NIE! DLA USUNIĘCIA KLAS ARTYSTYCZNYCH W LXXXVI LO

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE! DLA USUNIĘCIA KLAS ARTYSTYCZNYCH W LXXXVI LO


Gość

#1

2013-03-08 20:48

z uśmiechem wspominam przedstawienia, które mogłam oglądać w tej szkole..nie jakieś tam teatrzyki szkolne..kawał dobrej roboty..

Gość

#2

2013-03-09 00:02

Chodziłem do tej szkoły. Jestem dumny, że jest tam klasa artystyczna. Chodziłem jeszcze do podstawówki tam. Mistrzostwo! Bardzo mało jest takich szkół. To dobry start.

Gość

#3

2013-03-09 00:39

evviva l'arte

Gość

#4

2013-03-09 16:36

W pełni popieram akcję, jestem matką absolwentki Klasy Artystycznej i wiem jak wiele znaczyła dla córki możliwość rozwijania swojej pasji pod profesjonalnym okiem kadry wychowawczej.
Katarzyna Kuśmierska

Gość

#5

2013-03-09 19:26

SKANDAL !!!!!!! W WArszawie nie ma klas tanecznych a już jak w Zośce zlikwidują tą artystyczną , to nie mam gdzie iść ....

Gość

#6

2013-03-10 13:06

Szkoła w dzisiejszych czasach niestety nie przygotowuje nas do życia...Poziom samej wiedzy ogólnej jest na niewysokim poziomie. Nie pozwólcie, aby klasy artystyczne, które pomagają ludziom otwierać się na świat, nawiązywać nowe znajomości z łatwością i spełniać marzenia o teatrze zostały zniszczone. Dla miasta może i są to wydane pieniądze, mamy kryzys trzeba na czymś oszczędzić, ale proszę nie na młodzieży, która jest filarem tego kraju.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-03-10 15:33



Gość

#8

2013-03-10 21:11

Jestem matką absolwentki klasy artystycznej w tej szkole. Rozbudziła ona w mojej córce wszechstronne zainteresowania artystyczne. Teraz studiuje na Wydziale Wiedzy o Teatrze w Warszawskiej Akademii Teatralnej, a i ja mam okazję na częste obcowanie ze sztuką. Teresa Goldowska

Gość

#9

2013-03-10 21:14

Najbardziej szkoda uczniow. Jest tam duzo osob z pasja, ktore sie realizuja a tak to co dalej ?

Gość

#10

2013-03-10 22:47

Nie dla usunięcia klas artystycznych!

Gość

#11

2013-03-10 22:58

To wyjątkowa klasa, młodzież wybiera ją bo może realizować swoje pasje, marzenia, upodobania, a szkoła w tym pomaga. Młodzież jest zadowolona i szczęśliwa, że może robić to co im sprawia przyjemność. A to jest najważniejsze. Zadowolenie przekłada się na naukę, że nie muszą tylko jak w innych klasach "uczyć się suchych przedmiotów ", bo warsztaty teatralne,taneczne czy plastyczne to cała przyjemność, choć zabierają więcej czasu. Dzięki tej klasie dzieciaki uczą się lepszej organizacji pracy. Najważniejsze aby młodzież była " zdrowa psychicznie ", a ta klasa i ta szkoła im to zapewnia, zaprocentuje to w dalszym życiu. Czy trzeba to zniszczyć ?. Wydaje się,że szkoła powinna wypuścić w dalszą drogę radosne i szczęśliwe społeczeństwo. Bardzo łatwo się niszczy trudniej odbudować. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Czy " zdrowa psychicznie młodzież" nie jest większym kapitałem w społeczeństwie,które będzie procentowało, aniżeli wyłożone na ich kształcenie pieniądze?.

Gość

#12

2013-03-11 23:40

Jihad Legia

Gość

#13

2013-03-12 01:31

Prowadzę agencję PLATINIUM VISAGE gdzie uczę również absolwentów i uczniów tej szkoły charakteryzacji. Innym, swoim uczniom rownież polecam Batalion Zośka - dlaczego ??? Ponieważ to jedyna szkoła tak przystosowana do prowadzenia przedmiotów humanistycznych. To jej "konik" że ma warsztaty teatralne, zajęcia z filmu, salę teatralną, taneczną z lustrami - gdzie indziej osoby które wiążą przyszłosć z filmem będą mogły posiąść wiedzę na ten temat ? Jak przekonają się że są nieoszlifowanymi diamentami ? Jak mają się dostać do Akedmii Teatralnej jeśli nie ucząć się w LO na Garbińskiego 1 ??? To co tę szkołę charakteryzuje, to co ją napędza to właśnie przedmioty artystyczne.
Uważam więc pomysł usunięcia klas artystycznych za bezsensowny pod względem biznesowym , kulturalnych i społecznym.
Ktoś niekompetentny ma totalnie nie trafioną wenę i mniejmy nadzieje nabierze rozsądku by samemu pod sobą nie wykopać dołka.


Paulina Sobota
PLATINIUM VISAGE
Creative Image Academy

Gość

#14

2013-03-13 13:14

ja też w pełni popieram akcję, jestem matką absolwentki Klasy Artystycznej i wiem ile radości sprawiało jej uczęszczanie do tej klasy,nie można wszystkiego likwidować i ograniczać a szczególnie wyobrażni młodych ludzi, bo zostaną nam tylko roboty pracujące w korporacjiach. pozdrawiam anna falińska

Gość

#15

2013-03-13 13:16

Ja też w pełni popieram akcję, jestem matką absolwentki Klasy Artystycznej i wiem ile radości sprawiało jej uczęszczanie do tej klasy,nie można wszystkiego likwidować i ograniczać a szczególnie wyobrażni młodych ludzi, bo zostaną nam tylko roboty pracujące w korporacjiach.
Pozdrawiam anna falińska

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-03-17 02:45


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-03-21 10:56


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-03-21 10:57



Anonymous

#19

2013-03-21 16:00

To nie jest tak że ludzie, po klasach humanistyczno-artystycznych nie są przygotowani do życia, a w korporacjach pracują roboty. Do wszystkiego trzeba mieć serce i podejście.
Jestem kierownikiem działu w korporacji. Parę lat temu przyjąłem do pracy absolwentkę tej szkoły właśnie po klasie artystycznej. Początkowo do archiwizacji dokumentów, sądząc, że osoba po klasie humanistycznej nie odnajdzie się tematyce finansowej. Zostałem miło zaskoczony.
Absolwentka tej szkoły a moja pracownica szybko zyskała sympatię innych. Sumiennie się uczyła i w krótkim czasie została jednym z finansistów.
Gdy teraz widzę na CV 86 LO w Warszawie z przyjemnością zapraszam tych ludzi na rozmowy grono „Zośkowców” jak o sobie mówią powiększyło się od tamtego czasu i są to jedni z lepszych moich pracowników.
A ich energie i entuzjazm zaraża innych
J. W,

#20 Re: #13

2013-04-15 13:55

Nic dodać. Chciałem napisać własny komentarz, ale lepiej, żeby szanowny decydent przeczytał uważniej wypowiedź Pani Soboty