Petycja o koncert
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja o koncert
|
Gość |
#12013-07-13 22:07To marzenie wielu osób w Polsce i zgadzam się z Tobą w 100 % ;) |
|
| |
|
Gość |
#22013-07-13 22:08Dziękuję że ktoś zainteresował się marzeniem wielu dziewczyn które tamtym razem nie mogły byc na koncercie Justina w naszym kraju. |
|
| |
|
Gość |
#32013-07-13 22:15Ten koncert to również moje marzenie. |
|
| |
|
Gość |
#42013-07-13 23:07PODPISUJCIE BELIEBERS !!!! JUSTIN <333333333333 PRZYJEDŹ DO POLSKI !!!!! |
|
| |
|
Gość |
#52013-07-14 07:22Niech będxie nas więcej !! PODPISUJCIE SIĘ !! NASZE MARZENIA SĄ DO SPEŁNIENIA !!/ FANKA JUSTINA <3 |
|
| |
|
Gość |
#62013-07-14 09:01Spełnijcie nasze marzenia! . <3 |
|
| |
|
Martyna |
#72013-07-14 09:08Ten koncert jest marzeniem Polish Beliebers. Moim marzeniem jest na żywo zobaczyc mojego idola ! Po koniecrcie , który odbył się 25 marca 2013 roku , Justin zyskał w Polsce wielką ilość nowych fanów, którzy z pewnością chcieliby się pojawić na następnym koncercie Utalentowanego Kanadyjczyka. Bilety sprzedałyby się baaardzooo szybko ze względu na o wiele większe zainteresowanie , niż było 25 marca. Ja Belieberką jestem od 3,5 lat , zobaczenie Justina na żywo byłoby dla mnie czymś wyjątkowym ! Prosimy o ponowne zorganizowanie konecrtu Justina Biebera w Polsce. Ten koncert jesr MARZENIEM !!!!!!!!!! |
|
| |
|
Iza |
#82013-07-14 09:40POMÓŻCIE NAM PONOWNIE SPEŁNIĆ MARZENIA. JUSTIN JEST DLA NAS WSZYSTKIM ! |
|
| |
|
Hanna <3 :* |
#92013-07-14 09:50Uf... może coś z tej akcji jeszcze będzie? ;) :) Poprostu będziemy miały dowód i tyle :D xD |
|
| |
|
Wika Gość |
#102013-07-14 09:56Jest to super rzecz aby Justin odwiedził nas drugi raz :) ponieważ chyba nie wszystkie Polish Beliebers widziały naszego kochanego Justina w Łodzi i dlatego się podpisałam pod petycją ;) :) <3 |
|
| |
|
Gość |
#112013-07-14 10:00Naprawdę chciałabym żeby Justin znów przyjechał do Polski, ponieważ nie byłam na jego koncercie w marcu w Łodzi bo miałam za daleko i bilety były za drogie :( Gdyby koncert był w Olszynie na 100 % pojechałabym . ♥ |
|
| |
|
Gość |
#122013-07-14 10:02Fajny pomysł . Większość ludzi będzie mogło spełnić swoje marzenie . |
|
| |
|
KASIAAA |
#132013-07-14 10:02PODPISUJCIEE SIEEE . ; *** KOOCHAM JUSTINA I CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ GO NA ŻYWO <33 BOO NA KONCERCIE W ŁODZI NIESTETY NIE BYŁAM . : C |
|
| |
|
Gość |
#14 :)2013-07-14 10:02Fajny pomysł . Dzięki temu będzie mogło więcej ludzi spełnić swoje marzenie :P .A mnie niestety w Łodzi nie było .:c |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2013-07-14 10:03- Date of removal: 2013-07-14
- Powód usunięcia:
|
Kasia |
#16 Re:2013-07-14 10:04Zgadzam się z tobą <3 |
|
| |
|
Gość |
#172013-07-14 10:10nie jest moim idolem ale chcę go zobaczyć na scenie <3 |
|
| |
|
Pati_sb |
#18 #182013-07-14 10:37JUSTIN BIEBER ! <3 |
|
| |
|
Belieber #69842877498 |
#192013-07-14 10:43Boże dziękuję, że ktoś wreszcie się tym zainteresował <3 To jest moje marzenie zobaczyć Justina na żywo, bo niestety na poprzednim koncercie nie mogłam być ;( Podpisujcie Beliebers <3 |
|
| |
|
Gość |
#202013-07-14 11:41Ja też nie byłam na koncercie Justina w Łodzi ponieważ miałam za daleko. Bardzo bym chciała zobaczyć go na żywo. To jest moje marzenie! |
|
| |
|
Gość |
#212013-07-14 11:41Chcemy kolejnego koncertu <3. #JestmocBeliebers |
|
| |
|
Paula |
#222013-07-14 11:43Jest tu ktoś z okolic Koszalina, Kołobrzegu? Bardzo chcę zobaczyć Justina na żywo! |
|
| |
|
Gość |
#232013-07-14 11:45Zgadzam się z tobą! <3 |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2013-07-14 11:48- Date of removal: 2013-07-14
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#252013-07-14 12:14:3 |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.