PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

#2301

2014-08-31 18:07

Stop grabieży Polski!
Teresa Wojda
Autor petycji

#2302 NIE CHCEMY TEKSASU W ŁOWICZU I W POLSCE !!! STOP WOJNOM !!! STOP NISZCZENIU ŻYCIA !!!

2014-09-02 08:52

cenzura petycji,  * The maximum length for one word is 90 characters.


Wymiar sprawiedliwości ochrania ludobójców 

 

 

 ...


Gość

#2303

2014-10-01 20:19

Chcemy Polski opierającej się na własnych, bogatych
źródłach geologicznych. Konieczne jest uniezależnienie się od tych, którzy swoimi złodziejskimi ustawami chcą zniszczyć nasz i tak już maksymalnie zrujnowany Kraj.
Brawo dla Pani Marii i Pani Teresy. Daj Bóg, aby przyszedł czas kiedy zostaną uhonorowane najwyższymi orderami za swoją patriotyczną i niezłomną postawę.Teresa Sękowska Przeźmierowo 1.10.2014

Gość

#2304 Re:

2014-10-02 09:07

#2303: -  

 "W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić tą rolę... Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją... Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."

-

Rada Klubu Rzymskiego: (100 liderów-globalistów)

 

"Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?"

-

Maurice Strong

Podsekretarz Generalny ONZ.

Sekretarz Generalny "Szczytu Ziemi 1992" [Earth Summit 1992]

Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana.

Teresa Wojda
Autor petycji

#2305 Re:

2014-10-03 12:49

#2303: - 

 

 

Szanowna Pani,

Teresa Sękowska Przeźmierowo 1.10.2014

 Szanowni Państwo,

 dziękujemy za  życzliwe komentarze i wsparcie moralne.

Tylko przez perspektywę bezkompromisowości umysłu w  zgodzie z wypływającym z serca duchem miłości i szacunku wobec Matki Natury jest zwycięstwo nad złem.

Największym naszym pragnieniem jest by znalazł się "złoty środek" by wykrzesać drzemiacą w Narodzie Polskim moc w celu uwolnienia z jarzma zydowskiego okupanta.

 

Serdecznie pozdrawiamy

 

Maria BejdaTeresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

 POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU


Gość

#2306

2014-10-03 21:36

strangeday 

7 dni temu

Oceniono 30 razy 26  

 

"Ministerstwo Skarbu chce także ułatwić firmom eksploatującym złoża zajmowanie nieruchomości znajdujących się na terenie przyznanej im koncesji - nawet bez zgody właściciela tej nieruchomości."

Czy my jeszcze żyjemy w państwie prawa czy w jakimś koszmarnym totalitaryźmie?? 

Jakiś urzędas będzie panem i władcą olbrzymich terenów, dla których idą na śmietnik wszelkie plany zagospodarowania. Samorządy całkowicie ubezwłasnowolnione. Do tego do całego biznesu mamy się dołożyć ze wspólnej kasy (Lasy Państwowe mają "czyścić teren"). O zniszczeniu wód już nawet nikt nie wspomina.

Porównywanie sytuacji z USA (olbrzymie słabo zaludnione tereny) do Polski jest śmieszne i niepoważne. Po to powstało prawo górnicze i wodne, żeby wszelkie tego typu prace prowadzić w cywilizowany sposób. Nie rozumiem dlaczego mamy wracać z powrotem do XIX wieku?


 

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2014-10-30 12:58


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2014-10-30 13:00



Gość

#2309 Na nic się zda liczenie na cud czy na wybawiciela.Religia i polityka jednakowo winne zniewolenia.

2014-11-11 16:35

Wszelkie kościoly, rządy i administracje państw świata są zarejestrowane na poniżej podanym miejscu w Waszyngtonie !!!

Religia i polityka jednakowo winne zniewolenia ludzkości, zniewolenia Narodu Polskiego !

Wróg Narodu Polskiego ukrywa się nie tylko w polityce i administracji ale także strukturach kościoła katolickiego i kościołów innych wyznań.

 

 Szanowna Pani Bejda !


Jestem bardzo zaniepokojona tym, ze dobroduszni i naiwni "wierni" roznych odlamow religijnych w tym i tego najwiekszego katolickiego w Polsce nadal podchwytliwie prowadzeni sa na zaglade poprzez stworzone do tego organizacje czyli geszefty religijno - polityczne i z ktorych to podaje narazie tylko jeden DOWOD REJESTRACYJNY, bo niegdys bylam tez "tradycyjnie" zmuszona jako dziecko  poddawac sie w tej ponizszej "firmie" "praniu mozgu" wraz z bezmyslnym czekaniem na "cud" czy "wybawiciela" : 

Tu wyjasnienie "przemyslowego" klucza powyzszego klucza aktywnosci SIC 8661 czyli szczegolowego opisu dzialalnosci powyzszego "biznesu religijnego" , gdzie w tym przypadku chodzi tylko i wylacznie o "obrobke duchowa" bydla roboczego czyli o kompletne wylaczenie jego instynktu samoobronnego.


Oczywiscie przy znajomosci tych niepodwazalnych faktow wraz z dowodami nie ma co liczyc na "cuda" czy tez "pomoc", bo przeciez kazdy "Caritas" jest rowniez gieszeftem przynoszacym dochody dla "rasy panow" :

Przyklad z archidiecezja katowicka wzielam z mojego "podworka", bo oczywiscie wszelkie koscioly, rzady i administracje panstw swiata sa zarejestrowane na powyzej podanym miejscu w Waszyngtonie !!!

"Puszczanie pary w gwizdek" - tak nazywaja "panowie" tego swiata pisanie wszelkich prosb i petycji, ktore sa przez nich wysmiewane i ignorowane, bo ludzie dalej "wierza" w "prawo" tez stworzone na uzytek "wladzy panstwowo- religijnej"  i jak do tej pory bezkarnie stosowane do wielkiej rzezi, zniszczen i grabiezy na calym swiecie.

Mam nadzieje, ze te "klucze zniewolenia" pozwola Pani i wspolpracownikom otworzyc oczy i umysl na rzeczywistosc tak zdeformowana przez podstepnych wewnetrznych wrogow ukrywajacych sie w twierdzach "religii" i "polityki" oraz wywolaja zmiane taktyki przy pozbyciu sie ich na zawsze.

Z wyrazami szacunku

 


Gość

#2310 Re: Na nic się zda liczenie na cud czy na wybawiciela.Religia i polityka jednakowo winne zniewolenia

2014-12-01 22:47

Drogie Panie !
Oczywiscie jestem calym sercem i dusza za tym, co z taka cywilna odwaga i bezkompromisowoscia czynicie dla calej Polski i swiata.
Przyznaje, ze nie znam od podszewki tej calej spirali z przykrosciami, ktora Wam serwuja co poniektorzy "bohaterowie" w obrazaniu Was, po "mesku" odwaznych kobiet, bo nie pasuje im to do obrazu z meskim patentem na walke z wrogiem. Dlatego tez to cale blogowe pomieszanie z poplataniem wraz z osobistym obrazaniem Pan swiadczy o niedojrzalosci emocjonalnej niektorych facetow zachowujacych sie jak ....koguty na ringu . Na blogu Astromarii jakis facet napisal mi, ze "walke" powinnam zostawic dla "mezczyzn", dla "wojownikow", ha, ha !

 

 

Gość

#2311

2014-12-21 15:50

Jestem za natychmiastowym wdrożeniem petycji.

Gość

#2312

2015-01-18 23:24

Popieram treść petycji...

Gość

#2313

2015-01-30 11:18

diabelski spisek

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2015-04-03 08:18



Gość

#2315

2015-04-10 16:41

Zależy mi na moim kraju.

Gość

#2316

2015-04-11 18:29

Dziękuję za działania w mojej obronie !


Gość

#2317

2015-04-11 18:35

Oby jak najszybciej społeczeństwo zjednoczyło się wokół T.Cichockiego i przepędziło wrogów z naszej Ojczyzny !


Gość

#2318

2015-04-17 02:03

Byłem jeden z niewielu w Sejmie RP po 1989r, których broniłem spraw polskich. Wiem co to jest państwo i jaki obowiązek spoczywa w stosunku do państwa, oraz mam program dla wsi, dla miasta dla Polski.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-04-25 11:01


Teresa Wojda
Autor petycji

#2320 z emaila

2015-04-25 11:02

#2318: -  

 

 Co do lupkow..po rozwierceniu calego Dallas- Fort Worth i przejsciu na Azalea w Oklahoma....po trzech latach zaczelo nami trzasc.
 Mieszkam 3-5 mile od miejsca, gdzie zburzono stary stadion Dallas Cowboys i tam zrobili punkt wstrzykiwania brudnej wody po frakingowej... zatrzeslo nami i trzesie prawie 3-4 razy w tygodniu...Po wrzasku i protestach..przestalo juz miesiac nie trzesie widac nie zatlaczaja..wstrzasy byly najpierw male,  ale potem juz w sile 3,6..tak ze siedzac przy compie poczulem jaby mnie ktos ciezkim butem w siedzenie kopnal..chalupty nam popekaly, porobily sie szczeliny i nie ma komu placic...Teraz naukowcy z SMU udowodnili ze to wina frackingu...
Polska ma doskonale polozenie na import gazu z Rosji,,bezpiecznego i taniego...jak zaczan placic odszkodowania,a juz zbieramy sie na class action , do naprawy chalup..stanie sie bardzo drogi....gaz lupkowy.
 Przypominam ze Texas ma idealne warunki geologiczne..poziome warstwy wapieni , usdzczelnione...wody etc..POlska ma skomplikowana budowe bardzo niebezpieczna...

Gość

#2321

2015-05-23 12:53

jestem geologiem i górnikiem - i chciałbym aby prawo geologiczne i górnicze przestało uciskać nas geologów, górników, przedsiębiorców i cały naród

Gość

#2322

2015-06-04 05:37

ponieważ zgadzam się z autorkami

Gość

#2323

2015-06-04 19:37

Jest to niezmiernie ważą sprawa !

Gość

#2324

2015-06-14 22:55

USTAWA NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE bezprawnie rażąco narusza Konstytucję RP, jest wysoce szkodliwa dla Polski i Narodu. Ustawa ujarzmia absolutyzmem Polaków, pozbawia elementarnych praw ludzkich - prawa do polskiej ziemi i kopalin. Ustawa umyślnie naraża na Polaków na wielkie potencjalne niebezpieczeństwo utraty życia - eksterminację. Nienezpieczne odpady nie mogą być skladowane w Polsce po to aby eksterminować Polaków na wielką skalę.

Gość

#2325

2015-06-27 17:33

DOŚĆ UNICESTWIANIA NARODU POLSKIEGO I POLSKI !!! Dość złodziejstwa i bezprawia ! Jak przybyszom się tu nie podoba granice są otwarte ALE MÓWIĘ NIE PRZECIWKO MORDOWANIA NARODU POLSKIEGO !!!