NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka
NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka / Ogłoszenia / Uaktualnienie petycji 08.10.2014 r. / Komentarze
|
Gość |
#12014-10-09 05:08Witam, jak nazwa wskazuje - OBWODNICA - ma przebiegać po obwodzie, a nie przez środek i to jeszcze osiedla! Na dodatek zaczęli budowę szkoły-przy obwodnicy będą znakomite warunki nauki dla dzieciaków. Może CBA powinno sprawdzić procedury w gminie? |
|
| |
|
Nie dla wow przez Wysoka |
#2 Re: wow2014-10-11 19:51Ja słyszałam ostatnio, ze gmina Kobierzyce dostała działkę pod szkole od właściciela nowo budowanego kompleksu hotelowego w Wysokiej. W jednym z wariantów droga miałaby przebiegać za tym kompleksem hotelowym omijając tym samym miejscowość Wysoka. Jak widać gmina buduje szkole to pewnie droga bedzie jednak przebiegać przez nasze osiedla. Moze trzeba wziąć to pod uwagę podczas nadchodzących wyborów samorządowych. Kupując. Mieszkanie na osiedlu wiedziałam, ze bedzie tam przebiegać droga ale miało byc po jednym pasie w każdym kierunku. Odnoszę tez wrażenie, ze ludzie nie bardzo interesują sie tym tematem. Chyba nie dociera do nich, ze jak powstanie ta obwodnica to odetnie polowe m. Wysoka od wjazdu do Wrocławia. Bedą musieli dojeżdżać przez Bielany. Poza tym jaki sens ma budowa szkoły jesli połowa m. Wysoka nie bedzie mogła do niej dojechać.
|
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.