Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd


Gość

#2451

2016-03-01 07:09

Ponieważ jest to pierwszy rząd, o którym mogę powiedzieć TO MÓJ RZĄD. TO JEST POLSKI RZĄD.

Gość

#2452

2016-03-01 16:56

Jestem za prawdą,lustracją,PISem i J.Kaczyńskim od zawsze.
A.

#2453

2016-03-01 19:10

Głosowałam na PIS. Drugi raz tego nie zrobię. Mam dość dzielenia ludzi. Mam dosyć dzielenia dzieci. Mam dosyć grzebania w przeszłości i deptania ludzi.

Uprzejmie informuję, że mój dwulatek nie stał się moim pierwszym dzieckiem tylko dlatego, że jego brat skończył 18 lat. Wyjątkowo niesprawiedliwy społecznie program w którym NIBY promuje się rodziny 2 + 2. Śmiechu warte! Akurat!


Gość

#2454

2016-03-02 08:39

Ponieważ wierzę że ten rząd jest jedynym ratunkiem dla suwerennej Polski
JAQ

#2455 Re:

2016-03-02 09:09

#3: -  poniewaz jestem patrita

 po jakiemu to?


Gość

#2456

2016-03-04 02:45

Petycje podpisalem dlatego, ze pragne aby Polska z powrotem byla …. polska, a NIE jewropejska, jak ta w obecnym parszywym wydaniu !!!!
Wojtek

#2457 Re: Smiechu warte ! > Akurat !

2016-03-04 03:00

#2453: A. -  

 A ja zrobie to, zaglosuje znow na PiS ... choc dwojka moich dzieci ma ukonczone 18 lat, a nawet nie we wszytkim osobiscie  moge sie zgadzac z programem tej partii.  Ale ja czuje sie zwiazany z POLSKA !!!!

Ty sie nie czujesz chyba zwiazany z Polska .... zamiast zastanawiac sie co Polska moze ci dac, co mozesz od niej wyrwac dla siebie - to zastanow sie lepiej, co ty mozesz dac od siebie tej zrujnowanej przez PO+PSL .... biednej wspolnej POLSCE !!!!

A poza tym, jak ty pragniesz budowac przyszlosc POLSKI, bez wyczyszczenia podworza z zalegajacych WSZEDZIE smieci wspolczesnych, oraz  tych niewyrzuconych i zalegajacych jeszcze od czasow konca PRL-u ???

Tutaj nikt ludzi nie dzieli !!!!  Ale posprzatac wlasne podworko koniecznie jest trzeba !!!!

Pytanie jest proste:  opowiadasz sie za POLSKA, czy za jej smiertelnymi przeciwnikami ????

Nie ma miejsca po srodku .... zdaj sobie z tego w koncu sprawe !!!!

Mozna miec rozne zdania ..... ale przede wszystkim trzeba kochac wlasny narod i wlasna Ojczyzne !!!!

Jak to w koncu osiagniemy i zabezpieczymy nasza wsolna POLSKE przed wrogami wewnetrznymi i zewnetrznymi, to mozemy sobie potem usiasc przy ognisku, wypic pare browarkow i na spoko porozmawiac o naszych odmiennych zdaniach na jakikolwiek temat.  I pewien jestem, ze nik nikogo wowczas nie obrazi i nikt nikomu glowy tez nie urwie :o))

Ja dokladnie w taki sposob to widze i tak to odczuwam.

Pozdro ))))

Wojtek

 


Gość

#2458

2016-03-04 07:54

Ponieważ zgadzam się z tezami głoszonymi przez rządzących. Jestem za odzyskaniem suwerenności Państwa Polskiego i odrodzeniem gospodarczym. Uważam, że rozwój gospodarczy powinien być realizowany w jak największym stopniu polskimi rękami i umysłami. Dość emigracji gospodarczej.
masabitumiczna

#2459 Re: Re:

2016-03-04 08:48

#1288: - Re:  

 Ministrowie tego rządu mówią, że gospodarka ma się świetnie, więc gdzie ta katastrofa?


Gość

#2460

2016-03-04 09:27

POPIERAM Prezydenta RP Andrzeja Dudę, rząd Beaty Szydło, działania PiS.

Gość

#2461

2016-03-04 09:58

Popieram demokratycznie wybrany polski rząd i kibicuję mu na drodze ku zmianom w Naszej Ojczyźnie, które bez wątpienia są potrzebne.

Gość

#2462

2016-03-04 14:45

Warto poprzeć rząd, który miejmy nadzieję będzie choć trochę lepszy(niż tuskomatołki) dla Polski a nie dla siebie.

Gość

#2463

2016-03-04 15:42

Kocham moją Ojczyznę, a rząd Prawa i Sprawiedliwości jest najlepszym, co mogło Ją i nas - Polaków - spotkać. Dopiero teraz, nareszcie czuję, że żyję we własnym Kraju. To jest mój Prezydent, moja Pani Premier, mój Rząd. Dlatego podpisałam tę petycję i z calych sił zawsze będę wspierać taką Ojczyznę!

Gość

#2464

2016-03-04 15:47

bo jest to obowiazek obywatelski, nie tylko sumienia i sprawiedliwosci aby sprzeciwiac sie wobec haniebnych czynow

Gość

#2465

2016-03-04 16:59

To polski rząd patriotyczny, na który czekaliśmy wiele lat. Chcę go wspierać i wzmacniać. Martwi mnie nieustanna nagonka na Prawa i Sprawiedliwości i bezradność medialna PiS. W tv narodowej za mało mądrych dziennikarzy i komentatorów, za to panoszą się ci, którzy tam być nie powinni. Nie zauważam zmiany i to przygnębia wielu wyborców prawicy. Wciąż szukam pociechy w tv republika, niezależna, Gazeta Polska, Radio Maryja. Dziękuję

Gość

#2466

2016-03-05 00:10

Ze względu na determinację
próby dobrej zmiany
we wszystkich wymiarach
państwa.

Gość

#2467

2016-03-05 07:27

Bo nasz Rząd musi mieć wsparcie, aby wytrwać w tym trudnym czasie-zwłaszcza nagonce z Europy, potęgowanej przez media głównego nurtu. To najlepszy Rząd w wolnej Polsce, prospołeczny i proobywatelski, a przede wszystkim POLSKI, do bólu biało-czerwony i każdy patriota, któremu na sercu leży dobro Ojczyzny musi wyrazić swe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości.

Gość

#2468

2016-03-05 07:31

Jestem patriotą w pełnym znaczeniu tego słowa. Od dnia wyborów czuję podskórnie, że idzie ku lepszemu, tylko zbyt wiele interesów zostało naruszonych i postkomuna drży na glinianych nogach, czując że jej upadek jest nieuchronny. Wspieram Polski Rząd w walce z postkomuną i w przywracaniu społeczeństwu wiary w tradycyjne wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna.

Gość

#2469

2016-03-05 07:55

JEST to pierwszy POLSKI RZAD PO 1945

Gość

#2470

2016-03-05 13:12

Popieram PiS , Pana Prezydenta i polityke polskiego rzadu z Pania Premier Beata Szydlo ! To sa wspaniali ludzie idei !Wszystko co robia, to dla Polski, a nie dla wlasnych korzysci czy slawy. Tak niewielu na swiecie bylo takich ludzi, niestety.

Gość

#2471

2016-03-05 17:42

bo popieram rząd
Prawa i Sprawiedliwości, pierwszy rzad co stara się troszczyć o polskich obywateli

Gość

#2472

2016-03-05 19:45

Dlaczego polski rząd nie korzysta z argumentów najprostszych. Chcemy zmienić sądownictwo, by nie dochodziło do absurdalnych wyroków np: więzienie dla chłopaka za kradzież batonika o wartości 0,40 euro, w dodatku niepełnosprawnego.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-03-06 05:58



Gość

#2474

2016-03-06 16:12

Dlatego, że w zupełności zgadzam się z polityką obecnego rządu i mam nadzieję, że da sobie radę z falą agresji "obrońców demokracji"..
litości

#2475 Re: Re: Smiechu warte ! > Akurat !

2016-03-06 20:54

#2457: Wojtek - Re: Smiechu warte ! > Akurat ! 

 Nikt nie dzieli?

"Wy staliście tam gdzie stało ZOMO".

"Ludzie gorszego sortu".

Te słowa nienawiści są moje?

Dzieci lepszego i gorszego sortu (tym, którym przynależy pomoc państwa i pozostali, którzy nie tylko muszą sobie radzić sami, ale jeszcze będą ze swoich dokładać na inne dzieci.

Nie wierzysz? Zapytaj się o ceny w sklepach. Zwykły cukier, ziemia do kwiatów, mleko dla dzieci. Zapytaj ile JUŻ TERAZ podrożały.

Niszczenie państwa prawa, to dla ciebie super rządy? Nieprzestrzeganie konstytucji? Zawłaszczanie wszelakich instytucji oby tylko swój człowiek siedział?

I ty mówisz, że tu nikt ludzi nie różni? Pozwól, że mam swoje własne zdanie na ten temat.

 

Wrogowie?

Mój ty smutku.

Don Kichot też wszędzie widział wrogów.

Uczynił z tego cel swojego życia. Walcząc z wiatrakami.