Jesteśmy za utrzymaniem obecnej pory audycji "Ciemna Strona Mocy"

Bożena L

/ #28 CSM

2013-08-22 19:39

Jestem absolutnie oburzona tak niefortunną decyzją władz programowych Trójki. Jestem z Trójką od zawsze, z przykrością obserwuję znikanie z anteny programów, które w mojej ocenie są wartosciowe. Wielokrotnie zamierzałam napisać parę słów na ten temat, bo wydawało mi się, ze zdanie słuchacza może być ważne. Propozycja zmiany czasu antenowego dla audycji Pani Aleksandry Kaczkowskiej poruszyła mnie na tyle mocno, ze postanowiłam ostro i zdecydowanie zaprotestować. Nie będę wymieniać tytułów audycji, które chętnie słyszalabym w codziennym bardzo nocnym paśmie antenowym ani tych , których nie chcę slyszeć w Trójce ogóle ! Nie temu ma służyć mój komentarz. Bardzo zdecydowańie natomiast protestuję przeciwko przenoszeniu CSM z weekendowego pasma nocnego!! Słuchając prezentowanej tam muzyki z przyjemnością zarywam sobotnie noce. Proszę nie lekceważyć głosu słuchaczy i nie pozbawiać nas możliwości słuchania wartościowej muzyki w absolutnie cudnej oprawie stworzonej przez autorkę programu. Apeluję : RĘCE PRECZ OD CSM !