Petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce.

Petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce. / Ogłoszenia / [AKTUALIZACJA] 12.12.2022 kolejna deklaracja ministra rolnictwa o zamiarze odebrania organizacjom prawa do ratowania zwierząt. WZNAWIAMY ZBIERANIE PODPISÓW / Komentarze


Gość

#1

2022-12-12 19:27

Boże znowu ten koszmar powrocił
Kurpi

#2 #prawda

2022-12-12 20:06

Ludzie, ktorzy wymyslaja takie bzdury powinni stracic zajmowane stanowiska ! Minister debil niech się zamknie w budzie, najlepiej na mrozie z lancuchem na szyji i bez grama wody. Patologia jeba*na co tylko kasy szuka. A tfuuuuuu


Gość

#3

2022-12-13 12:04

Spit dużo zwierząt w Polsce cierpi muszą być władze które odbierają zwierzęta bo ludzie nie mający serc
Iwo

#4 Re: #prawda

2022-12-18 17:18

#2: Kurpi - #prawda 

 Bravo!!!!! ❤️ Myślę dokładnie to samo!

Iwona 👏👏👏


Gość

#5

2022-12-19 18:09

Organizacje ratujące zwierzęta powinny istnieć z pełnymi prawami, widzimy że wiele dobrego robią dla poszkodowanych , leczą , żywią , dają schronienie.
Ekologiczny rolni

#6 Najstraszniejszą sadyści w Polsce

2023-02-01 23:39

Fabianski  zabrał mi  ekologicznie hodowane zwierzęta ponad 300 sztuk. ! Sukinsyny pakowali w kartony  malutkie kurczęta które chodziły z kępkami po ogrodzie. ! Zdeptywali je goniąc w 30 stopniowym upale. ! A po   jakimś czasie w tych kartonach już połowa piskląt gąsek nie żyło. !  Kury ekologicznie  hodowane warte ok 100 zł sztuka  zawieźli do schroniska braci mniejszych  dla psów. !  Kura warta 100 zł a pies. Zero zł. !   Zabrali 12. Kóz które kupiłam  od  ludzi którzy je głodzili pół roku. ! A te janalje zabrali je  i w tym  2 przed samym wykończeniem  , wieźli co najmniej 5 godzin z Warszawy do Trzcianki. !  Potwornie  sadyści.  ! ! ! A przed zabraniem prubowali otruwac mi zwierzęta. Aby  nauczyć  wolontariuszy jak się załatwia i wykańcza  hodowców. ! Teraz wiem że nie ma w Polsce żadnych animalsow. Którzy by pomagali zwierzętom  ! ! ! Żadnych.   ! ! ! Są tylko sukinsyny którzy za wszelką cenę chcą zarabiać na cudzej krzywdzie miliony. ! ! ! 


Gość

#7

2023-02-18 20:05

❗ Domagam się zdjęcia ochrony z polityków. I zalegalizowania polowania na nich. WON OD PRAW ZWIERZĄT!

Gość

#8 Re: Najstraszniejszą sadyści w Polsce

2023-02-18 20:06

#6: Ekologiczny rolni - Najstraszniejszą sadyści w Polsce  

 Niech Cię szlag! To Ty zarabiasz na czyjejś krzywdzie. 


Gość

#9

2023-02-18 20:07

❗ Domagam się zdjęcia ochrony z polityków. I zalegalizowania polowania na nich. WON OD PRAW ZWIERZĄT!



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...