Petycja w sprawie statystów
Petycja w sprawie statystów / Ogłoszenia / Komentarze pod postami, / Komentarze
|
Gość |
#12022-02-17 10:05Wspieram działania na rzecz statystów.Stawki są niskie .Robota żmudna.Warunki pracy okropneczesto na zewnątrz w zimie bez posiłku cały dzień.istnieje potrzeba uregulowania stawki. Bogdan Zdunek |
|
| |
|
EJ |
#2 Re:2022-02-17 13:25Jak wcześniej podano: na debacie zapytają o ilość podpisów, proszę zatem informować swoje koleżeńswto o petycji i prosić o podpisanie. Na debatę pojedzie delegacja statystów, przeciw nam lobby filmowe i sprzyjające im MKultury, ale będziemy walczyć!! |
|
| |
|
Basia |
#3 Stawki statystów.2022-02-17 18:53Stawki statystów, to stawki hańby. Czy ktoś w Polsce pracuje 80 zł za 12 godzin pracy? Może ktoś z Ministerstwa Kultury ma ochotę zaistnieć w filmie? Zapraszamy na godz.6 rano i proponuję plener teraz w zimie i jeszcze sceny polewania zimną wodą. |
|
| |
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.