Petycja przeciwko budowie kolejnego supermarketu w D.Górniczej

Robert Strzała
Autor petycji

#1 WAŻNE! Potwierdzenie

2013-02-05 12:58

Przypominam o potwierdzeniu swojego podpisu e-mailem. Inaczej będzie on nieważny.

www.szymonwidera.pl

#2 tekst na temat

2013-02-05 13:32

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-02-05 14:34


miciur

#4

2013-02-05 14:35

petycja przeciwko budowie a nie w sprawie, tytuł trochę przekorny :)
Robert Strzała
Autor petycji

#5 Re:

2013-02-05 14:40

#4: miciur -

Racja! :)
Poprawiono


Gość

#6

2013-02-05 14:41

Podpisuję się obiema rękami. Demokratyczne władze mają to do siebie, że zapominają o zdaniu tych,którzy je powołali. Dąbrowa jest pięknym i zielonym miastem. Zbyt pięknym i zielonym? Co tu można by spieprzyć? Ile na tym ugrać? Wstyd, Panowie Radni!

Gość

#7

2013-02-05 14:57

kategoryczny sprzeciw dla budowania centrum handlowych, galerii i blokowisk centrum miasta za cene naruszania zieleni miejskiej! w calej europie, na calym swiecie rzad za wszelka cene chroni miejsca zielone, wydzielajac nowe miejsca na parki. Bądzmy przykladem, nie posmiewiskiem!

Gość

#8

2013-02-05 15:12

Już chyba zbyt dużo tych sklepów!
;

#9 #9

2013-02-05 16:54

Wszędzie budują markety a nie mysla o ludziach, którzy np. prowadzą badz pracują w mniejszym sklepie , ktorzy przez to ucierpią - brak klientow.
ja oczywiscie przychylam sie do petycji. zrobmy wszystko, żeby uchronic drzewa i wszelką zielen w naszym miescie!

Gość

#10

2013-02-05 17:44

Niech Pan prezydent pomyśli nad remontem dróg a nie kolejnym supermarketem, jest już real na Katowickiej i CH Pogoria. Nie wspomne o rozlicznych Biedronkach i Lidlach oraz innych marketach. Dąbrowa będzie miastem supermarketów.

Gość

#11

2013-02-05 22:20

I o sklepach FRAC,których w DG są aż 3 obok siebie :)

Gość

#12 Re: WAŻNE! Potwierdzenie

2013-02-05 22:39

Hahaha i co wam po petycjach jak juz pozwolenie wydane i lada moment wyrośnie kolejny supermarket. Powodzenia- wielbiciel supermarketu


Gość

#13

2013-02-05 22:39

Kolejnym marketom stanowcze NIE !!

Gość

#14 Re:

2013-02-05 22:40

#10: -

Prezydent nic ma do tego :)

Plan miasta przewiduje ten teren pod usługi Buziaczki


Gość

#15

2013-02-05 22:51

Wystarczy, że jest już CH Pogoria.

Gość

#16

2013-02-05 23:29

zgadzam się w 100%

Gość

#17

2013-02-06 09:34

ALDI to jeden z najgorszych marketow i jest juz na pograniczy Bedzina i DG, wiec po co kolejne dziadostwo?
trebor

#18 Re:

2013-02-06 11:04

#17: -  

 Witajcie

Wiem ze pewnie zaraz mnie "ukamienujecie" - niemniej ja nie chce podpisac sie pod petycja w tej formie !!

ZGADZAM SIE I PODPISUJE OBIEMA RĘKAMI POD TYM BY NIE BUDOWAC W SCISLYM CENTRUM MIASTA KOLEJNEGO MARKETU/DISCOUNT'U -  tuz obok palacu klutury, pomnika, - idelanie jest aby zostal tam kawałek zieleni w postaci ladnego parku.

ALE POPIERAM dzialanie miasta zmierzajace do tego aby otwierac kolejne markety i sciągac inwestycje do miasta.

nie uwazam zeby konkurencja byla czyms zlym i nie uwazam zeby w najblizszej okolicy obecnego Reala kolo trasy na Alejach(Majakowskiego, Norwida,)  lub jescze blizej niego na Krasinskiego zmiejszyla sie ilosc sklepikow - wrecz przeciwnie jest ich wiecej i kazdy dzieki temu ze ma rozsadna rownowaznie w postaci konkurencji podnosi jakość uslug i utrzymuje zakres cenowy na odp poziomie.

kolejne markety/inwestycje to kolejne miejsca pracy - to ze Akurat w Aldi na warpiu hula wiatr po sklepie to inna kwestia-o to miusi martwic sie inwestor.

Ci ktorzy tak bardzo sie boja o sklepy w sasiedztwie marketu - napiszcie prosze ile sklepow faktycznie upadlo z powodu otwarcia marketu? i w ich miejsce nie powstaly nowe lepiej funkcjonujace - ile lokali stoi pustych na ul wymienionych powyzej lub na ul kosciuszki czy Sobieskiego?

raz jeszcze powtorze market nie złem samym w sobie to tez miejsca pracy duzo stabilniejsze dla pracownikow niz  "praca u pani heni w pkt xero, ktora w wiekszosci przypadków dyma ich na swiadczeniach - ale napewno nie pewno nie powinien stac w scislym centrum miasta.


Gość

#19 Re: Re:

2013-02-06 11:10

#18: trebor - Re:

Ale tu chodzi właśnie o to jedno konkretne miejsce! W którym, jak sam twierdzisz, nie chcesz, żeby stał hipermaket...


Gość

#20

2013-02-06 11:58

Uważam, że bardzo dobre posunięcie, więcej takich.

Gość

#21

2013-02-06 13:09

wybudujcie cos przydatnego, a nie mamy opinie miasta banków i marketów, zasypcie jeziora, zburzcie budynki, i zrobcie slomiane domki dla ludzi,

Gość

#22

2013-02-06 13:23

Jestem przeciwna budowie nowego hipermarketu, ponieważ w pobliżu jest ich już kilka!

Gość

#23

2013-02-06 15:26

Skończmy wreszcie z tymi marketami. Już się żygać chce od nich. Polskie pieniądze wyjeżdżają z kraju a tępi politycy nie wiedzą czemu tak się dzieje. Oni podatku nie płacą a polaków koszą na złodzieja zwanego "ZUS" już ponad 1000 zeta za miesiąc. Co za chory naród. Gdybym tylko mógł to bym powywieszał cały polityczny światek naszego kraju. Zero pomyślunku i tyle. Popieram okradanie biedronek lidli kauflandów reali teska carrefoury itd itd. Niech upadną jak najszybciej te obce pasożyty naszych ziem.
DonPEPE

#24

2013-02-06 15:38

#18: trebor - Re:

Aleś dowalił. Liczysz ile miejsc pracy dali. Ok 20 , 30 może kilka więcej. To policz ile odbierają. Wiem to lepiej inteligencie bo obsługuję wiele małych polskich sklepików. I padają jak muchy a nasz kochany rząd zamiast doić kase z tych biedronek lidli itp które nie płacą mależytych podatków zagarniają ostatnie grosze polskich przedsiębiorców. Nie znasz sie to sie nie odzywaj !!! bo nie liczy sie tylko to że upadło 5 sklepików ale i dostawcy tych sklepów czyli kolejne osoby na bruk. Następnie markeciki zakichane muszą mieć warunki których nie da się spełnic bo żądają najniższych cen i to na kilka lat z góry. Wiem bo tak upadło kilka zakładów przez te stoki i inne molochy. A taki zakład sam sobie policz ile ludzi zaytrudniał. Do tego trzeba im wszystko wymieniać co idzie w nasze straty. Oni mają to w nosie i walną towar na pułke a jak sie nie sprzeda to ich to nie obchodzi. Przykład gdy nie wystawili nawet towaru na półke po czym kazali po terminie towar zabrać to już barbarzyństwo a to też sie zdaża. Robie w tym na swojej działąlności i wiem koleszko lepiej co i jak. Dają jedno miejsce pracy a odbierają 5 kolejnych. Sprzedajny rząd niech zgnije sam się pod tym podpisuję i sam bym ich stracił bo są g...wno warci. Sprzedajne dz...ki.


Gość

#25

2013-02-06 19:07

Bardzo potrzebna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami.