Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE


Gość

#251

2016-03-29 09:46

Bardz sluszna sprawa

Gość

#252

2016-03-29 09:53

UE to nieudolna instytucja kierowana przez ludzi którzy szkodzą Europie... nie mogę znieść jej istnienia

Gość

#253

2016-03-29 10:04

chcę żyć w normalnym i wolnym kraju.Tylko tyle i aż tyle.

Gość

#254

2016-03-29 10:45

Brawo ! Polska powinna stworzyć własną unię.

Gość

#255

2016-03-29 11:20

Ponieważ całą Rodziną byliśmy przeciwko wstąpieniu do tego złodziejskiego żydolewackiego, pedalskiego zboczonego jewrokołchozu gorszego niż sowiety.

Gość

#256

2016-03-29 12:13

FUCK EU !!!

Gość

#257

2016-03-29 12:38

Nie chciałam,żeby Polska weszła do Unii.Bo wiedziałam że Niemcy
chcą Polskę zagarnąć,czy myliłam się.????

Gość

#258

2016-03-29 12:42

Bo UE nie przyniosła nam niczego dobrego, a wręcż przeciwnie. Nie jesteśmy wolni, jesteśmy jej zakładnikami.

Gość

#259

2016-03-29 12:53

Trzeba ratowac nasz naród naszą wspaniałą Polskę!!!!!

Gość

#260

2016-03-29 12:53

mam dosyc ciaglego grabienia mojej Ojczyzny

Gość

#261

2016-03-29 13:21

Uważam, że unia powinna zostać rozwiązana już bez Naszego udziału w niej!

Gość

#262

2016-03-29 13:46

Petycja podpisana,a podpisana dla tego iż z obserwacji moich wynika że pan maj.ADOLF KUDLIŃSKI ma rację.
GORĄCE POZDROWIENIA DLA MAJORA Z DOLNEGO ŚLĄSKA (DZIERŻONÓW)

Gość

#263

2016-03-29 14:53

Podpisuję tą petycję ponieważ popieram przedstawione powody do wyjścia z UE i nie życzę sobie aby biurokraci z UE nas pouczali. Niech się zajmą swoimi problemami. Polacy chcą sami być suwerenami w swoim niepodległym kraju i nie życzą sobie aby się wtrącano w nasze wewnętrzne sprawy. Czy UE chciałaby być pouczana i zmuszana przez inne kraje do wypełniania czyjeś woli. Przecież UE uczyniła sobie z Polski rynki zbytu swoich towarów i niewolników do pracy 24/h za marne grosze to jest skandal. Już dawno powinniśmy wyjść z UE, ale Tusk za swój osobisty sukces wolał oddać Polsce w niemieckie ręce i nie obchodzą go losy skrępowanego narodu, przez odwiecznych wrogów. Dość już tego dżenderyzmu i bluźnierstwa przeciw Panu Bogu - raz na zawsze. Proroctwa mówią że Niemcy się nie ostaną - więc uciekajmy od nich, a nie tylko wychodźmy, korzystając z przykładu Kamerona. Maria

Gość

#264

2016-03-29 14:55

Uwazam ze prawo w uni winno tak samo obowiazywac wszystkich czlonkow a nie tworzyc grupy uprzywilowanej i pacholkow ktorzy winni cieszyc sie z ochlapow danych przez moznych.Wewnetrzne sprawy kazdego kraju winno byc honorowane i szanowane oraz respektowane a nie narazone na ataki pseudo politykow ktorzy i tak nie reprezentuja interesow uni a wrecz przeciwnie sluza interesom tych krorzy nie chca mocnej i silnej europy lub probuja doprowadzic do dominacji jednego kraju nad innymi czlonkami.

Gość

#265

2016-03-29 16:05

Bo jestem Polka

Gość

#266

2016-03-29 16:09

POLSKA JEST PONIŻANA, OKRADANA, ZNIEWOLONA, NIC NIE MOŻE BO JAKAŚ NIEMIECKA - HITLEROWSKA -UNIA NISZCZY I ZNISZCZYŁA DOROBEK MOICH RODZICÓW I MÓJ.TAKIEJ UNII MÓWIĘ NIE. ZA BRAK UCZCIWOŚCI, I PANA BOGA W ŻYCIU UNII. MY POLACY ŻYJEMY WIARĄ W PANA BOGA. CZEGO HITLER NIE DOKOŃCZYŁ, UNIA JEGO CEL REALIZUJE, ZABIJA SUMIENIE. WRAŻLIWOŚC, WIARĘ, JEST ZGRAJĄ ZŁODZIEI, NZ WYSOKICH STANOWISKACH, BUC MOC DOBRZE ŻYC, A JA MZM ŻYC ZA 800 zł to nie jest uniia tylko, BANDA ZŁODZIEI.
..

Gość

#267

2016-03-29 16:50

Sz.P.
Módlmy się wszyscy o jak najszybszą i zgodną z Wolą Bożą
Intronizacją Pana Jezusa na Króla Polski.
Aby była przeprowadzona tak jak Pan Jezus objawił słudze Bożej Rozalii Celakównie, której proces beatyfikacyjny zakończył sie na szczeblu diecezjalnym.

Gość

#268

2016-03-29 16:54

zmeczony jestem polityka uni.

Gość

#269 Re:

2016-03-29 16:56

#1: -  

      Wielką nadzieją na wyjście z tragicznej dla Narodu Polskiego sytuacji są proroctwa świętych i błogosławionych nie tylko z Polski, ale z całego świata. Wszystkie te wizje i przesłania, w tym zatwier-dzone przez Kościół mówią zgodnie, że Polska zwycięży.    Nasza Ojczyzna zwycięży nie orężem, lecz modlitwą, postem, pokutą oraz Różańcem Świętym. Polska osiągnie znaczenie, jakiego jeszcze nigdy nie miała w dziejach i będzie źródłem nowego prawa na świecie. Do nas przyjeżdżać będą inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Proroctwa te pouczają nas, iż nie możemy siedzieć bezczyn-nie, a wprost przeciwnie musimy zmobilizować się do jeszcze gorliwszej pracy połączonej z modlitwą i pokutą.    Jedną z wizjonerek, przez którą Bóg wskazuje nam jak uratować Polskę i świat jest służebnica Boża Rozalia Celakówna ur. dnia 19 sierpnia 1901r. we wsi Jachówka na Podhalu w Archidiecezji Krakowskiej. Zawierzona jeszcze przed urodzeniem Panu Bogu i Matce Najświętszej od najmłodszych lat wykazywała się głęboką pobożnością. Po osiągnięciu dojrzałości udała się do Krakowa w celu wstąpienia do zakonu klauzurowego. Jednakże z nakazu Pana Jezusa zmieniła zdanie i w kwietniu 1925 roku podjęła pracę w szpitalu Św. Łazarza na oddziale chirurgii, a w czerwcu tego roku została przeniesiona na oddział dermatologiczny. Jej ciężkiej pracy w usługiwaniu chorym wenerycznie towarzyszyła głęboka modlitwa.    Z czasem Rozalia doszła do mistycznego zjednoczenia z Panem Jezusem, Matką Przenajświętszą i ze Św. Józefem czego efektem było przeżywanie proroczych wizji, w których zostaje pouczona o konieczności uznania przez Naród Polski Jezusa Chrystusa za swego Króla poprzez Akt Intronizacji.      Zmarła w opinii świętości 13 września 1945 roku.    Proces beatyfikacyjny służebnicy Bożej Rozalii Celakówny rozpoczął ks. kard. Franciszek Macharski 5 listopada 1996r. Został on zakończony na szczeblu diecezjalnym 17 kwietnia 2007r.    Rzymska Kongregacja ds. Kanonizacyjnych do dnia dzisiejszego nie znalazła żadnych przeszkód w ogłoszeniu beatyfikacji.  


Gość

#270

2016-03-29 16:57

Ponieważ mam dość tego złodziejstwa pragnę zmiany w moim kraju

Gość

#271 Re:

2016-03-29 16:57

#1: -  

             Więcej informacji na temat Intronizacji w książkach: 1. Ks. Władysława Kubika – „Rozalia Celakówna – wyznania    z przeżyć wewnętrznych”, 2. Ks. Tadeusza Kiersztyna - „Czas Króla”, „Czas nagli”,      „Czas prawdy”, Czas Intronizacji”, „Ostatnia walka”, 3. Ks. prof. Jerzego Bajdy - „Trzeba ażeby Chrystus Królował”, 4. Ks. prof. Czesława Bartnika – „Opinia teologiczna uzasadniająca      prawdę i kult Chrystusa Króla Polski, 5. Ewy Wieczorek - „Służebnica Boża Rozalia Celakówna - życie i misja” 6. Ks. dr hab. Piotra Natanka obecnie najbardziej znanego orędownika      tego nadzwyczajnego dzieła w kazaniach i książkach „Prywatne      Boże objawienia”; „Orędzia na czasy ostateczne, które właśnie      nadeszły” i najważniejszej „Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla” oraz na stronach internetowych www.rozalia.krakow.pl, www.intronizacja.pl, www.christusvincit.pl, www.apokalipsa.pl Zespół Redakcyjny Pomorskiego Oddziału Ruchu Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski Składanie zamówień oraz kontakt pod adresem ulotka2015@wp.pl   


Gość

#272 Re:

2016-03-29 16:59

#1: -  

 

DROGI  RODAKU

Jeżeli nie jest Ci obojętny Twój los oraz Twojej rodziny, naszej Ojczyzny i całego świata, wesprzyj dzieło Intro- nizacji poprzez zamawianie Mszy Św. w tej intencji, włączanie się do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę jak również przez modlitwę połączoną z postem oraz adorację Najśw. Sakramentu i uczynki Miłosierdzia.

Powierzmy to dzieło niezawodnemu orędownictwu Matki Bożej naszej Pani i Królowej, bo jak powiedział kardynał Hlond:     

„Zwycięstwo jeżeli przyjdzie -        to przyjdzie przez Maryję”. 


Gość

#273 Re:

2016-03-29 17:03

#1: -  

   ISTOTA INTRONIACJI:

Istotę objawień Rozalii Celakówny można sprowadzić do jednego warunku:

Jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Pana Jezusa swym Królem, w całym tego słowa znaczeniu, przez Akt Intronizacji.

Ma być on dokonany przez władze kościelne i państwowe oraz cały Naród reprezentowany przez swoich przedstawicieli.

Za przykładem Polski powinny pójść inne narody i także dokonać Aktu Intronizacji.

 

SŁOWA PANA JEZUSA DO SŁUGI BOŻEJ ROZALII CELAKÓWNY

„Wielkie i straszne są grzechy i zbrodnie Polski. Sprawiedliwość Boża chce ukarać ten Naród za grzechy, a zwłaszcza za grzechy nieczyste, morderstwa i nienawiść.   Jest jednak ratunek dla Polski - jeżeli Mnie uzna za swego Króla i Pana w zupełności poprzez Intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, ale w całym Państwie z Rządem na czele.   To uznanie ma być potwierdzone porzuceniem grzechów i całkowitym zwrotem do Boga”.

+ + +

„Jasna Góra jest stolicą Maryi. Przez Maryję przyszedł Syn Boży, by zbawić świat i tu również przez Maryję przyjdzie zbawienie dla Polski przez Intronizację. Gdy się to stanie, wówczas Polska będzie przedmurzem chrześcijaństwa, silną i potężną, o którą się rozbiją wszelkie ataki nieprzyjacielskie”.


Gość

#274

2016-03-29 17:21

Zależy mi na wolnej i suwerennej Polsce bez wrogów Ojczyzny, bez wprowadzeni islamistów i bez obecności tych, którzy już są (przykład- spalenie świń w gospodarstwie rolnym).opisane w internecie. Boimy się o naszą przyszłość, o pracę, o dobytek, a przede wszystkim o zdrowie, którego leczenie jest nadal bardzo utrudnione.

Gość

#275

2016-03-29 17:24

Naszym nadrzędnym celem jest interes naszej Ojczyzny a nie UE. Nie będzie Niemiec ,Belg czy inny decydował za Polaków.