Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE


Gość

#651

2016-04-30 22:20

Wychodzimy! Nigdy zresztą nie chciałem wchodzić - oto świadectwo: http://triarius.pl

Gość

#652

2016-04-30 23:10

Nienawidze okupantow, .ekonomicznych kulturowych,wznaniowych, to zaborcy ,wdlyrzone ramie masonerj

Anonymous

#653 Re:

2016-05-01 02:15

#7: -  

 


Gość

#654

2016-05-01 04:01

To nie jest Unia Państw, tylko Państwo Unijne pod zarządem Niemiec. STOP GERMANIZACJI EUROPY.

Gość

#655

2016-05-01 04:46

Kierowcy i polscy przewoźnicy po drogach w Niemczech zostali objęci obwiązującymi tam wymogami dot. minimalnych (co najmniej !) niemieckich stawek wynagrodzeń (zgodnie z niemieckim prawodawstwem i za przyzwoleniem prawa UE ! ). Pani Kanclerz postępowała zgodnie z prawem europejskim i z troską by osłabić konkurencyjność polskich przewoźników ale polska Pani premier Kopacz natychmiast udała się do Berlina by anulować te zarządzenia zgodne z prawodawstwem UE.


Podnieśmy w Polsce minimum płacowe do wartości równej minimum płacowego w kraju właściciela przedsiębiorstwa to ustanie migrowanie Polaków w poszukiwaniu pracy do Niemiec i do innych państw bo grozi nam całkowity upadek firm w Polsce będących własnością Polaków gdyż potęguje się straszliwy brak pracowników i zbędność resortu pracy oraz urzędów pracy. Przedsiębiorstwa w Polsce są w większości ( około 90% ) własnością zagranicznych korporacji więc od zaraz niech płacą płace kilka razy większe i nie mniejsze niż obowiązujące w kraju właściciela. Nie grozi nam ucieczka tych zagranicznych firm bo już dzisiaj Polacy mogą się przyglądać i myśleć o tym by w razie potrzeby to te polskie załogi z tych firm zagranicznych powinny być gotowe do odtworzenia produkcji w nowej firmie powołanej przez załogę z pomocą polskiego rządu ! ( to zadanie także dla związków zawodowych by gromadzić informacje o kwalifikacjach członków załóg ) i zwłaszcza w handlu by przywrócić tę branżę dla Polaków-Słowian - tak postępują Chińczycy - po kilku latach pewnego dnia autobusy przewożą całą chińską załogę - zamiast do firmy zagranicznej - do nowo wybudowanej i wyposażonej własnej chińskiej.
Zwolnione od wypłacania wysokiego minimum płacowego mogą być firmy w Polsce, które uczynią pracowników współwłaścicielami firmy na zasadzie akcjonariatu. Współwłaścicielom (wtedy właściciele i zatrudnieni stają się współwłaścicielami w tych wszystkich upadających polskich firmach, utworzą unię kapitału właścicielskiego i pracowniczego, a wszystkim w takim akcjonariacie to Józef Kamycki dałby dywidendę pochodzącą z połowy kwoty kilkuset miliardów złotych - z co rocznej kwoty grabieży metodą emisji kredytów "z powietrza" - odebranej banksterom. Druga połowa tej corocznej banksterskiej grabieży byłaby przeznaczana na budowę polskiego przemysłu ciężkiego i zbrojeniowego. Akcjonariat w każdym polskim przedsiębiorstwie wykreuje inicjatywność, i odpowiedzialność, i troskę o rozwój firmy , i dbałość o efektywność ....
Napiszmy do premierów Pani Beaty Szydło i Pana Mateusza Morawieckiego oraz do wszystkich posłów i senatorów (dam 460 adresów e-mail ) w tej sprawie !
Stwórzmy petycję i poprowadźmy internetowe referendum.
Zatrudnijmy prawników do sporządzenia pozwu zbiorowego w imieniu Polaków zatrudnianych w Polsce w zagranicznych firmach o wyrównanie płac ( wraz z odsetkami ) za wszystkie ubiegłe lata i o odszkodowania z tytułu nie zastosowania minimum płacowych i norm wynagrodzeń - obowiązujących na terenie kraju ojczystego właścicieli tych zagranicznych firm działających na terenie Polski. Polska miała należeć do SOLIDARNEJ UE i nie być osiemnastowieczną kolonią . Polka pracująca w LiDL-u we Wrocławiu została zwolniona z pracy bo zamiast do pampersa to kilkakrotnie pobiegła od kasy do siusialnika.

http://nikander.neon24.pl/post/127622,definansjalizacja


Gość

#656

2016-05-01 07:55

Nie takiej Unii chcieliśmy. Staliśmy się jej niewolnikami.Teraz pozostanie w niej zagraża naszemu bezpieczeństwu.

Gość

#657

2016-05-01 08:01

Jestem patriotą. Dalsze pozostawianie Polski w UE doprowadzi do całkowitego skundlenia naszego Narodu. Już teraz wielu wstydzi się przyznać, że są Polakami. Wielu głosi, że woli szorować "kible" i podcierać tyłki Niemcom nawet za 1/10 tego, co w Polsce. Nasza godność została zszargana i zdeptana przez polskojęzyczne media. Dlatego musimy z tym skończyć i zdjąć z Polski unijny kaganiec.

Gość

#658

2016-05-01 08:35

Zawsze bylem przeciwnikiem zamiany jednego kolchozu na drugi.
Polska bedaca czlonkiem tego kolchozu, nie moze sie swobodnie rozwijac.
Poprzednio interesy Polski byly podporzadkowane ZSRR, a obecnie Zwiazkowi Socjalistycznych Republik Europejskich.
Kiedys dyrektywy szly z Moskwy, obecnie z Berlina.
Obie stolice byly zawsze wrogie polskiej reacji stanu.

Gość

#659

2016-05-01 08:40

Unia została stworzona tylko po to aby wynarodowić narody europy. Zdegenerowana oraz bezwartościowa europa jest bezbronna, kraje są zadłużone. U naszych bram stoi islam. Żydo-usa nas nie obroni. Trwanie przez dłuższy czas w letargu może sie skończyc dla nas tragicznie. Czas sie obudzić, czas powstać z kolan, czas na zmiany. Musimy wybrać mądrze, musimy pierwsze co zrobić to wyjść z unii, naastępnie odbudować armię. Kupujmy Polskie produkty, wzmocnimy tym naszą gospodarkę.
Jesteśmy Polakami, wiec przede wszystkim musimy zadbać o naszą ojczyznę oraz przyszłosć naszych dzieci. Mam 22 lata. Nasi ojcowie walczyli o upadek komuny, mieli tą złudną nadzieje że on nastanie. A tutaj jest tylko przemeblowanie. Pokolenie 1980-1990 ma wszystko w dupie. Nieliczni z nich coś spróbowali zmienić. Teraz czas na nasz, czas na 1990-2000. My nie zamierzamy uginać kolan. My będziemy walczyć.
Czołem Wielkiej Polsce!

Gość

#660

2016-05-01 09:11

Ponieważ bilans korzyści po wstąpieniu Polski do UE jest co najmniej wątpliwy, poza tym nasz kraj nie jest traktowany po partnersku.

Gość

#661

2016-05-01 10:04

zgadzam sie z powyzsza wypo

Gość

#662

2016-05-01 12:36

Czas najwyższy myśleć o Polsce i Polakach.

Gość

#663

2016-05-01 16:58

Potrafię wyciągać wnioski...
blu

#664 Dość UE

2016-05-01 17:46

Dość kurwa ue dość Polsce unia zaszkodziła i szkodzi nadal to jest skandal który woła o pomstę do niebia unie stworzyli Bilderbergowie dość kurwa unii


Gość

#665

2016-05-01 19:57

... europejskiej sprostać modzie
Kosinskiego czytać co dzień
i pedałów zwiedzić klub... A ja nie chcę.

Gość

#666

2016-05-01 20:19

Aby Polska byla samodzielna

Gość

#667

2016-05-01 20:52

POLSKA KRAJ SUWERENNY !!!!!

Gość

#668

2016-05-01 21:28

jesteśmy tylko tanią siłą roboczą dla Unii,niczym więcej,jesteśmy jak kraj okupowany,do tego jeszcze chcą zmusić nas do przyjmowania uchodźców którzy będą tu żyli jak pączek w maśle a my będziemy na nich harować.Wystarczy że za psie pieniądze harujemy już w ich zakładach pracy bo polki przemysł praktycznie nie istnieje.Podbili nas bez wojny.

Gość

#669

2016-05-02 04:26

Czas zeby Polska i Polacy zdecydowali o wlasnej przyszlosci. Zeby byl to kraj gdzie Polacy mogli by zyc i sie rozwijac, bez potrzeby wyjazdu za granice. Czas porzucic ten podly samozniszczajacy sie system zwany unia europejska. Teraz jest szansa zeby obrucic ten kraj w potege, jaka byl kiedys. Chwala Polsce.

Dziekuje

Gość

#670

2016-05-02 09:36

Niech zyje wolnosc!!!!!!!!

Gość

#671

2016-05-02 10:00

Dość już obcych rządów w Polsce

Gość

#672

2016-05-02 11:55

Gdy Prezydent RP Lech Kaczyński podpisał traktat lizboński, ja na znak protestu zwróciłem odznaczenia - Krzyż oficerski Orderu Odrodzenia Polski...

Gość

#673

2016-05-02 12:03

Głosowałem przeciwko w pierwszym referendum i jak do tej pory ue niczym mnie nie przekonała, lecz jedynie utwierdziła mnie w słuszności mojego "nie dla ue" sprzed paru lat. Pozdrawiam.

Gość

#674

2016-05-02 12:33

Unia to nowoczesny zabór, dziś to już widać gołym okiem. Propaganda kupiła - w tym bez bicia przyznam również mnie - nas ale Polak mądry po szkodzie. Nie popełniajmy więcej takich błędów.

Gość

#675

2016-05-02 14:40

Zdradziecko, oddana została Polska, przez zdrajców Narodu, w łapy unijnego euro kołchozu, tracąc niepodległość. Zdrajcy muszą przykładnie zostać ukarani.