PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE
PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE / Ogłoszenia / Nie dla "Majdanu" w Warszawie ! Nie dajmy się sprowokować do wyjścia na ulice ! / Komentarze
|
Teresa Wojda |
#12015-01-24 11:0022/01/2015 Manifest / odezwa dysydenta komandosa Michała Jarzyńskiego do Polaków flaga-Polski. . 1. Czekajmy ! uzależniając nasze działania od rozwoju sytuacji na Donbasie. Nie dopuśćmy do zrobienia w Polsce drugiego Donbasu ! Oni tylko na to czekają ! 2. Demaskujmy agenturę okupanta ! ten okres konfliktu sprzyja ujawnianiu się agentury – wykorzystajmy to do wyczyszczenia przedpola. 3. Protestujmy na każdym kroku nie dając wytchnienia okupantowi – niech goni za własnym ogonem, aż zgłupieje, do czego już mu wiele nie trzeba! Twarze Tuska , Kopacz, Komorowskiego, Dudy i innych mówią same za siebie. Jest w ich przeraźliwy strach i o to chodzi. 4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami’. 5. Organizujmy się oddolnie w małych grupach, nie licząc na istniejące i działające w Polsce tzw. „ruchy narodowe” i „prawicowe” oraz organizacje „patriotyczne” stworzone, sterowane i kontrolowane w większości przez okupanta. Łódź, dnia 18 stycznia 2015 r. Michał Jarzyński . |
|
| |
|
Gość |
#22015-01-24 11:34Organizujmy sie oddolnie w małych grupkach i co dalej ? Kto da nam wskazówki i sygnał do rozpoczęcia działań w tym właściwym momemcie o którym pisze Pan Jarzyński ? Czy na wojskowe przywództwo pana Jrzyńskiego możemy liczyć ?
|
|
| |
|
Kamil |
#3 Popieram !2015-01-25 11:44
Niech będzie przestrogą dla wszelkich służb, działających pod presją i na zlecenie żydowskich okupacyjnych władz w Polsce fragment z komentarza do informacji o fałszywym alarmie w łowickim "sądzie", napisany przez lekarkę, demaskujacą ludobójczy, niewolniczy system. cyt.:
".. na pierwszym miejscu tą glupio wierną bandę "psów systemowych" całej tej zbrodniczej piramidy administracyjnej samozwańczy pejsaci "panowie" przeznaczyli też na "odstrzał" , kiedy wierne brytany zza biurek staną się po wykonaniu "rozkazów" zbędni i też niebezpieczni, bo wiedzą zbyt dużo o tych wewnętrznych matactwach "prawnych" i na zimno zaplanowanym "medycznym" ludobójstwie współczesnej inkwizycji. "
|
|
| |
|
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Petycja do Burmistrza Gminy Brzeg Dolny w sprawie wycofania ogłoszenia sprzedaży działki gminnej nr 12/18 AM-18, na której funkcjonuje ogólnodostępny parking przy ulicy Wilczej.
144 Utworzone: 2025-12-22
Petycja w sprawie zachowania księgarni Sklepiku Kulturalnego CSK w Lublinie
707 Utworzone: 2025-12-17
Pomagajmy i nie oczekujmy podziękowań
245 Utworzone: 2025-12-21
NIE dla projektu Zdrowie 2.0 i inwestycji Dżungla 360 w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi
3781 Utworzone: 2025-12-16
Obywatelska Petycja do Prezydenta RP o obniżenie składek ZUS dla mikroprzedsiębiorców oraz zniesienie obowiązku wielokrotnego opłacania składki zdrowotnej od każdego źródła dochodu
4864 Utworzone: 2025-10-23
STOP przemysłowym fermom drobiu w Żardenikach i Radostowie w gminie Jeziorany!
191 Utworzone: 2025-12-20
List poparcia dla "Karty praw pacjenta do kontaktu ze zwierzęciem towarzyszącym"
29264 Utworzone: 2025-11-30
Nie dla obowiązku szczepień i szczepionki HPV
4885 Utworzone: 2025-11-06
Badanie Poparcia nad projektem Ustawy Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie: podjęcia działań legislacyjnych mających na celu zwiększenie ochrony nieletnich przed przemocą rówieśniczą, hejtem.
118 Utworzone: 2025-12-19
PETYCJA W SPRAWIE WPROWADZENIA OBOWIĄZKU PODAWANIA WW I WBT W MENU LOKALI GASTRONOMICZNYCH
1623 Utworzone: 2025-11-12
Petycja w sprawie zasad wynagradzania pracowników administracji i obsługi w szkołach i placówkach oświatowych w Gorzowie Wielkopolskim
31 Utworzone: 2025-12-21
RASZYN: OAZA CZY PUSTYNIA?LIST OTWARTY do Pani Wójt, Radnych i mieszkańców Gminy Raszyn
30 Utworzone: 2025-12-22
W sprawie wprowadzenia zakazu korzystania z mediów społecznościowych przez osoby poniżej 16 roku życia
1218 Utworzone: 2025-12-16
Petycja w obronie nieodpłatnej Komunikacji Miejskiej w Szczecinku
814 Utworzone: 2025-10-30
SPRAWIEDLIWOŚĆ DLA OFIAR
1294 Utworzone: 2025-11-05
W sprawie przyznania Gminie Kałuszyn dotacji rządowej na sfinansowanie 100% kosztów likwidacji nielegalnego składowiska odpadów niebezpiecznych w Ryczołku
66 Utworzone: 2025-12-21
Petycja w sprawie zmiany organizacji ruchu na ul. Bukowieckiej i okolicznych ulicach
195 Utworzone: 2025-12-18
Petycja poparcia dla rozwoju Gminy Wyryki oraz planowanej budowy Zielonych Ferm
219 Utworzone: 2025-12-18
Petycja o natychmiastowe wdrożenie wyroku TSUE poprzez zmianę praktyk administracyjnych i formularzy w Urzędach Stanu Cywilnego
15 Utworzone: 2025-12-22
Targowisko Miejskie w Południowych dzielnicach Gdańska
1414 Utworzone: 2025-12-12