Apel Fanów Dody do wytwórni Universal Music Polska

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Apel Fanów Dody do wytwórni Universal Music Polska


Gość

#1

2016-05-20 16:28

Podpisałem tę petycję, ponieważ bardzo bym chciał usłyszeć Dodę w rockowych piosenkach jak i bardzo bym chciał by wytwórnia Universal Music Polska WYDAŁA ROCKOWY ALBUM DOROCIE! Kobieta, która z rocka się wywodzi nie może grać rockowej muzyki przez to, że wytwórnia się boi, że to się nie sprzeda albo, że dlatego bo to POP jest najczęstszą formą muzyki w Polsce jak i na świecie. OTÓŻ NIE DROGI UNIVERSALU. SZEFIE. Nie ograniczajcie Dody, nie ograniczajcie Artystów tworzenia za przeproszeniem GÓWIEN,w których nie czują się dobrze. Ona nie wróciła by do rocka, gdyby ludzie tego nie żądali, SAMI MACIE PODANE JAK NA TACY, ŻE CHCE SPEŁNIĆ NASZĄ PROŚBĘ. Mało to jest komentarzy pod teledyskami na Youtube "Doda marnuje się w popie, dlaczego nie nagrasz coś takiego jak cover titanium, masz silny, mocny głos, śpiewaj rockowe piosenki a nie pop bo się marnujesz!" Takie komentarze można widzieć wielokrotnie pod KAŻDYM teledyskiem. Dajcie jej swobodę, dajcie jej WYDAĆ ten album, a sami zobaczycie, że NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ! Nie jestem jej wielkim fanem, ale lubię piosenki Dody, ALE PRZEDE WSZYSTKIM TE ROCKOWE. Z VIRGIN. Dlaczego Doda teraz jest w cieniu? Dlaczego Riotka czy Nie daj się nie zdobyły takiej popularności jak piosenki typu Mam tylko Ciebie, czy Dżaga? Bo to nie jest rock. TUTAJ LICZY SIĘ PRAWDA. PRZESTAŃCIE JEJ TO UNIEMOŻLIWIAĆ.

Rado K.

#2 "...i dajcie Dodzie być Dodą"

2016-05-20 16:38

Podpisałem tę petycję bo dobry Artysta to autentyczny Artysta. Naprawdę w dzisiejszym świecie muzycznym jest miejsce dla samych produktów?
Drodzy Państwo z Universal Music Polska,
Wystarczy przejrzeć komentarze pod starymi, nawet niesinglowymi nagraniami zespołu Virgin żeby zauważyć jakiej muzyki od Dody pragnie publiczność.
Wystarczy obejrzeć nagranie "Kiedy powiem sobie dość" z ostatniego koncertu z Kombi i dowolne nagranie kiedy Doda śpiewa podczas koncertu, chociażby "Riotkę", żeby zobaczyć jaką muzykę kocha Doda... i w jakiej muzyce Jej wokal sprawdza się najlepiej.
No i trzecie, najważniejsze... naprawdę nie widzicie jakie płyty figurują na OLiS? Hey, O.S.T.R., Ania Dąbrowska, Lady Pank, Dawid Podsiadło, Adele. To nie są Artyści prezentujący miałki pop, to są Artyści prawdziwi, prezentujący to co sami kochają a nie to... co każe im wytwórnia.
Śmiało można wysnuć tezę, że aktualnie panuje moda nie na pop czy disco polo, obecnie panuje moda na PRAWDĘ - a jak widać po liście sprzedaży, wielu ludzi tę prawdę kupuje :)
Pozwólcie Dodzie być prawdziwą, nie ograniczajcie Jej, to jest osoba która jest chodzącą reklamą wszystkiego czego się dotknie, jeżeli Wy Jej jeszcze pomożecie i pozwolicie Jej rozwinąć skrzydła zamiast je podcinać to efekt może zaskoczyć Was samych. Otwórzcie się na nowe horyzonty i dajcie Dodzie być Dodą ;)

MaxSteven

#3

2016-05-20 17:56

Zdecydownie, artysta powinien nagrywać to, co mu w duszy gra! Autentyczność przede wszystkich. Wtedy będzie wszystko. Nawet zyski. Poza tym wokal Dody jest stworzony do rockowej muzyki, artystycznej a nie popowej papki, która nic nie wnosi.


Gość

#4

2016-05-20 17:57

Bo wierzę w jej talent i jestem wiernym słuchaczem od lat i wiem że dobrze się czuje w klimatach Rocka !

Gość

#5

2016-05-20 20:45

Petycja ta ma na celu odrodzenie się polskiej sceny rockowej z Dodą na czele. Ona sama doskonale wie co z nią zrobić a wy, droga Universal Music Poland zarobicie przy tym niezły sos. Zły układ?

Gość

#6

2016-05-20 21:16

Podpisałam tą petycje poniewaz jestem już tak wkurzona ze 1en z najlepszych głosow w Polsce nie może wydać płyty przez jakies gowno! Doroto może czas zmienić wytwórnie? Bo coś czuje że inne wytwórnie biją sie o CB !)
Kat

#7

2016-05-20 21:59

Uważam, że Doda nie powinna wydawać popowego gówna typu Natalia Nykiel czy Sarsa. Czemu? Ostatni rok udowodnił, że komercja mimo wielu wyświetleń na YouTube się nie sprzedaje, a niekomercyjni artyści tacy jak Ania Dąbrowska, Stanisława Celińska czy Maria Peszek i owszem. To dowód, że ludzie MYŚLĄ I NIE DADZĄ SOBIE WCISNĄĆ KOMERCJI. Chcemy wszyscy rockowej Dody, czy to na prawdę wiele? Nie sądzę.

Natee

#8 Oddajcie nam prawdziwą Dodę!

2016-05-21 07:28

Drodzy Państwo z Universal Music Polska! Do Podpisania tej petycji zmusił mnie fakt, iż wasza wytwórnia nie pozwala Dorocie wrócić do muzyki w którym czuje się najlepiej i za który ludzie z zespole VIRGIN ją pokochali,  jest to WŁAŚNIE ROCK!  Jestem fanem Dody od 12 lat,  kibicuje jej w każdym kierunku,  ale 5 lat temu wydała płytę.  Odwracają się od niej słuchacze głównie przez to,  że nie ma jej nowej płyty na rynku, przez to,  że MARNUJE SIĘ W POPOWEJ SIECZCE. Wystarczy droga wytwórnio wejść na YouTube i sprawdzić komentarze pod najnowszymi I NIE TYLKO TELEDYSKI CZY WYDANIAMI DOROTY!!!  To WSTYD, żeby ludzie musieli podpisywać petycję, abyście wyrazili zgodę na WYDANIE TEGO CO CHCE ARTYSTA


Gość

#9 Naszym pragnieniem jest płyta...

2016-05-21 08:43

To co, usłyszymy ją na wakacje? :)


Gość

#10

2016-05-21 12:58

Uwielbiam, kocham Dodę pod każdym względem.
I nie ważne jaką muzykę by grała, pozostanę jej FANKĄ na wieki! :)
Lecz wolałabym Dodę w wersji ROCKA!! :) <3
Filip

#11 Rockowa płyta Dody!

2016-05-21 14:10

Doda powinna tworzyć rock, a nie jakiś pop... Dorota czuje się najlepiej w rockowym klimacie i tak też Universal Music Polska powinno umożliwić wydanie takiej płyty jaką chce Doda i jej fani. Wszyscy ją pokachaliśmy za rock, a nie za pop!


Gość

#12

2016-05-22 15:07

Bo jest mocna i godnie polske reprezentuje

Gość

#13

2016-05-22 15:29

Ha duzo by pisac jest mocna i jest polka

Gość

#14

2016-05-22 19:02

Ponieważ nie mogę się doczekać nowej płyty Dody w rockowych brzmieniach.

Gość

#15

2016-05-23 14:32

Doda powinna robić to co robi najlepiej

Gość

#16

2016-05-23 14:41

Podpisalam, bo mam dosyc plastikowej muzyki z komputerowo przerabianym glosem. Glos Dody najbardziej pasuje do muzyki rockowej, ewentualnie pop-rock. Tylko w takiej muzyce Doda moze w pelni wykorzystac swoje umiejetnosci wokalne oraz byc naprawde autentyczna. Fani chca prawdziwej, autentycznej Dody a nie jakiegos sztucznego tworu.

Gość

#17

2016-05-23 15:00

Mam nadzieje, ze sie uda :)

Gość

#18

2016-05-23 15:43

bo jestem za

Gość

#19

2016-05-23 15:47

Smuci mnie fakt jak wytwórnie muzyczne, potrafią traktować artystów... Gdzie podziało się miejsce na własne pomysły, indywidualność, treść i emocje? Muzyka to przecież emocje. Autentyczne emocje danego artysty...
Muzyka rockowa się nie sprzedaje? Żyjemy chyba na dwóch różnych planetach. Wystarczy spojrzeć na te tłumy ludzi podczas koncertów zespołów rockowych i alternatywnych. Lista OLiS też mówi sama za siebie.
No ale zapomniałam, że najważniejsze jest aby ogłupić słuchacza prymitywną, nic nieznaczącą melodią tak, żeby hajs się zgadzał. Cała reszta przecież nie ma znaczenia, bo muzyka to jedynie biznes, prawda?

Michał

#20 DODA wróć do ROCK'a!

2016-05-23 16:00

Mam nadzieję,że UNIVERSAL MUSIC POLSKA wysłucha Naszych prośb!


Gość

#21

2016-05-23 17:02

Podpisalam choc fanka Dody nie jestem. Ona ma talent i ambicje, więc pozwólcie jej się rozwinac
król

#22 Królowa jest tylko jedna

2016-05-23 21:54

Słucham i ślędzę jej kariere od lat i nie wyobrażam sb żeby przestała śpiewać, od kilku lat czekam na powrót Virgin a także na nową płytę 


Gość

#23

2016-05-24 00:02

Bo dla Dody Robię wszystko by wróciła do korzeni ❤️

Gość

#24

2016-05-24 05:49

Radiowy kicz jest okropny, wszystko pod jedno kopyto, teksty piosenek sa tak denne ze nie da sie tego opisac.
Doda jest jedyna w polsce artustka ktora potrafi dac nam dobra nute sluchana przez nas z pzyjemnoscia

Gość

#25

2016-05-24 06:05

Doda trzymam kciuki