Petycja ws budowy tymczasowej przeprawy przez rzekę Rządzę
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja ws budowy tymczasowej przeprawy przez rzekę Rządzę
|
Gość |
#12016-06-23 07:14przy takim natezeniu ruchu jest bardzo nebezpiecznie |
|
| |
|
Gość |
#22016-06-23 07:15jest zagrozenie dla dzieci, bo samochody jada jak szalone |
|
| |
|
Gość |
#32016-06-23 10:46Podpisałam pozdrawiam |
|
| |
|
Gość |
#42016-06-23 11:20Czy w Klembowie plłynie jakaś rzeka? |
|
| |
|
Gość |
#62016-06-23 12:22Podpisałam tą petycję, ponieważ codziennie jadąc do pracy i wracając z pracy nadkładam bardzo dużo drogi i tracę w ten sposób dużo czasu. |
|
| |
|
Gość |
#72016-06-23 12:36Poniewaz natezenie ruchu w naszej miejscowości jest w tej chwili bardzo duże jest to dla mieszkańców uciążliwe i niebezpieczne dla dzieci.nie ma odpowiednich przejść dla pieszych. |
|
| |
|
Nowi |
#92016-06-23 18:35Dla mnie i męża to około 200 zl na paliwo na miesiąc . Piszę o kosztach związanych z objazdem za 2 samochody. Gratuluję pomysłu na pewno pospiesze się z meldunkiem i płaceniem podatków w gminie . Nowi mieszkańcy |
|
| |
|
xzzzzzzzzzzzzzzzz |
#10 Re:2016-06-23 21:18mysle, ze wojewodztwo mysli tylko o swoim budzecie a nie budzecie zwyklych ludzi... ciekawe czy chcieliby jezdzic codziennie po dwa razy dodatkowymi 17km?
|
|
| |
|
Gość |
#112016-06-24 14:47Dlatego podpisałam petycję ponieważ codzienny dojazd do pracy zajmuje więcej czasu i kilometrów,jedzie się przez jakieś zaułki w Zagościńcu,garby,zakręty.Jest uciązliwe na dłuższą metę.Masa samochodów ,porozjeżdżane zwierzęta ,uliczki są wąskie,samochodów dużo. |
|
| |
|
Gość |
#122016-06-25 17:54Bo dotyczy mnie i mieszkańców mojej gminy. A samochody, które pędzą z zawrotną prędkością to zagrożenie dla ludzi |
|
| |
|
Gość |
#132016-06-26 05:54szosa 634 jest to droga która nie zagraża dzieciom przede wszystkim.Dużo ludzi jeżdżąc błądzi jeżdżąc po wszystkich wsiach żeby dojechać do Wołomina.A najgorsze są te tiry które poruszają się po tych wsiach razem z dziećmi idącymi do szkoły. Powinien być zrobiony objazd jak pod Tłuszczem jak remontowano most. Był objazd i wporządku a tutaj masakra................. |
|
| |
|
Gość |
#14 Szosa 634 koło Krzywicy2016-06-26 05:57Kolorowa 15 |
|
| |
|
Gość |
#152016-06-27 11:13chodzi o czas,o kiepską drogę pełną zakrętasów,o dodatkowe km i o rozjeżdżanie Ostrówka,ruch jest jak na Marszałkowskiej,a do Warszawy nam daleko |
|
| |
|
Gość |
#162016-06-27 11:16Bo błądzi się po okolicznych wsiach,nadrabia drogi,nabija km,walczy o życie z tirami i nie mogę patrzeć jak nasz nowy asfalt w Ostrówku czeka niechybna zguba,o dzieciach i psach nie wspomnę |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.