NIE budowie kurników w Kruszynianach

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE budowie kurników w Kruszynianach


Gość

#76

2016-03-31 20:21

Ferma stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla cietrzewi ze względu na możliwość przeniesienia groźnych chorób drobiu. Ponieważ Cietrzewie są blisko spokrewnione z kurami i należą tej samej rodziny ptaków zwanej kurakami

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-03-31 20:24


Mieszkaniec Sokółki

#78

2016-04-02 06:28

Brawo Rada Powiatu Sokólskigo !!! Radni wspólnie opowiedzieli się przeciwko budowie kurników w Kruszynianach! Mam nadzieję,że wygra zdrowy rozsądek! Powiat sokólski potrzebuje więcej takich perełek jak Kruszyniany, aby dobrze się rozwijać. Budujmy ,a nie rujnujmy 


Gość

#79

2016-04-06 06:20

przyjeżdża do mnie dużo przyjaciół z W-wy (tam mieszkałam) i zachwycają się pięknem B-stoku i okolic. Wszystkim pokazuję też Kruszyniany i NIE CHCE!! wozić ich do kurników. Jestem pewna że można znaleźć na kurniki inne miejsce. A tym pomysłem jestem oburzona!!!,

Gość

#80

2016-04-06 09:19

Piękne Kruszyniany, szczególne i niepowtarzalne oraz najbliższa tej wsi okolica, to nie jest miejsce dla budowy kurników. Kurniki powinny się znajdować na odludziu, w szczególności jak najdalej od stref ekologicznych i znajdujących się pod ochroną.

Gość

#81

2016-04-23 18:55

Uważam, że jest wiele innych miejsc na budowanie takich kurników
soszaa

#82 Podobna sytuacja

2016-04-28 16:19

Na terenie Kisielan Żmich gdzie znajduje się obszar natury 2000 także planuje się budowę kurników.Niestety mało mieszkańców włączyło się do sprzeciwu kurnikom, reszta będzie narzekać po fakcie. Wiele osób przyjeżdza w wakacje by spędzić czas nad rzeką, odpocząć w domach letniskowych.  Niestety podjęto decyzje że kurniki powstaną i rzekomo nie wpłyną na środowisko.Znajoma architekt, zamieszkująca Kisielany nie podpisała jakieś zgody związanej z inwestycją, znaleziono jednak inna osobę,która to zrobiła. Często robię zdjęcia otaczającej mnie natury, jeśli inwestycja powstanie to nie będzie już miło robić to.

Robi się smutno kiedy słyszę o takich pomysłach, zero wraźliwości, wszystko dla pieniędzy i pytanie tylko jak będzie wszystko wyglądać za kilka lat !


Gość

#83

2016-06-17 21:16

Takie inwestycje powinny powstawać w specjalnych strefach ekonomicznych w bezpiecznej odległości od zabudowań mieszkalnych i miejsc przeznaczonych do wypoczynku.
Interes jednej osoby nie może pozbawić okolicznych mieszkańców i turystów dostępu do świeżego powietrza.