Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd

Robert

#2676 Re: Wreszcie rządzą uczciwi POLACY nie zdrajcy-szubrawcy

2016-10-06 07:28

michal

#2677 Re:

2016-10-15 20:16

#6: -  

 Łubu dubu, łubu dubu,  niech żyje Nam prezes naszego klubu :-)...   A inni wbijają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki.     No normalnie Bareja pełną gębą.  


Gość

#2678

2016-10-16 01:31

Ponieważ mam pełne zaufanie do rządu Pani Premier Beaty Szydło

Gość

#2679 Ja też kocham Polskę...

2016-10-16 13:49

Ja też kocham mój kraj- Polskę. Nie zgadzam się na dewastację, jakiej dokonuje większość parlamentarna PiS rządząca po 25.10.2015 r. Suweren wybrał i dał bezwzględną większość PiS-owi, uprawniajacą do samodzielnego rządzenia. Nie dał jednak prawa do dewastacji wielu obszarów i instytucji życia publicznego: od paraliżu Trybunału Konstytucyjnego, przez ręczne sterowanie prokuratorami i próby sterowania sędziami- patrz: ostatnie działania przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości- Ziobry i Jakiego do niszczenia dorobku ludzi tworzących Muzeum II Wojny Światowej przez Ministra Glińskiego. Moje NIE dla takich tzw. dobrych zmian, które nie liczą się z krytycznymi i prawdziwymi argumentami opozycji politycznej oraz takich instytucji jak: Komisja Europejska czy Komisja Wenecka. Mamy w Polsce nieformalne rządy jednoosobowe- prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Panie Prezesie więcej odwagi, niech Pan stanie na czele Rady Ministrów i weźmie pełną odpowiedzialność za tzw. dobre zmiany. Moje NIE dla życia na kredyt, który spłacać będą nasze dzieci i wnuki- rozdawnictwo jest metodą stosowaną już od czasów starożytnych Rzymian. Spełnianie obietnic wyborczych przez rząd Beaty Szydło może nas doprowadzić do powtórzenia kazusu Grecji, gdzie zamrażano a następnie obniżano płace oraz renty i emerytury. Nikt nie chciałby takich zdarzeń w Polsce! Proszę większość rządzącą PiS o opamiętanie się: nie niszczcie dorobku III Rzeczposplitej. Nie wszystko co robili Wasi poprzednicy było złe. Reformujmy, to co takich reform wymaga, np. uchwalcie prawo wybierania sędziów Trybunału Konstytucyjnego większością kwalifikowaną- 2/3. Spowoduje, to eliminację bieżącego upolitycznienie TK. Zlikwidujcie przewlekłość postępowań sądowych, ale nie w taki sposób jak to zrobił Minister Ziobro, podporządkowując sobie całkowicie prokuratorów. Proszę większość PiS-owską słuchajcie głosów, tych którzy podpowiadają Wam dobre zmiany. Pamiętajmy, że Kopernika na początku też nie chciano słuchać! Pamiętajmy: "Polska to nasz wielki, zbiorowy obowiązek". Niech słowa naszego wieszcza Cypriana Kamila Norwida staną się swoistym memento! Obyśmy tylko zdrowi byli!


Gość

#2680 Re: Nie dla dewastacji!

2016-10-16 14:06

Tak dla rządzenia, ale nie dla rujnowania naszego wspólnego dobra, jakim jest Polska. Mandat na 4 lata? Nie zgadzam się z bezczynnym oczekiwaniem na koniec kadencji. Dobra zmiana w wykonaniu PiS-u ewidentnie łamie Konstytucję RP. W związku z tym My Suweren, na którego tak lubią się powoływać "pomazańcy" prezesa JK, ma pełne prawo powiedzieć NIE! Świetnie to zrobiły polskie Kobiety w "czarnym proteście" zatrzymując szaleńcze plany Ordo Iuris. I co zrobił JK. wycofał się. PiS zatrzyma się, gdy poczuje, że traci grunt pod nogami? Stąd moje obywatelskie nieposłuszeństwo i wyraźne NIE dla dalszego niszczenia ludzi i instytucji!!!#2658: -  

 


Gość

#2681 Re: Re: Czerwone światło dla PiS-u!!!

2016-10-16 15:14

Jesteśmy na skrzyżowaniu wytrzymałości! Pędzący PiS- w tym "Misiewiczów" należy jak najszybciej zatrzymać. Jak to zrobić? Pokazały to kobiety w "czarnym proteście". Prezes JK, cofa się tylko wtedy, gdy traci grunt. Włączmy zatem wszyscy czerwone światła STOP i zatrzymajmy niszczenie naszej Polski! "Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek". Pamiętajmy o tych słowach naszego wieszcza Cypriana Kamila Norwida. Polska nie jest prywatnym ranczem prezesa JK i jego "pomazańców"!!!

#1405: graz - Re:  

 


Gość

#2682

2016-10-17 11:53

No może nareszcie troche normalności wprowadzi ten rząd ,czego życzę nam i rządzącym !!!!!!!


Gość

#2683 Re: Normalna nienormalność jak w PRL-u

2016-10-17 19:14

Normalnie to już było. Po 25.10.2015 r. nastała normalna nienormalność- w wykonaniu drużyny J. Kaczyńskiego. Jest to groźna recydywa PRL-u. Nie ma na to mojej zgody. 2682: -  

 


Gość

#2684 Re: Normalna nienormalność wg PiS-u

2016-10-17 19:22

Normalnie to już było. Po 25.10.2015 r. mamy normalną nienormalność w wykonaniu drużyny J. Kaczyńskiego. Jest to groźna recydywa PRL-u! Nie ma na to mojej zgody!#2682: -  

 


Gość

#2685 Czerwona kartka dla Andrzeja Dudy!

2016-10-18 06:30

Czerwona kartka dla Andrzeja Dudy! Jest to moje stanowcze NIE dla dzialań Prezydenta Andrzeja Dudy. Nie odbiera ślubowania od legalnie wybranych sędziów TK, a przyjmuje w nocy ślubowanie od nielegalnie wybranych sędziów TK. Ewidentnie łamie Konstytucję RP. Czeka go Trybunał Konstytucyjny. Jest bezwolnym wykonawcą woli prezesa PiS- J. Kaczyńskiego i "notariuszem" decyzji większości PiS- owskiej w parlamencie. W jednym okazał się prorokiem. Jego słowa "ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie" stały się rzeczywistością: "Misiewicze-Pisiewicze" opanowały w 100 proc. nie tylko spółki skarbu państwa. Czy tak ma wyglądać dobra zmiana? Jeśli tak, to A. Duda jest w 100 proc. prezydentem dobrej zmiany- czyli zmiany niszczącej wszystko: od stadnin koni, przez Trybunał Konstytucyjny do Muzeum II Wojny Światowej. I za to należy mu się czerwona kartka i taką ode mnie otrzymuje!                   Na tym samym portalu petycjeonline.com Autorzy petycji "W obronie Andrzeja Dudy" permanentnie usuwają wszystkie wpisy krytycznie oceniające jego prezydenturę.     Dlatego zamieszczam wpis, który jest przez nich regularnie usuwany. Wchodząc na Komentarze można zobczyć wielokrotne wpisy "wpis został usunięty przez autora petycji. Jest to jawna cenzura. Jest to PRL- bis'. Tak działa PiS!!!

melkor

#2686 Re:

2016-10-18 06:39

#15: -  

 Jeśli cokolwiek próbują przywrócić, to PRL.


Gość

#2687 Re: Re: Nie dla PiS! Nie dla PRL-bis!

2016-10-18 08:14

#2686: melkor - Re:  Nie dla zmian przywracających PRL. "Przecież to już było i nie wróci więcej"- a jednak wraca... NIE!!!

 

Robson

#2688

2016-10-20 19:17

walić ten rząd i propagandę jego


Gość

#2689 Re: Polacy do urn !

2016-10-20 20:46

#2688: Robson -  Ciekawe, czy pójdzie Pan głosować, aby odsunąć PiS od władzy? Moje hasło dnia: Polacy do urn !!! Bądźmy czujni, bo być może PiS zdecyduje się na wcześniejsze wybory. Ich poparcie przez cały czas utrzymuje się na poziomie: 30-38 proc. Ciekawe, kto na nich głosuje w tych sondażach?  Dlaczego PiS ma nadal tak wysokie poparcie społeczne? 

 


Gość

#2690 Re: Czerwona kartka dla PiS-u!

2016-10-20 21:16

#1: -  Czerwona kartka dla PiS-u. Wręczam ją wszystkim "pomazańcom" prezesa JK, a przede wszystkim prezydentowi A. Dudzie.                         Czerwona kartka dla Andrzeja Dudy! Jest to moje stanowcze NIE dla dzialań Prezydenta Andrzeja Dudy. Nie odbiera ślubowania od legalnie wybranych sędziów TK, a przyjmuje w nocy ślubowanie od nielegalnie wybranych sędziów TK. Ewidentnie łamie Konstytucję RP. Czeka go Trybunał Stanu. Jest bezwolnym wykonawcą woli prezesa PiS- J. Kaczyńskiego i "notariuszem" decyzji większości PiS- owskiej w parlamencie. W jednym okazał się prorokiem. Jego słowa "ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie" stały się rzeczywistością: "Misiewicze-Pisiewicze" opanowały w 100 proc. nie tylko spółki skarbu państwa. Czy tak ma wyglądać dobra zmiana? Jeśli tak, to A. Duda jest w 100 proc. prezydentem dobrej zmiany- czyli zmiany niszczącej wszystko: od stadnin koni, przez Trybunał Konstytucyjny do Muzeum II Wojny Światowej. I za to należy mu się czerwona kartka i taką ode mnie otrzymuje!
 

 


Gość

#2691 Re: Re:

2016-10-24 20:24

#1093: - Re:  

 w tym rządzie są sami post komuniści i socjaliści i lewacy


Gość

#2692 Re: Re: Re: A kto jest kim?

2016-10-27 17:52

Ciekawa refleksja. Kto jest postkomunistą, kto socjalistą, a kto lewakiem w rządzie Beaty Szydło? Chciałbym poznać te nazwiska! Zdrowia życzę! #2691: - Re: Re:  

 


Gość

#2693

2016-10-29 10:43

Dlaczego podpisałem ? - to proste przecież jestem Polakiem !!!
klimt

#2694 Re: Re: Czerwona kartka dla PiS-u!

2016-10-29 10:45

#2690: - Re: Czerwona kartka dla PiS-u! 

 Typowy pusty bełkot POUB-eckiej żydokomuny !!!

kalina

#2695 Re: Re: Nie dla dewastacji!

2016-10-29 10:49

#2680: - Re: Nie dla dewastacji! 

 ...spadaj do kibucu POUB-ecki żydłacki parchu !!!

kalina

#2696 Re:

2016-10-29 10:51

#2688: Robson -  

 ...spadaj do kibucu POUB-ecki żydłacki parchu !!!

kalina

#2697 Re: Re:

2016-10-29 10:52

#2686: melkor - Re:  

 ...spadaj do kibucu POUB-ecki żydłacki parchu !!!

kalina

#2698 Re: Re: Normalna nienormalność wg PiS-u

2016-10-29 10:54

#2684: - Re: Normalna nienormalność wg PiS-u 

 ...spadaj do kibucu POUB-ecki żydłacki parchu !!!

kalina

#2699 Re: Re: Re: Czerwone światło dla PiS-u!!!

2016-10-29 10:55

#2681: - Re: Re: Czerwone światło dla PiS-u!!! 

 ...spadaj do kibucu POUB-ecki zydłacki parchu !!!

kalina

#2700 Re: Re: Wreszcie rządzą uczciwi POLACY nie zdrajcy-szubrawcy

2016-10-29 10:57

#2676: Robert - Re: Wreszcie rządzą uczciwi POLACY nie zdrajcy-szubrawcy 

 ...spadaj do kibucu POUB-ecki żydłacki parchu !!!