Petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce.
Petycja przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt w Polsce. / Ogłoszenia / [AKTUALIZACJA] 12.12.2022 kolejna deklaracja ministra rolnictwa o zamiarze odebrania organizacjom prawa do ratowania zwierząt. WZNAWIAMY ZBIERANIE PODPISÓW / Komentarze
|
Gość |
#12022-12-12 19:27Boże znowu ten koszmar powrocił |
|
| |
|
Kurpi |
#2 #prawda2022-12-12 20:06Ludzie, ktorzy wymyslaja takie bzdury powinni stracic zajmowane stanowiska ! Minister debil niech się zamknie w budzie, najlepiej na mrozie z lancuchem na szyji i bez grama wody. Patologia jeba*na co tylko kasy szuka. A tfuuuuuu |
|
| |
|
Gość |
#32022-12-13 12:04Spit dużo zwierząt w Polsce cierpi muszą być władze które odbierają zwierzęta bo ludzie nie mający serc |
|
| |
|
Iwo |
#4 Re: #prawda2022-12-18 17:18 |
|
| |
|
Gość |
#52022-12-19 18:09Organizacje ratujące zwierzęta powinny istnieć z pełnymi prawami, widzimy że wiele dobrego robią dla poszkodowanych , leczą , żywią , dają schronienie. |
|
| |
|
Ekologiczny rolni |
#6 Najstraszniejszą sadyści w Polsce2023-02-01 23:39Fabianski zabrał mi ekologicznie hodowane zwierzęta ponad 300 sztuk. ! Sukinsyny pakowali w kartony malutkie kurczęta które chodziły z kępkami po ogrodzie. ! Zdeptywali je goniąc w 30 stopniowym upale. ! A po jakimś czasie w tych kartonach już połowa piskląt gąsek nie żyło. ! Kury ekologicznie hodowane warte ok 100 zł sztuka zawieźli do schroniska braci mniejszych dla psów. ! Kura warta 100 zł a pies. Zero zł. ! Zabrali 12. Kóz które kupiłam od ludzi którzy je głodzili pół roku. ! A te janalje zabrali je i w tym 2 przed samym wykończeniem , wieźli co najmniej 5 godzin z Warszawy do Trzcianki. ! Potwornie sadyści. ! ! ! A przed zabraniem prubowali otruwac mi zwierzęta. Aby nauczyć wolontariuszy jak się załatwia i wykańcza hodowców. ! Teraz wiem że nie ma w Polsce żadnych animalsow. Którzy by pomagali zwierzętom ! ! ! Żadnych. ! ! ! Są tylko sukinsyny którzy za wszelką cenę chcą zarabiać na cudzej krzywdzie miliony. ! ! ! |
|
| |
|
Gość |
#72023-02-18 20:05❗ Domagam się zdjęcia ochrony z polityków. I zalegalizowania polowania na nich.
WON OD PRAW ZWIERZĄT! |
|
| |
|
Gość |
#8 Re: Najstraszniejszą sadyści w Polsce2023-02-18 20:06#6: Ekologiczny rolni - Najstraszniejszą sadyści w Polsce Niech Cię szlag! To Ty zarabiasz na czyjejś krzywdzie. |
|
| |
|
Gość |
#92023-02-18 20:07❗ Domagam się zdjęcia ochrony z polityków. I zalegalizowania polowania na nich.
WON OD PRAW ZWIERZĄT! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.