Jesteśmy za utrzymaniem obecnej pory audycji "Ciemna Strona Mocy"


Gość

#26 Blurred Lines w Trójce

2013-08-22 16:35

U mnie w domu radio PR3 leciało zawsze w tle, najczęsciej w kuchni, gdzie towarzyszyła wielu częściom i momentom naszego życia. Teraz wchodzi coraz więcej komercji i granice ze zwykłym radiem się zacierają. Audycji niszowych z wyszukaną muzyką, jak CSM z elementami muzyki klasycznej w połączeniu z elektroniczną, trip hopem, jazzem nie znajduję nigdzie. Jest niepowtarzalna. Do tego taka liczba słuchaczy. I BEZCENNY, NAJLEPSZY głos Prowadzącej... Jej kontakt ze słuchaczem i prawdziwa więź... Bez durnych smsowych konkursów... Jak aksamit. I teraz chcecie nas tego pozbawić??? Wszyscy są wzburzeni, nawet babcia która nie ma skrzynki @ i sie nie podpisała.
Zastanówcie się jeszcze, bo ciąg dalszy pikowania w dół nastąpi.
Chyba że nie znam się na konwencji i ma to być radio masowe, komercyjne. Grażka i Zanet Kaleta

Gość

#27

2013-08-22 17:50

Sprawę skomentowałam na facebooku, bowiem wszelkie prośby, uwagi, słowa krytyki kierowane pod adresem Władz Trójki praktycznie od 2000 roku, tzn. od chwili odwołania Piotra Kaczkowskiego ze stanowiska dyrektora tej stacji trafiają kulą w płot, a program regularnie jest psuty. Przez likwidację lub w najlepszym razie przenoszenie na inne pory audycji, zwalnianie lub doprowadzanie do zwalniania wartościowych dziennikarzy, którzy mają coś do zaoferowania słuchaczom jedynego radia dla inteligencji, w dodatku publicznego, zatrudnianie miernot z wadami wymowy, bez kart mikrofonowych itd., itd., można by jeszcze długo wymieniać. Jak do tej pory Władze Trójki nic sobie nie robią ze zdania słuchaczy, wciąż stawiając na jedynie słuszną "waaadzę". Obecny prezes zarządu PR nawet dostał od prezydenta B. Komorowskiego Krzyż Komandorski za ... wolne media! Ten sam, który w 2002 roku po objęciu pierwszy raz tej funkcji, utrzymał przez kolejne 4 lata (łącznie 5, od 2001 roku) na stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za totalne rozwalenie kultowej stacji, Witolda Laskowskiego, który elitarną antenę zmienił w super komerchę. Dopóki zatem Pan Prezes i Pani Dyrektor pozostaną na funkcji NIC się nie zmieni na lepsze! Także i to, że słuchacze od dawna domagają się wydłużenia do 3. godzin Minimaxu (czyli powrotu do przeszłości), jak widać bezskutecznie, mimo, że Piotr Kaczkowski to Dziennikarz Wszechczasów, który właśnie świętował dzięki Słuchaczom (dopiero później dzięki dyrekcji) 50. lecie pracy przy mikrofonie. Petycja jest ze wszech miar pożądana, a moim zdaniem powinna być rozszerzona o programowe i merytoryczne zmiany w Programie 3 PR jako całości, łącznie z wymianą wszystkich tych, którzy nie spełniają oczekiwań słuchaczy i tych, którzy nie reprezentują stosownego do anteny intelektualnego poziomu i nie będących osobowościami radiowymi na miarę ikon Trójki. Program 3 to radio publiczne opłacane z abonamentu, nie prywatnych kieszeni, więc powinno mieć szanse być reprezentantem swoich słuchaczy.
Bożena L

#28 CSM

2013-08-22 19:39

Jestem absolutnie oburzona tak niefortunną decyzją władz programowych Trójki. Jestem z Trójką od zawsze, z przykrością obserwuję znikanie z anteny programów, które w mojej ocenie są wartosciowe. Wielokrotnie zamierzałam napisać parę słów na ten temat, bo wydawało mi się, ze zdanie słuchacza może być ważne. Propozycja zmiany czasu antenowego dla audycji Pani Aleksandry Kaczkowskiej poruszyła mnie na tyle mocno, ze postanowiłam ostro i zdecydowanie zaprotestować. Nie będę wymieniać tytułów audycji, które chętnie słyszalabym w codziennym bardzo nocnym paśmie antenowym ani tych , których nie chcę slyszeć w Trójce ogóle ! Nie temu ma służyć mój komentarz. Bardzo zdecydowańie natomiast protestuję przeciwko przenoszeniu CSM z weekendowego pasma nocnego!! Słuchając prezentowanej tam muzyki z przyjemnością zarywam sobotnie noce. Proszę nie lekceważyć głosu słuchaczy i nie pozbawiać nas możliwości słuchania wartościowej muzyki w absolutnie cudnej oprawie stworzonej przez autorkę programu. Apeluję : RĘCE PRECZ OD CSM !
Don

#29 CSM

2013-08-22 19:55

Z magicznych weekendowych nocy w Trójce, po przeniesieniu audycji Noc Muzycznych Pejzaży Piotra Kosińskiego, a teraz Ciemnej Strony Mocy Aleksandry Kaczkowskiej nie pozostanie już NIC !

Gość

#30

2013-08-22 21:29

piątek,sobota to jedyne dni kiedy o takiej porze mogę posłuchać muzyki. No i Ona odkryła dla mnie Toola.
Krzysiek z irlandii

#31 Re:

2013-08-23 01:45

#1: -  

 

To jest jedyna audycja jakiej slucham z trojki
karina

#32

2013-08-23 02:37

najbardziej klimatyczna audycja. chce żeby została!

Gość

#33

2013-08-23 07:02

Niszowe granie jast nie tolerowane przez bufonów którzy preferują miałką kulturę pop. A gdzie sie podziały statutowe i uchwałowe założenia mediów publicznych? To jest ewidentna marginalizacja subkultury niszowej.

Gość

#34

2013-08-23 08:28

.
piachball

#35 Trójkowa CSM

2013-08-23 11:57

Również dodam cegiełkę aby pozostawić Ciemną Stronę Mocy tak jak jest. Trójko, nie idźcie tą drogą... ;p

Gość

#36

2013-08-23 16:57

Fajnie czasem posłuchać czegoś innego, niż hard rock czy metal, ale mhm, klasa maturalna, nie mogę po nocach siedzieć. :c
jeden z wielu gości

#37 Re:

2013-08-23 21:18

#30: -

a dla mnie Archive...


Gość

#38

2013-08-24 10:40

po prostu. niech dobra muzyka nas dotyka.

Gość

#39

2013-08-24 13:37

Telewizja sięgnęła dna, nie psujcie przynajmniej radia!
Slawko

#40

2013-08-24 16:28

Zawsze Coś.... trójka strzela sobie w kolano

Gość

#41

2013-08-24 22:22

CSM w soboty!!!!!
Jack

#42

2013-08-24 22:31

Proponuję przenieść na poniedziałek rano od 5 do 7. Wtedy będą tego słuchać jadący do pracy na 7:00. Czemu koniecznie coś trzeba zmieniać jak działa?

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-08-24 22:34



Gość

#44

2013-08-24 22:35

Inna pora CSMu nie wchodzi w grę!!!!
bigoś

#45 #45

2013-08-24 22:59

3ka ewidentnie strzela sobie samobója! Ciekawe, co jeszcze "genialnego" nas czeka, bo ramówki nie wywiesili... RĘCE (władz) PRECZ OD CSM !! A nam oby ręce nie opadły całkiem, gdy zobaczymy tą nową ramówkę :/

Gość

#46 CSM

2013-08-24 23:12

Takie decyzje wywołują poczucie strasznego zawodu. I co w zamian - porcja muzyki elektronicznej - czyli Margański bo przecież nie Kordowicz. Szkoda słów :(

Gość

#47

2013-08-24 23:26

Jest to mojej córki i moja ulubiona audycja w trójce. Wspaniale prowadzona przez Aleksandrę. Spychanie tak dobrej audycji na godziny niemal poranne w środku tygodnia to jak wyrok. Od 2 godz. do 5 mogą lecieć bloki muzyczne bez udziału dziennikarza a nie muzyczne programy autorskie. Pani dyrektor zabije ten program. Kolejny etap niszczenia kultowego radia. Wspieramy i pozdrawiamy Olę Kaczkowską.

Na stronie polskieradio.pl na dole był odnśnik do forum trójki, nie znajduję go, czy moze mi ktoś pomóc?


Gość

#48

2013-08-24 23:39

Z tą kawiarenką to delikatna przesada w tej chwili ;)
mock

#49

2013-08-25 00:22

bławo, bławo.
gackowa błędzie pszez czteły głodziny

Gość

#50

2013-08-25 07:33

Jedna z najlepszych audycji muzycznych w trójce! Tak nie można!