Obwodnica dla Koszalina

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Obwodnica dla Koszalina


Gość

#1

2013-04-16 07:41

obwodnice miast trzeba budować..

Gość

#2

2013-04-16 08:50

Zdaję sobie sprawę, że zbudowanie całych dróg ekspresowych S6 i S11, to koszt 40mld- a w całym kraju jest wiele innych koniecznych inwestycji, które też kosztują. Zdaję sobie sprawę że niekoniecznie wszystkie odcinki dróg ekspresowych są pilne, na gwałt, potrzebne na wczoraj. Natomiast z uwagi na to że najwięcej pomogą w porównaniu do obecnej sytuacji, powinny do 2020 roku powstać obwodnice w ciągu tych dwóch ekspresówek- w tym przedmiotowa Koszalina i Sianowa!

Gość

#3

2013-04-16 19:53

Szanowny Panie Ministrze jestem gościem odwiedzającym Koszalin dość często i w związku z uciążliwościom ruchu nasilającą się w czasie szczególnie letnim występują problemy z poruszaniem się po mieście Koszalin.Myślę że nie jest nowościom miasto Koszalin jest tym miastem któremu należy się ta obwodnica bliskość morza i szlak Szczecin Gdańsk dla wielu podróżnych to ważny odcinek trasy w Polsce.
Z poważaniem dla Pańskiego zaangażowania w rozwój Kraju jakim jest Polska.

Gość

#4

2013-04-17 18:30

Koszalin też należy do Polski Warszawko
xX80Xx

#5

2013-04-17 19:13

Niestety budowa dróg uzależniona jest od miejsca zamieszkania wyborców. W Zachodniopomorskim jest ich mało więc i drogi nie będzie. Klient wybiera ładne opakowanie. Tak samo wyborca jeżeli widzi, że coś się buduje to uważa, że władza wykonuje należycie swoje obowiązki. Najwidoczniej PO może pozwolić sobie na utratę poparcia w Zachodniopomorskim. Sprawa robi się o tyle niesmaczna, że to opozycja składa petycje i interpelacje, a nie (bez)radni naszego województwa PO. Czy naprawdę żaden z "naszych" nie może pomyśleć o naszym regionie jako o jednym z ośrodków masowo odwiedzającym przez wczasowiczów praktycznie przez cały rok (ja bym tutaj dodał zimę w Kołobrzegu gdzie kuracjuszy jest bardzo dużo i to nie tylko polskich ale także niemieckich)? Naprawdę wstyd. Ja nie chcę tutaj przesądzać czy jakby PiS był u władzy byłoby inaczej bo w 2005 r. gdy temat S6 został ruszony rządzący wtedy PiS też sprawę wyciszył, ale chciałbym na zakończenie dodać, że to jak traktuje się teraz ziemie niegdyś ważne dla Polski, woła o pomstę do nieba. Czy jako północna Polska musimy płacić za to wysoką cenę, że byliśmy kiedyś terenem wyzysku Pruskiego potem Rzeszy? My też chcemy zacząć się rozwijać może nie wydobywczo czy pod kątem przemysłu ciężkiego, ale choćby pod kątem usług hotelarskich, wypoczynkowych, agroturystycznym co przez "białą dziurę" infrastruktury drogowej na mapie skutecznie nam uniemożliwia. Dodać należy jeszcze fakt, że po trasie DK6 biegnie tranzyt transeuropesjki E26! Czy przypadkiem pieniądze z Funduszu Spójności nie powinny iść na cele sieci T-ENT? Zatem kończąc swój wywód chciałbym napisać, że mimo braku możliwości wpłynięcia bezpośrednio na inwestycję, swoim podpisem pod tą petycją staram się wpłynąć pośrednio na to czy w moim regionie będzie możliwy perspektywiczny rozwój. Pozdrawiam Rafał Sz.

Gość

#6

2013-04-17 20:21

Nie ma co komentować. Brak obwodnicy do tej pory to skandal!
Arian
Gość

#7

2013-04-18 07:42

Moim zdaniem to dobra petycja ,choć nie mam samochodu to i tak chcę by Koszalińskie drogi się rozwijały by Koszalin co raz bardziej się budował a za tym idzie co raz więcej gości w naszym mieście.


Gość

#8

2013-04-19 09:14

nie prośmy administracji Niemiec o cokolwiek,zróbmy wszystko żeby ich odwołać

Gość

#9

2013-04-19 21:35

Koszalin ma bardzo waskie uliczki. Przejechac przez niego to wielki problem i dla kierowcow (korki)i dla mieszkancow, ktorzy sa zmuszeni do szybkiego przebiegania przez pasy (poniewaz nie wszedzie sa swiatla sygnalizacyjne). Zdecydowanie popieram inicjatywe zbudowania obwodnicy.

Gość

#10

2013-04-20 19:07

Wypadałoby, aby administracja działała dla dobra ludzi!

Gość

#11

2013-04-20 22:45

Koszalin powinien dostać szansę na poprawę infrastruktury czyli usprawnienie transportu jako "krwiobiegu". Pozdrowienia dla Mieszkańców. -:)

Gość

#12

2013-04-21 13:46

Popieram, popieram, popieram!!!!!!!

Gość

#13

2013-04-30 07:48

Bardzo potrzebna inwestycja. Nie mogę znieść rozjeżdżających nas TIR-ów i potwornego stanu jezdni na przelotowych trasach przez Koszalin.

Gość

#14

2013-06-09 05:06

stanowczo potrzebna dobra droga.jezdzimy i wiemy jak zle jezdzi sie ta trasa

Gość

#15

2013-06-09 05:11

stanowczo potrzebna dobra droga.jezdzimy i wiemy jak zle jezdzi sie ta trasa magda

Gość

#16

2013-06-14 17:25

Nie jestem mieszkanką tej pieknej ,polskiej krainy,ale jestem turystka ,która popiera zasadnosc tej inwestycji.