Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

Jan Cyraniak
Autor petycji

#601 Diabeł znów podnosi łeb - tym razem w Empiku.

2014-12-02 14:14

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

"Demon Energy Drink" zniknął z półek sklepowych i wkrótce będziemy mogli ogłosić oficjalny sukces, jednak diabeł podnosi głowę gdzie indziej - oto sieć sklepów Empik zatrudniła do swej świątecznej reklamy satanistę Nergala i dzieciobójczynię Marię Czubaszek (publicznie chwalącą się faktem abortowania dwójki swoich dzieci). Nie muszę tłumaczyć skrajnej niestosowności takiego kroku.

W reakcji na tak jawną kpinę z Narodzin Zbawiciela powstała inicjatywa bojkotu Empiku, którą mam zaszczyt współtworzyć wraz zFundacją PRO - prawo do życia. Bierze w niej udział na ten moment prawie 40 tysięcy osób. Chciałbym Państwa prosić o dołączenie do nas, przez podpisanie znajdującej się w serwisie CitizenGO deklaracji bojkotu.

Można także polubić facebookową stronę bojkotu.

Agros-Nova już nauczyła się, że na pochwale skrajnego zła lepiej nie zarabiać. Teraz czas na Empik. Prócz bojkotu i protestu internetowego, Fundacja PRO - prawo do życia organizuje pikiety przed salonami Empiku w wielu polskich miastach. Pierwsze z nich miały miejsce w miniony weekend w Warszawie, Krakowie i Poznaniu (miałem okazję osobiście marznąć półtorej godziny na tej poznańskiej). Pikiety w tych i innych polskich miastach będą trwały aż do Świąt - serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w nich. Szczegóły na facebookowej stronie bojkotu (link powyżej) oraz na http://stopaborcji.pl/

Bóg zapłać za wsparcie! Króluj nam Chryste!

- Jan Cyraniak & SatanizmNiePrzejdzie.PL


Gość

#602

2014-12-13 13:03

tylko życie się liczy !
ecce homo

#603 Interpretacje, interpretacje, interpretacje...

2015-01-06 14:12

Pamiętajcie Państwo, że diabeł może przybierać różne formy. Jeżeli napój "Demon Energy Drink" okaże się dla Państwa wcieleniem zła, to interpretacja każdego innego produktu, wydarzenia, inicjatywy, formy działania, czy wreszcie człowieka może być dowolna. Nie znam tego protestu - zajrzałem tutaj przypadkowo a na stronie petycjeonline (dot) com znalazłem się w sprawie innej inicjatywy - ale pierwsze, co mnie zainteresowało, to sposób postrzegania, jaki charakteryzuje te przedsięwzięcie.

Zło może przybierać różne formy i w naszym świecie, świecie ludzi, to właśnie człowiek - niestety - decyduje, co ma nim być, albo jaką formę ów zło przybierze. To on jest interpretatorem. Lepiej by było, gdyby mógł to robić Bóg. Jak wszyscy wiemy, jest miłosierny i nieskończony w swojej mądrości. W tym przypadku zadecydowano, że nazwa Demon bezpośrednio kojarzy się bardzo negatywnie.

Wierzę w zdrowy rozsądek ludzi, którzy porwali te masy protestujących. Wierzę, że wiedzą co robią. I wierzę, że protest zakończy się w sposób rozsądny, to znaczy tak, jakby nadzór nad nim sprawował sam Bóg.

Niemniej jednak wspieram wszelką inicjatywę, która ma na celu walkę z próbami ograniczenia, czy wręcz wyeliminowania etyki i moralności z życia publicznego. Etyki i morlaności, które charakteryzują Człowieka - istotę wyjątkową. Przykazania i prawa boskie są idealnym przykładem etyki i moralności, które stosowane i praktykowane zgodnie z sercem, sumieniem i rozumem, mogą przynieść wyłącznie rozkwit pomyślności.

Pozdrawiam!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2015-01-17 19:19


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2015-02-09 00:29



Gość

#606

2015-03-29 19:07

Jestem osoba wierzaca i swiadoma tego,jakie szkody moze wyrzadzic satanizm i powiazane z nim zaangazowanie w sprawy okultystyczne.
Dlatego zdecydowanie jestem przeciwna wszelkim zachowaniom,ktore maja na celu szerzenie zla.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2015-04-11 10:15


Monika

#608 Re: wierzenia i gusła

2015-04-11 10:18

#604: jaromir - wierzenia i gusła 

 a mnie przeraza, że tacy ludzie zamiast przyjmować leki, są pozbawieni opieki medycznej...

bezprzesady

#609 .

2015-12-17 11:13

Moglibyście się zająć czymś bardziej pożytecznym ( zrobić coś dobrego dla innych), a nie bojkotować jakiś głupi napój, który nikomu nic nie zrobi. Jak go wypiję to chyba nie trafię do Waszego piekła prawda? :D


Gość

#610

2015-12-27 15:05

RÓŻANIEC, POST I POKUTA: SKUTECZNA BROŃ PRZECIW SZATANOWI

Gość

#611

2016-01-19 10:49

Bo wiem, ze kazde slowo ma moc. Nazwa napoju ma rowniez znaczenie dla spozywajacego napoj. Jest to rodzaj przyzwolenia, otwarcia sie na demoniczna energie. Nie wszystkim jest to swiadome.

Gość

#612

2016-01-19 11:18

Bo kazde slowo ma moc. Konsumowanie napoju o takiej nazwie otwiera rzeczywiscie na demoniczne enrgie, jest jakby przyzwoleniem na to. Niestety nieliczni sa tego swiadomi.

Gość

#613

2016-01-28 21:22

Ludziom wydaje się że to tylko niewinna zabawa z diabełkami. Może producent podpisał cyrograf w zamian za powodzenie w interesach

Gość

#614

2016-09-01 17:23

Ave Belzebub