Dymisja trenera Anastassiego

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dymisja trenera Anastassiego

Jarek12526

#1 Petycja

2013-06-24 09:39

Nie wdzięczny idiota i błazen musiał wymyślić tą petycja. Idę o zakład że nigdy nie grał w siatkę i nie rozumie tego sportu...

Gość

#2

2013-06-24 17:54

Czas na zamiany, niestety. Maszyna przestała działać.
Darek

#3 Idiotyzm i niedorzeczność!!!

2013-07-15 20:17

Śmiać mi się z was chce! Trenerowi na 2 imprezach źle poszło i już wielkie HALO! Jestem ciekawy co powiecie po złotym medalu na ME... Żal mi was...

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-07-15 20:25


P.

#5

2013-07-15 20:43

Anastassi? nie znam.
Jula

#6 Lol

2013-07-15 21:03

Prawdziwy kibic siatkówki tego nie podpisze.!!
...

#7 ...

2013-07-15 21:04

Osoba która wymyśliła taką petycje musi nie tylko nie rozumieć tak pięknej gry jaką jest siatkówka ale i sportu ogólnie. ŻADEN człowiek nie ma tyle siły żeby tylko i wyłącznie trenować by wygrywać bo nie ma takich fizycznych możliwości. Najbardziej w tym wszystkim boli mnie to że pewnie wszystkie osoby które tą petycje podpiszą jeszcze rok temu wychwalały trenera jaki to nie jest wspaniały że zdobył z NASZĄ drużyną medale na ostatnich czterech ważnych imprezach a gdy przyszedł słabszy moment CAŁEJ drużyny to nagle się od niej odwraca. I znając życie te osoby uważają się za KIBICÓW a w rzeczywistości zamiast wspierać drużynę to zaczynają się hejty. No ale cóż nie każdy nadaję się na KIBICA.
M.6

#8

2013-07-15 21:04

chyba was pogieło za przeproszeniem. To jest wielce utalentowany trener i wie co robi. A nie to co Wy, siedzicie pewnie 24/dobę przed komputerem i nawet nie wiecie co mówicie tylko szukacie sensacji. Jak mamy być potęgą siatkarską, jeśli zmieniamy trenera co dwa sezony. Spójrzcie np. na Brazylię, mają trenera od 2001 roku i nikt go nie zmieniał nawet po wielkich porażkach, przez co są potęgą. Trochę wiary w ludzi i proszę nie wymyślajcie więcej takich głupot
...

#9 Re: ...

2013-07-15 21:05

#7: ... - ...

A i pewnie autor petycji usunie mój komentarz. pozdrawiam :P

pati

#10

2013-07-15 21:06

chyba kogos powaliło i to dość mocno... porażka i od razu dymisja?
M.

#11 #1

2013-07-15 21:06

Gratulacje dla tego, kto wymyślił tą petycję. To chyba jest jakiś żart!!! To, że na dwóch imprezach z rzędu nie poszło naszym siatkarzom, nie znaczy, że od razu należy zwalniać trenera! Zmiana szkoleniowca co sezon lub po każdej porażce to największy błąd jaki może popełnić związek. Jeśli nie wiecie na czym polega sport, to nie wypowiadajcie się lepiej na ten temat, bo żal mi was. Aby zbudować drużynę, trener musi zapoznać się z każdym zawodnikiem, a to już wymaga trochę czasu. Aby dojść do perfekcji, należy zacząć od zera! Jeśli komuś nie podoba się praca Anastasiego to niech pomarudzi sobie w domu, a nie od razu petycje robi. SEZONOWCY!!!!!!
Kaśka

#12

2013-07-15 21:07

Przepraszam bardzo, ale jak to nie wina trenera, że zespół nie umie się zgrać. To kwestia mentalności. Jak to kiedyś Zibi określił "instynktu zabójcy" i na dodatek wciąż leczymy się z nieudanego występu na IO. Jesteście ludźmi małej wiary, jeżeli nie wierzycie, że Anastasiemu jeszcze uda dźwignąć ten zespół z kolan.
Grr

#13

2013-07-15 21:11

Zgaduję, że autor tej petycji po wygranej LŚ 2012 trenera Anastasiego (nie Anastassiego)wychwalał pod niebiosa, a po nieudanych 2 imprezach zdał sobie sprawę, że go nie lubi. Siatkarze to też nie są maszyny. Oceniać AA będzie można po całym sezonie reprezentacyjnym, okaże się co osiągniemy na tegorocznych ME. Jeżeli nie zaprezentujemy optymalnej formy, wtedy będzie można zacząć się porządnie martwić.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-07-15 21:13


Ada

#15

2013-07-15 21:14

Czy was serio popierdoliło? Sezonowcy weźcie się jebnijcie w ryj, a nie na zakładacie takie chujowe petycje ... Ja już widzę Anastsiego "O, jebnęli petycję, aż 14 podpisów, serio muszę się zwolnić bo gimbusy mnie nie lubią".
Mózg wam kurwa wyjebało z tymi petycjami.

Gość

#16

2013-07-15 21:14

Jak to ktoś kiedyś pięknie powiedział "Nie jesteś z nami gdy przegrywamy, nie bądź z nami gdy wygrywamy". Także jeżeli nie możecie znieść tego, że przegrywają to proszę nie oglądajcie meczy. Olejcie to i zacznijcie oglądać coś innego. Pieprzeni ludzie sukcesu...
Kaśka

#17

2013-07-15 21:15

Będziecie teraz usuwać komentarze, które mówią prawdę? Pozdrawiam
cranberries

#18

2013-07-15 21:21

Rok temu o tej porze Andrea Anastasi był wspaniały, cudowny, najlepszy. Dziś, będący tym samym człowiekiem, tylko z 2 porażkami więcej na swoim koncie, stał się największym złem. Oczywiście, przegrane bolą, kibiców, a zwłaszcza tych tak zżytych z drużyną jak kibice siatkówki bolą jeszcze bardziej, ale nie oznaczają potrzeby tworzenia TEGO typu petycji. Łatwo jest krytykować, jeśli autor i zapewne pomysłodawca tej petycji uważa, że sam poprowadziłby drużynę narodową lepiej to polecam wysłać swoją kandydaturę do PZSPu, a jeśli nie to powstrzymać się od oszczerczych, subiektywnych(choć jak widać po złożonych podpisach, niestety, nieodosobnionych) opinii.
Prawdą jest to, że nie wszystko w mechanizmie zwanym reprezentacją działa jak należy, ale tym dlaczego tak jest powinni zająć się ludzie odpowiedzialni za kadrę, a kibice jak na kibiców przystało powinni wspierać zawodników i sztab również, dodawać im otuchy i motywacji do dalszej pracy i zdobywania kolejnych, mistrzowskich, tytułów.
Anka

#19 O co chodzi?

2013-07-15 21:23

Co za kretyn wymyśla tego typu petycje? Oglądacie Wy ludzie siatkę czy tylko lubicie siać paranoję? ŻENADA I WSTYD!
KIBIC

#20 jak wyżej

2013-07-15 21:36

popieram osoby powyżej i zastanawia mnie jedno: Dlaczego w tym tekście wytknięte są TYLKO I WYŁĄCZNIE BŁĘDY i gorsze chwile, a nie ma ŻADNYCH OSIĄGNIĘĆ !!!!! Nie pamiętacie już jak to kochaliście AA po zeszłorocznym złotym krążku czy po srebrze na Pucharze Świata czy to po brązie na ME ?????? LUDZIE NIE RÓBCIE OFIARY Z CZŁOWIEKA tylko dlatego, że 20 innych osób jest w gorszej formie (AA też nie do końca ma na to wpływ). A co do jego decyzji podczas meczy: TO CHYBA ON JEST SPECJALISTĄ I WIE CO ROBI i nie raz nam to pokazał !!! WIĘC PRZESTAŃCIE SIAĆ ZAMIESZANIE I ZASTANÓWCIE SIĘ CHWILĘ !!!! Amen.
.l.l

#21 '''

2013-07-15 21:39

Matko ta petycja to szczyt chamstwa!!

Gość

#22 Straciłam wiarę w ludzkość

2013-07-15 22:22

Sorry, nie chce mi się czytać Waszych komentarzy, ale wyrażę swoje zdanie: Chyba temu kto to wymyślił musi się na serio nudzić. Jednym słowem - idiota. No na serio, zmienianie co chwila trenera (a nie zdarza się to pierwszy raz) jest niedorzeczne! Przyjdzie kolejny, mający swoją koncepcję i rozpieprzy nam cały zespół, który pracował ze sobą tyle czasu i zacznie budować nowy. Temu znów nie pójdzie, wywalą go, a kolejny powoła znów innych zawodników. Będą mieli motywacje, wygrają jakąś imprezę, a po trzecim sezonie znów wszystko w pizdu. To nie na tym polega budowanie zespołu! Niech zostanie, nawet jak zawalimy ME to będzie chyba już dostateczny kopniak w tyłek by wziąć się do roboty i nabrać wiary by móc znów wygrywać,a nie robić do chwila jakieś roszady, które wprowadzają tylko zamęt. Pożyjemy, zobaczymy. Nic nie przychodzi samo.

Gość

#23

2013-07-16 06:05

Pojebało cię człowieku? Skoro wg ciebie Anastasi to taki zły trener to poprowadź naszych siatkarzy lepiej... Wątpię że wygraliby wtedy chociaż jeden mecz... Widać że jesteś kibicem sukcesu a nie sportu -.-
konopijka

#24

2013-07-16 06:38

Co ZA KURWA CHAM PATENTOWANY wymyślił tą petycje. ? I dokładnie zgadzam się z przedmówcą #23
Mimogo

#25 Re: Petycja

2013-07-16 06:48

#1: Jarek12526 - Petycja

To, że Ty tykasz bajki trenera to, ok.. Ale inni mają dość! Raczej to Ty nie rozumiesz tego sportu. Mamy dwie zawalone imprezy, po których jakby trener mógł, powiedziałby głośno, że to winna zawodników, a nie jego. Po IO nie wyciągnął żadnych wniosków. Mamy rok poolimpijski, w drużynach zachodzą zmiany, a u nas? U nas nic! A drużyny z nowymi składami leją nas równo! Gdyby nie wizytna na dywaniku u PZPS w życiu byśmy się nie doczekali Jarosza na boisku i wtedy ani jednego meczu byśmy nie wygrali. Pierwszy skład tworzą zawodnicy, którzy dużą część sezonu ligowego spędzili w kwadracie, a nie na grze. Sztab szkoleniowy poraz kolejny nie potrafi przygotować formy. Mamy za rezerwowego zdolnego Fabiana Drzyzgę, a mimo to Łukasz Żygadło, który gra fatalnie w ogóle nie opuszcza boiska. Pan Bielecki został wywalony, bo powiedział prawdę o IO, że zawodnicy są przetrenowani. W tym sezonie jest to samo! Inni potrafią przygotować formę a my co?! My jesteśmy drugą drużyną w historii LŚ, która niestety, ale nie będzie broniła złota. Winę za porażki ponosi sztab szkoleniowy z Anastasim na czele i powinien wylecieć, jeśli nie chcemy by inni śmiali nam się w twarz.