Petition - Evanescence in Poland

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petition - Evanescence in Poland

szyba

#1 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-09-26 13:43

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
dandandan

#2 Re: UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-10-18 17:35

Znajomość ortografii była zawsze moim marzeniem.

Lost

#3 Ludzie!

2012-11-30 15:15

Ludzie! Czy już zapomnieliście o Evanescence? O Amy Lee? O ich pięknej muzyce i jej niewiarygodnym głosie!? Nie? Fałsz! Zapomnieliście! Jeśli nie to czemu jest tak mało podpisów? Ja kocham Evanescence i właśnie wysłałam do 85 osoby wiadomość z tym linkiem! A Ty?
Kamaa

#4 "TRWAM"

2012-12-04 17:21

No ja przed chwilą wpisałam się za 2 osoby.(Jak coś to podpisuje tą petycje od kilku tygodni -.-') LUDZIE ODPUŚCIE SOBIE 2 MINUTY OGLĄDANIA "TRWAM" I PODPISZCIE TĄ PETYCJE ! >.
Lost

#5 Dlaczego?

2012-12-09 19:16

Piszcie do każdego kogo znacie, wysyłajcie do wszystkich znajomych na FaceBooku, na Howrse, e-mailem. Jeśli też kochacie Evanescence- zrobicie to.
p.s. Wysłałam 150 takich wiadomości.
p.p.s. Proszę! Jest niespełna 200 głosów a potrzebne będzie (jak zgaduję...) z kilkanaście tysięcy!
dwerererrere

#6 >.<

2012-12-18 19:54

Nooooo...... Ludzie! Podpisujcie !

Gość

#7

2013-06-15 13:17

Brak mi słów jak bym się cieszyła, gdyby koncert ten odbył się w Polsce, najlepiej w Warszawie:):)
Ichi ~

#8 .

2013-07-30 17:19

Podobno marzenia się spełniają, możemy sprawić by nasze marzenia się spełniły :) właśnie wysłałam to do 300 osób XD
PM†

#9 #9

2013-09-01 18:53

Ja szallona po jakimś roku się zorientowałam, że można było petycję składać;__; Za to jest też dobra wiadomość: w Teleexpresie mówili, że koncert Amy Lee już wkrótce w Polsce!!!!!!!!!Tylko pytanie "GDZIE I KIEDY"?!! jak ktoś COKOLWIEK wie- błagam pisać na mój prof. w pytaniu na asku(najbardziej prawdopodobne, że szybko odczytam i nie musicie mieć konta, wystarczy kliknąć linka obok) --> http://ask.fm/loverainbow2501 ;OOO błagaaam<33