIS. Zmieniłem zdanie po przeanalizowaniu raportu GFI. Teraz uważam, że PIS jest jedyną siłą w Europie, która może przywrócić uczciwość w europejskiej gospodarce rynkowej. To, co dzieje się obecnie w sprawie Polski, to histeria z powodu odcięcia potężnych firm europejskich od miliardów polskich złotych, które powinny trafić na polski rynek, a były nielegalnie transferowane. W 2013 roku było to ok. 64 mld złotych, a dziura budżetowa wynosiła wtedy 42 mld złotych.

Gość

#2403

2016-02-04 17:34

Zależy mi na tym, aby Polska się rozwijała, aby Polakom żyło się coraz lepiej, aby szanowane były podstawowe wartości, aby prawda była zawsze najważniejsza. Wierzę, że demokratycznie wybrany rząd Prawa i Sprawiedliwości będzie z oddaniem działał zawsze na rzecz dobra Polski i społeczeństwa, dlatego popieram polski rząd.

Gość

#2404

2016-02-05 09:40

ten rząd realizuje obietnice wyborcze i właściwie zabiera głos w sprawach ogólnoeuropejskich...czilagon

Gość

#2405

2016-02-06 09:02

Podpisalam ta petycje poniewaz PIS prezentuje chrzescijanskie wartosci i chce dokonac dobrych zmian, chce ratowac Polske od moralnego upadku.

Gość

#2406

2016-02-06 18:27

Bez względu na opcję polityczną jaką reprezentowałby prezydent i najważniejsze osoby w państwie przy tym co się stało nigdy nie powinno oddać się w obce ręce śledztwa.

Gość

#2407

2016-02-06 23:01

Petycję wsparcia polskiego rządu podpisałem dlatego, że od czasów II wojny światowej jest to jedyny rząd, którego przywódcy charakteryzują się patriotyzmem. Na pewno wielu Polaków
nie zna tego określenia co było dowodem wyboru poprzedniej ekipy "rządzącej". Doczekałem się w końcu rządu dbającego o interesy naszej Ojczyzny a tym samym naszego społeczeństwa.
Nastąpił koniec "rządów" złej ekipy, która zrujnowała ekonomicznie nas ukochany kraj - Polskę. Swą złą wolę udowodniają nadal skarżąc się w obcych krajach, które nie są nam przychylne. W 1791 r. zdrajcy Polski również się skarżyli Rosji prosząc carycę Katarzynę o pomoc co skończyło się najazdem na Polskę 100 tys.armii rosyjskiej. Czy obecnie te oderwane kwiczące ryje od koryta chcą doprowadzić do podobnej sytuacji? Czy nie lepiej byłoby dla dobra Polaków współpracować ( mam na myśli opozycję ) z obecnie demokratycznie wybranym rządem? Ale opozycja ciągle udowadnia, że nie liczy się dobro Polaków. Liczy się tylko koryto.Ale koryto się skończyło!!! I mam nadzieję, że na zawsze!
Obecnie mamy normalny rząd w Polsce i oby przetrwał jak najdłużej. Ale oderwane ryje od koryta nie ustąpią. Można się spodziewać najgorszych scenariuszy. Obym się mylił.
Do opozycji: Czy wy nie rozumiecie, że większość społeczeństwa polskiego ma was, waszych oszust, kłamstw i afer dość? Czy to tak trudno zrozumieć? Jeżeli tak to współczuję
niskiego współczynnika inteligencji - nie chcę takich rządzących.
Kris

#2408

2016-02-07 20:12

Rząd kłamców i marionetek kaczyńskiego.


Gość

#2409

2016-02-07 22:02

B. dobra ...ale czemu nie ma manifestacji popierających rząd. KOD skupiający elitarne niezadowolenie potrafi skrzyknąć wielu popierających ( nie zawsze wiedzących o co chodzi) A MY?
strzelec

#2410

2016-02-07 22:11

Długo czekałam na te zmiany, które wprowadza mój (bo na niego głosowałam) polski rząd. Ale na każdym poziomie struktur administracji rządowej jest tyle PO-wiaków, że tylko czekają jak się noga powinie rządowi i tym zmianom. ONi szieją destrukcje i tzw. włoski strajk. Usunąć ich będzie trudne i dłuotrwałe i może się nie doczekam, bo oni liczą na rychły upadek rządu, ponownne wybory, zmwczone i przestraszone społeczeństwo i powrót do "normalności"Pprzy pomocu UE. A Schetyna zdradza nas na oczach całego narodu i nic. Wraca uśmiechnięty.


Gość

#2411

2016-02-08 15:08

Irytuje mnie jak obecna opozycja przeszkadza rządzić demokratycznie wybranemu rządowi. PiS, gdy był w opozycji zachowywał się z większą klasą. Zresztą oni wszystko robią lepiej, np. pracują, ich wypowiedzi są rzeczowe i realizują program wyborczy.

Gość

#2412

2016-02-08 17:41

Nienawidzę polityków, a szczególnie aktualnie rzadzących którzy przywrócili do łask tych co już raz rządzili (Ziobro, Macierewicz, SKAZANY Kamiński) a nic wcześniej dobrego nie zrobili chociaż mieli władzę. Teraz wycierają sobie m...y hasłami "bóg honor ojczyzna", a patriotyzm oraz religię traktują jak tarczę i idee, którymi manipulują tłumy. A ze Smoleńska robią kartę przetargową w imię pozyskania posłuchu u ludzi wierzących w terorie spiskowe, odsuwając tym samym zainteresowanie od bieżących problemów Polaków. No, a obietnice przedwyborcze zostały spuszczone ze ściekami - frankowicze - ustawa miała być w listopadzie, związkowcy (górnicy) - fiasko rozmów, służba zdrowia - Radziwiłł na razie błądzi, pakiet 500 - nie dośc że poroniony bo będzię tworzył patologię (dają marchewkę a nie kij), to jeszcze został okrojony, ustawa medialna - stołki dla znajomych, TVPis, ustawa policyjna - pewnie zaraz wytną tego posta ;) itd.. itp.. Nie głosowałem ani za PO ani za PIS, na nikogo ale myślałem że PIS się zmieni i wyciągnie wnioski z ostatnich rządów. A tutaj D..A !? (i nie chodzi o nazwisko prezydenta)


Gość

#2413 Re:

2016-02-08 18:21

#2412: -  

 Jak nie głosowałeś to dlaczego narzekarz. Ci co nie głosowali dali dowód, że nie interesuje ich los naszego kraju

i przyszłość swoich dzieci i wnuków. Proponuję dać trochę czasu nowemu rządowi i nie słuchać karierowiczów KDD-u,

PO, PSL, Nowoczesnej i innych wrogich elementów dla n/kraju. Co najmniej po okresie 2-3 letnim będziemy w stanie

ocenić ich postępowanie. Pod warunkiem, że ocena będzie wypływać z naszych umysłów bez pomocy np. ONET-u

TVN lub w/w karierowiczów zwiazanych z banksterami obcych krajów.

Zdrowia życzę i jasności samodzielnego umysłu.


Gość

#2414 Re: Re:

2016-02-09 11:57

#2413: - Re:  

  Narzekam bo mogę, daje mi do tego prawo konstytucja i w końcu mamy demokrację (chyba). Po za tym opłacam tych rządzących z podatków, to oni są po to żeby NAM służyć a nie my im. Więc mam prawo ich oceniać. Mimo iż ich nie zatrudniłem (nie głosowałem na nich), a wybrał je zarząd zwany większością w demokracji. Nie oddanie głosu to też forma wyboru, po prostu nie godziłem się na żaden z przedstawionych pomysłów bo były kiepskie. Zawsze chodziłem na wybory, a teraz nie chciałem wybierać mniejszego zła. Nie słucham żadnego KOD, brukseli, premiera z Węgier ani komisji (a tym bardziej krzykaczy i przekupków z PO, PSL, K'15, Nowoczesnje czy lewicy...). Zgadza się, po 2-3 latach można ocenić działanie rządu, ale w działaniach strategicznych. Miałem cichą nadzieję że PIS wyciągnie wnioski z tego co robił poprzednio (będą nowi ludzie) i oczekiwań młodych Polaków, którzy zrezygnowali z PO i tym podobnych. A oni niestety, pokazali swoją starą, wsadzili tych samych nieudaczników co poprzednio. Obietnice przedwyborcze częściowo, jak już wymieniłem w pierwszym poście, odchodzą do lamusa. To będzie regres dla młodych i stagnacja dla starszych, oparta na graniu na wspomnianych wartościach i tragedii w Smoleńsku. To jest rzenujące. I proszę mi nie pisać, że nie myśle o przyszłości mojego kraju i mojej rodziny, bo dla mnie bardziej wartościowa od jałmużny w wysokości 500zł byłaby możliwość godnych zarobków i rozwoju. A tak spłeczeństwo dostanie gotowe 500 zł, które bardziej deprawuje niż mobilizuje. Oczywiście większoć myśli inaczej, bo lepiej iść na skróty i mieć gotowe niż to zdobyć samemu. Nie chciałbym też żeby na los i przyszłość mojego narodu oraz rodziny mieli wpływ pan Ziobro, Macierewicz...

Pozdrawiam, również życzę jasności umysłu i nie kierowanie się tylko słowami pana Jarosława, Andrzeja i Beaty oraz grupy osób, którzy innie myślących ludzi mają za gorszy sort i lewaków.


Gość

#2415

2016-02-10 00:20

Wspieram demokratycznie wybrany polski rząd. Uważam, że Polska jest krajem suwerennym i polski rząd ma prawo podejmować takie działania jakie uznaje za właściwe. Polski rząd nie musi się tłumaczyć przed nikim, a już na pewno nie przed urzędnikami UE. Oburzają mnie działania polityków PO i Nowoczesnej, którzy nie umieją się pogodzić z przegraną i sieją zamęt w Kraju, a do tego jeszcze szkalują nasz rząd na forum UE. Działania PO i Nowoczesnej to zdrada Ojczyzny.

Gość

#2416

2016-02-10 16:25

Popieram działania Rządu Pani Beaty Szydło.
Do tej pory żyliśmy w Polsce, którą rządzili komuniści i ich poplecznicy .
Był to czas zniewolenia. Transformacja ustrojowa "okrągłostołowa" nie obaliła "władców". W dalszym ciągu działali pod zmienionym szyldem wysługując się bolkami, lisami. Trzeba wiele modlitw do Boga, aby władza na niższych szczeblach - ta skorumpowana została odsunięta raz na zawsze od podejmowania decyzji.
Janina Czech

Gość

#2417

2016-02-10 19:15

Uważam to jako obowiązek każdego Prawego obywatela RP

Gość

#2418

2016-02-10 19:32

Bo leży mi na sercu dobro Polski

Gość

#2419

2016-02-11 12:19

Za dlugo bylo w kraju tak bardzo,dramatycznie zle.Jestem przekonana ze PIS pokona te klody rzucane mu przez opozycje i o Polsce bedzie mowilo sie tylko dobrze.Bardzo w to wierze i trzymam kciuki za Pania Premier i Pana Prezydenta.


Gość

#2420

2016-02-13 22:21

Zgadzam sie ze stanowiskiem Rzadu PR i popieram to stanowisko

Gość

#2421

2016-02-15 14:39

Bo ten rząd idzie w właściwą stronę!

Gość

#2422

2016-02-17 19:55

Zgadzam się z tym o czym mówi.

Gość

#2423

2016-02-17 22:28

PONIEWAZ POPIERAM POLSKI , UCZCIWY ,PRACOWITY , KOMPETENTNY RZĄD , PRAWDZIWIE POLSKI, MAM PEŁNE ZAUFANIE DO RZĄDU JAK I PANA PREZYDENTA

Gość

#2424 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-18 16:05

#2152: - Re: Re: Re: Re:  

 Dobra dyskusja od razu rzuca sie w oczy Pisowski mocherowy beret!!

nie długo sie obudza to sie zdziwi naród dopiero w jakie gowno weszli brawoooo

pol

#2425

2016-02-19 11:09

Mamy rząd ludzi pełnych ignorancji i uprzedzeń,ludzi którzy łamią podstawowe zasady demokracji !!!