PETYCJA W SPRAWIE PLANU LIKWIDACJI SOSW DLA NIESŁYSZĄCYCH W OLSZTYNIE

PETYCJA W SPRAWIE PLANU LIKWIDACJI SOSW DLA NIESŁYSZĄCYCH W OLSZTYNIE / Ogłoszenia / Podziekowania / Komentarze


Gość

#1

2021-02-14 19:29

Mam nadzieję że sosw zostanie w tym samym miejscu co był bo jesteście nieliczna jednostka niosąca pomoc dziecia z naszego regionu
Jarosław Babalski
Gość

#2

2021-02-14 19:42

Moje gratulacje. Świetnie się zorganizowaliście. Wywieranie presji w słusznej sprawie ma sens.

Mac

#3 Re:

2021-02-14 21:34

#2: Jarosław Babalski -  

Proszę wspierać nasze działania. Mój syn rozwija się prawidłowo dzięki staraniom personelu Przedszkola.

Edyta Markowicz

#4

2021-02-15 16:30

Szacunek i uznanie za sprwane działanie i szybkie integrowanie środowiska. To świadczy o Państwa sile, ale przede wszystkim o zaufaniu do kadry Ośrodka.


Gość

#5

2021-03-09 09:23

Edukacja i rehabilitacja dziecka z wadą słuchu to proces ,który musi być realizowany systematycznie przy wsparciu surdopedagogów. Osrodek był placówką, która tętnila życiem była aktywna w środowisku, kreatywna i profesjonalna.Edukacja integracyjna zrobiła swoje,  ale nie wszystkim ona służy, dlatego wspierajmy, pomagajmy aby placówka nadal służyła dzieciom i młodzieży potrzebującej wsparcia.Dziękuję za podziękowania .