Allegro, Petycja do Zarządu MIH Allegro B.V.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Allegro, Petycja do Zarządu MIH Allegro B.V.


Gość

#51

2013-04-16 17:05

tzw. "nowe allegro" to syf i tyle. jestem krótkowidzem i mam z powodu allegro ból oczu gdy patrzę na to barachło z powalonymi kolorami i beznadziejnie niefunkcjonalnym projektem. kiedyś bywałem codziennie - teraz popatrzyłem i powiedziałem - dość! przykro mi SPRZEDAWCY ale NIKT mi oczu nie zwróci a Z PEWNOŚCIĄ nie aroganckie buraki z allegro.

Gość

#52

2013-04-16 20:05

Najgorsze Allegro jakie mogło powstać. Szok że taki syf można zrobić. To czym twórcy tej gimeli się chwalą tak na prawdę w praktyce jest odwrotnie. Ręce opadają jak mam coś kupić, co wcale się nie dziwię bo od 11 kwietnia sprzedałem 1 rzecz za 7 zł! PORAŻKA na całej linii Panowie. Dodam tylko że dziennie średnio około schodziło po 5 produktów!!! Syf kiła i mogiła nastąpi jak nie przywrócicie poprzedniej wersji, która była duuuuuuuuuuuużo lepsza!!!!

Gość

#53 Re:

2013-04-16 20:53

#1: -

Ale na ebayu lepiej człowiek się porusza i jest bardziej przejrzyste, a tu jest MASAKRA. Znikoma oglądalność , żadna sprzedaż. JEDNA WIELKA TRAGEDIA


Gość

#54

2013-04-16 21:31

bardzo dobra, choć zabrakło przykładów ewidentnych błędów jak super kolo czcionki np

Gość

#55

2013-04-16 21:43

Błagam dajcie użytkownikom możliwość powrotu do starej wersji, bo ta nowa jest zupełnym nieporozumieniem... Przeglądanie aukcji aż boli, ponieważ można dostać oczopląsu...

Niech ten nowy wygląd sobie będzie, dla tych którym się podoba... ale niestety ja wolę korzystać ze starej wersji, ponieważ była przejrzysta i funkcjonalna... Teraz jakiekolwiek wyszukiwanie i przeglądanie produktów jest kompletną męką dla umysłu... Popełniacie samobójstwo narzucając użytkownikom nowy interfejs... Na siłę nigdy się nic nie osiągnie. I nie wiem z czego się cieszycie pisząc na fejsie, że "nowy wygląd już z nami pozostanie", skoro z dnia na dzień sprzedającym spadnie sprzedaż, a wam prowizje polecą ostro w dół...

Nie wiem, kto wymyślił i sprawdził te wasze nowoczesne rozwiązania, ale jak widać po wpisach na cafe allegro i na facebooku opinie są zdecydowanie NEGATYWNE.... ten nowy interfejs wręcz odpycha... z przykrością to stwierdzam, ponieważ od wielu lat korzystałem z allegro i znosiłem wszelkie zmiany, ale ta... po prostu jest zabójcza. I nie chodzi o to, że nikt nie przepada za drastycznymi zmianami z dnia na dzień, ale o to, że nowa szata graficzna daje po oczach i korzystanie z waszego portalu może wręcz wywoływać padaczkę...

Szkoda słów właściwie, bo z pewnością dostaliście już niejeden taki e-mail...
cromb

#56 Re:

2013-04-16 23:02

#55: -

Mało sensowna ta petycja bo dotyczy tylko szaty graficznej, gdzie cokolwiek o awariach, braku rekompensat, spadku wyświetleń spowodowanych nie tylko zmianą szaty a bardziej błędami systemu (niewracanie do tego samego punktu po powrocie do poprzedniej strony- zgłoszone 14-go lutego), sprawa przedłużania aukcji już zakończonych sprzedażą, brak informacji o awariach, ukrywanie forum pod mikroskopijnym napisem cafe na dole strony, ile osób wie że to forum, bzdurne czasy awarii 5 minut tu, pare godzin tam podczas gdy awaria trwa 5 dni itd.


Gość

#57

2013-04-17 18:13

dno i muł

Gość

#58

2013-04-17 19:36

Ja się podpisuję. A wy?
Ołówek

#59 Petycja jest sprzed dwóch lat, jak widać nadal aktualna

2013-04-18 10:34

Aktualna przez to że marne kierwonictwo portalu

Gość

#60

2013-04-19 01:57

Wnoszę o zwolnienie całego tzw Zespołu Allehro.
skarzol

#61 Re: facebook!! juz 600 osob!! udostepniajcie ANTY - NOWE-ALLEGRO

2013-04-19 12:41

#1: -

POLUB NAS NA FACEBOOKU i udostepniaj zdjecia!! Pokazmy ILU NAS JEST!!

Klienci NC+ troche wywalczyli !!! pora na NAS!!!

http://www.facebook.com/chce.stare.allegro


Jako kupujacy jest to nie do przyjęcia!!
Jako sprzedający - spadki u wszystkich obrotów o 80% !!!

goophy

#62 Re:

2013-04-21 19:42

#1: -

po co pisac ptycje, przejdzmy wszyscy do innego serwisu, tyle ze do jednego wybranego jakims demokratycznym wyboram na zasadzie ankiety, wtedy alleszit wszystkim bedzie mogl nakukac i tyle


Gość

#63 koniecznie muszą się media tym zająć!!!!

2013-04-23 18:48

Tak wielkiego spadku sprzedaży jeszcze nie miałem. Niech się w końcu media tym zainteresują, bo jak tak dalej pójdzie będę znów bezrobotnym, jak rok temu. Co zaczęło się fajnie sprzedawać i klienci byli zadowoleni, tak nagle jak Allegro zmieniło Nowe Allegro kompletnie ludzie nie kupują, sam swoich aukcji nawet nie mogę poszukać w tej chorej wyszukiwarce. Obłęd kompletny!!! Wszyscy chcemy Starej wersji Allegro, czyli poprzedniego wyglądu, a tymczasem robi się z nas kretynów nic nieznaczących! Zainteresujcie się tym w końcu i zróbcie coś w końcu! Niech media nam pomogą PROSIMY!!!!
andy
Gość

#64 Opinie allegrowiczów

2013-05-17 16:06

Wielki przestaje się liczyć z opiniami małych. Ale to ci mali stanowią ich wielkość i siłę

andy

#65 Re: Re: Pomysł tak doskonały że aż niemożliwy do zrealizowania

2013-05-17 16:14

#62: goophy - Re:

Firmy i ludzie za dużo zainwestowali aby zaczynać od nowa No i na tym obcy właściciele bazują Weszła co prawda duża konkurencyjna firma ale też obca i potraktowała Polaków jak nierozgarniętych dupków

jankolo

#66 Jak długo macie zamiar iść na pasku Allegro?

2013-05-27 12:23

Allegro już oficjalnie powiedziało, że nie ma powrotu do "starego Allegro". Ponieważ Allegro żyje z opłat za wystawienie aukcji, to tak długo, jak aukcje będą wystawiane Allegro będzie się miało dobrze, a ich właściciel, czyli Napster, nic nie zrobi. Jedyną metodą jest całkowite odejście z Allegro do innych serwisów.Każda próba przeczekania w nadziei, że coś ruszy, jest skazana na przegraną. Proszę sprawdzić, ile wyskakujących reklam produktów należy do firmy, której właścicielem stało się Allegro.

Gość

#67 Re: Allegro śpi a Selligo.pl naprawia ich luki...

2013-12-13 20:29

marek

#68 Re: Opinie allegrowiczów

2013-12-13 20:30

#64: andy - Opinie allegrowiczów

Ten serwis żyje tylko dlatego, ze firmy tam wystawiają aukcje... inaczej za swoje podejście już dawno by padł...

Dobrze, że powstaje selltarg.pl - może on cos zmieni w jakości aukcji i obsługi?

Zapowiada sie ciekawie, ale zobaczymy....

Anna

#69 Wystartował nowy serwis aukcyjny

2013-12-13 20:51

www.selltarg.pl to nowy serwis aukcyjny grupy IT-CLINIC.LTD
Serwis sprawia wrażenie dostosowanego do uzytkownika... Co prawda minęło kilka godzin od jego startu a odwiedziło go już blisko 8tys internautów. Jeśli ty tez masz dostć potentata, sprawdź jakie zmiany wprowadza selltarg.pl
karol

#70 Re: Ja już mam dosyć allegro, niech nauczą klientów ebaya to się przeniosę

2017-03-21 09:39

#8: Sprzedający - Ja już mam dosyć allegro, niech nauczą klientów ebaya to się przeniosę 

 

Podobna sytuacja: klient zamawia usługę na allegro a następnie prosi o pilny kontakt telefoniczny. Po kilku godzinach dzwonię do niego a on mi oświadcza że kupił już na innej aukcji bo mu się śpieszyło. Złożyłem wniosek o zwrot prowizji, kupujący nie odpowiedział na zgłoszenie, allegro zamknęło temat. Wniosek jest jeden - nastały czasy na allegro gdzie kupujący może robić co mu się podoba, kliknie dla zabawy kup teraz po czym nie będzie się odzywał a allegro nie rozpatrzy pozytywnie wniosku o zwrot prowizji bo powinienem mieć rezygnację na piśmie (tylko jak taką uzyskać gdy kupujący się nie odzywa!!!).