Zlikwidować imunitet prokuratora, żądanie zmian w ustawie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zlikwidować imunitet prokuratora, żądanie zmian w ustawie


Gość

#26

2016-02-13 15:27

dosc z korporacyjna mafia ktora ma immunitet

Gość

#27 Re:

2016-02-13 16:04

#26: -  

 koniecznie trzeba połozyć krers dzialaniom prokuratorów i sędziów, kórzy są skorumpowani i wydają wyroki jak tylko im sie podoba, pomijając wszelkie przepisy i zasady wspłżycia spolecznego. Krzywdzą ludzi okradzionych, a chronia złodziei i oszustów i sa bezkarni. bo sa niezawisłi i mogą różne herezje wypisywać w wydawanych postanowieniach i wyrokach. Wymiar sprawiedliwości w PL sięgnął DNA


Gość

#28

2016-02-13 17:37

Zabrać i to Expressem.

Gość

#29

2016-02-13 18:31

Sluszna sprawa, popieram calym sercem

Gość

#30

2016-02-13 21:33

Domagajmy się zmiany przepisów prawa Konstytucyjnego poprzez zniesienie art.173.

Wymiar sprawiedliwości musi podlegać sejmowi-podlegać ścisłej kontroli społeczeństwa, inczej wszekie inne zmiany nie przyniosą wymaganego rezultatu.

Wszystkie sprawy, ustawy, decyzje, uchwały lądują w sądzie, czy trybunale, generalnie w wymiarze "sprawiedliwości" gdzie zapadają wyroki z korzyścią dla dobroczyńców, którzy powierzyli IM trzecią, najistotniejszą w Państwie, WłADZĘ.

Zmianę Konstytucji w 1997r wprowadzili bandyci, oszuści i złodzieje, którzy musieliby odpowiadać za zniszczenie Państwa Polskiego i Jego Narodu. Jest to SITWA, której nie pokonamy bez pozbawienia jej władzy.

Wspieramy Polski Rząd, który to polski rząd? . Podajcie kto jest kim, i kogo mamy uważać za Polaka i członak Polskiego rządu, który rzetelnie dba o iteresy Polskiego Narodu.

Petycje muszą podpisać miliony ludzi, ale gdzie oni są, gdzie są Polacy, PATRIOCI potrafiący się zjednoczyć i działać dla dobra Naszego Kraju. Takich ludzi już nie ma.


Gość

#31

2016-02-13 21:36

Bo większość prokuratorów i sędziów jest w Państwowej zorganizowanej grupie przestępczej !!!

Gość

#32

2016-02-14 03:36

bo chcę w naszym Kraju sprawiedliwości , chcę równego traktowania ludzi w każdym zawodzie i chcę doczekać odpowiedzialności za to , co się w życiu robi....

Gość

#33

2016-02-14 09:15

Konicc bezkarności sędziów sadów (anty)rodzinnych!!!

Gość

#34 Re: Re: Re: Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie

2016-02-14 10:38

#21: nikifor - Re: Re: Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie 

 Czas nie jest po naszej stronie! Mamy w planie zbieranie podpisów również "na papierze" bo wielu nie lubi Internetowego podpisywania.  Nie mamy więcej niż 7-10 dni.

Pozdrawiam

 


Gość

#35

2016-02-14 12:40

Dlaczego prokurator, sędzia ma zasłaniać się immunitetem w przypadku popełniania czynów zabronionych i karalnych?

Gość

#36

2016-02-14 13:00

Jest bardzo wskazana.Z uwagi na nadużycia jakie sa z tego środowiska!!Takie rzeczy w pańtwie prawa nie mogą mieć miejsca!!!Popieram w 100%

Gość

#37

2016-02-14 18:53

Złe doświadczenia rodziny w walce o sprawiedliwość!!!!

Gość

#38

2016-02-15 16:04

W polskim w wymiarze opanuje totalne bezprawie, a na straży tego stanu rzeczy stoją prokuratorzy i sądy. Tego bezprawia doświadczyłem na własnej skórze. W przekraczając próg prokuratury bądź sądu czuję się jakbym wchodził do siedziby przebranych bandytów, którzy za każdym razem okładają mnie kłamliwymi wywodami prawniczymi. Ci bandyci podstępnymi i pozaprawnymi działaniami pozbawili domu rodzinnego po moich rodzicach. Pomógł im w tym usłużny biegły sadowy.

Gość

#39

2016-02-15 17:49

Poniważ uważam,że prawo ,paragrafy, powinne obowiązywać i te osoby
Arkadiusz Stanisław Kot

#40 odp. xxx

2016-02-16 13:19

chłopisko chciało zabłysnąci. Najleprzy sposób na CPN 5 L wysokooktanowej. Wylać na główkę i podpalić. Ewentualnie donos do przełożonego, że kolega spóźnił się do pracy. Lecz to mało ambitne


Gość

#41

2016-02-17 22:02

Bo uważam, że powinno się zlikwidować w ogóle immunitety!

Gość

#42

2016-02-22 09:06

Koniec ze świętymi krowami, wszyscy obywatele powinni jednakowo odpowiadać za swoje czyny

Gość

#43

2016-03-01 17:01

Chcę równości wobec prawa.

Gość

#44

2016-03-13 09:52

Zarówno decyzje sędziów jak i prokuratorów powinny być przejrzyste i zrozumiałe dla każdego obywatele. Decyzje powinny być podejmowane w interesie obywateli a nie jako szykany wobec nich. A już najgorszym "przestępstwem" systemu sądowniczego, przy podejmowanych wyrokach, jest kierowanie się sympatiami politycznymi. Dlatego prokuratorzy i sędziowie muszą być poddani kontroli, podobnie jak każdy obywatel, i odpowiadać za swoje stronnicze, nieuczciwe czy inne mniej lub bardziej zawoalowane przypochlebianie się swoim politycznym sympatiom. Przykładem takiego zachowania jest TK, którego członkowie w większości pochodzą z nominacji skompromitowanych i przegranych opcji politycznych i dzisiaj, z natury rzeczy, będą robić wszystko aby blokować i przeszka dzać nowemu rządowi we wprowadzaniu deklarowanych reform. To właśnie sympatycy przegranych byłych "elyt" wychodzą dzisiaj na ulicę pod demagogicznym hasłem "obrony demokracji". A demokracja wygrała w ubiegłorocznych wyborach a dzisiaj toczy się tylko lament za utraconymi konfiturami.
Bogusław Homicki

#45 Re:

2016-03-13 10:01

#44: -  

 dokończenie wypowiedzi jako Gość 44;

oprócz sympatii politycznych system prawny często, zbyt często kieruje się najzwyklejszym, prymitywnym interesem osobistym co pokazuje film "Układ zamknięty". Z tych wszystkich powodów prokuratorzy i sędziowie nie mogą być "świętymi krowami" zasłaniającymi swoje gierki immunitetem.


Gość

#46

2016-03-13 15:52

Doświadczyłem wiele zła ze strony instytucji publicznych w tym prokuratur i sądów. Trzeba ten stan zmienić. Andrzej Dziąba.

Gość

#47

2016-03-13 17:05

Dlatego że nie robią nic , poza bezmyślnym umarzaniem postępowań , na czym cierpią zwykli ludzie. Dochodzi do morderstw tylko dlatego że Prokuratura w porę nie zareagowała. Gdy " nie ma kota, to myszy harcują" . Powinno być tak jak dawniej . Każdy bez wyjątku człowiek , powinien być kontrolowany , zwykły pracownik i Prokurator tez. Tymczasem , składasz zawiadomienie o przestępstwie do Prokuratury na Sędziego , a oni śmieją się z tego , no bo co im zrobią , skoro nikt ich nie kontroluje. Prokurator Generalny powinien mieć dostęp do akt postępowania przygotowawczego . Powinien mieć możność wydawania poleceń , a tak to nic mu nie zrobisz bo chroni go immunitet Prokuratorski. Czasami człowiek trafia na taką bezczelność , że chce się wprost krzyczeć. Nigdy nie zapomnę dnia , kiedy o 9-tej rano do Prokuratury Kraków , zawitało dwóch kompletnie pijanych prokuratorów. Nie potrafili trafić do biurka . Podniosłam larum. Odpisano mi że załatwią to we własnym zakresie. Mam wymienione nazwiska tych prokuratorów w piśmie i co, powiecie może że to jest w porządku ? Jak najbardziej chcę aby zlikwidowano immunitety i to nie tylko prokuratorskie.

Gość

#48

2016-03-14 17:41


na zmiany czekamy 34 lata - czas najwyższy

Gość

#49

2016-03-15 14:08

Złośliwość i szykany oraz obraźliwa arogancja ze strony pani prokurator Mentel z Prokuratury Okręgowej w Toruniu w formie niespotykanej nawet w dawnym PRL-u. W postępowaniu z wniosku żądnych łatwego zarobku prawników z południa stosuje szykany bez stwierdzenia winy a na pytanie czy przeprosi jeśli okaże się że szykany są bezpodstawne stwierdza, że na pewno nie usłyszę od niej słowa przepraszam.

Gość

#50

2016-03-22 11:23

Mam negatywne doświadczenie z prokuraturą, która bezczelnie kłamała, przywołując istnienie nieistniejącego dokumentu i na tej podstawie umorzyła, a następnie odmawiała dalszego prowadzenia dochodzenia. Wniosłem prywatny akt oskarżenia i po blisko 4 latach wygrałem...no commennts.