Skatepark w Zelowie .
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Skatepark w Zelowie .
|
Pantos |
#1 Skatepark w Zelowie2011-12-25 20:52Jestem jak najbardziej za realizacją tego projektu ,młodzież musi mieć gdzie się wyszaleć i rozwijać swoje zainteresowania . |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)
2011-12-25 22:22- Date of removal: 2011-12-25
- Powód usunięcia:
Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)
2011-12-25 22:40- Date of removal: 2011-12-25
- Powód usunięcia:
|
Zelowianin |
#4 Skatepark w Zelowie2011-12-25 22:45Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Jak najbardziej jestem za taką rozbudową. |
|
| |
|
Gość |
#52011-12-25 22:46Jestem za ! |
|
| |
|
Gość |
#62011-12-25 22:56bardzo dobrze niech wreszcie coś zrobią w tym Zelowie |
|
| |
|
Gość |
#72011-12-25 23:29Niech sie wyzywaja w parku zamiast w piwiarni.Widzialem takie cos w parku pod Jasna Gora w Czestochowie to wspaniala rzecz dla mlodziezy.Popieram-mam 57 lat zycia.Jestem ze Slaska. |
|
| |
|
Gość |
#82011-12-26 00:01pomysl bardzo dobry a jeszcze lepiej jakby do tego dobudowac hale dla wlokniaza i nie tylko dal calego Zelowa przydala by sie poniewaz nie mamy dobrej hali a rozwijaja sie sporty takie jak : pilkna nozna ,siatkowka,koszykowka . Skate park polaczyl bym z hala jako kryty i byl by czynny caly rok nawet zima :) |
|
| |
|
Gość |
#92011-12-26 00:19to jest potrzebne i to bardzo |
|
| |
|
SobczakZLW Gość |
#102011-12-26 01:05Latem Bym Mógł Tam Trening Sobie Robić :D Mate Rozłożyć I Śmigać :) Jestem Jak Najbardziej Na Tak ! |
|
| |
|
Gość |
#112011-12-26 01:30To wartościowy pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu młodzieży.Wspieranie przez organy władz lokalnych wszelkich form aktywności fizycznej młodych osób jest też inwestycją w rozwój zdrowego społeczeństwa. Spędzanie przez młodzież czasu na na zajęciach rozwijających sprawność fizyczną ma również charakter wychowawczy, co powinno być obiektem szczególnej troski władz społeczności lokalnych. Apelujemy zatem do organów samorządowych Zelowa aby z należytą uwagą rozważyły możliwość realizacji projektu młodych osób,które mają zdrowy pomysł na zagospodarowanie wolnego od zajęć czasu |
|
| |
|
Gość |
#122011-12-26 02:32dawać skatepark ! Tylko kwasa mamy więc my chcemy skatepark i nie ma gadania . ! |
|
| |
|
Gość |
#132011-12-26 02:39Właśnie . dodatkowe pieniądze idą na włókniarza . Ale po co to jak 1/4 zelowa nie może korzystać z tego ? Tylko włókniarz , włókniarz i jak widać 3 liga nam się rozpada. Musimy zorganizować młodzieży park taki jak ten gdzie będą mogli szaleć a nie rujnować wszystko co spotkają w mieście rozładowując swoją agresje. |
|
| |
|
POMOC WZAJEMNA PL |
#14 POMOC WZAJEMNA PL... i powołajcie Ogólnopolski RUCH MŁODYCH "o SKATEPARK"2011-12-26 06:10Kochane ŁOBUZIAKI - Kochani Patryku, Wiktorze i Konradzie MACIE NIESAMOWITĄ SZANSĘ. PAMIETAJCIE - WAŻNE: DOBRZE SIĘ NAZWAĆ!!! i OSTRO PRACOWAĆ, systematycznie i JUŻ na ZAWSZE!!! UTWORZCIE INTERNETOWY OGÓLNOPOLSKI RUCH MŁODYCH "O SKATEPARK", z siedzibą w ZELOWIE. Rejestrujcie STOWARZYSZENIE w S ADZIE REJESTROWYM. PODPOWIEMY co - jak. I zbierajcie TYSIĄCE - TYSIĄCE PODPISÓW. JUŻ jest WAS, SKATEPARKOWCÓW na www.petycjeonline.pl - tak WIELU. Łączcie SIŁY, Podpisujcie swoje PETYCJE także SOBIE NAWZAJEM. TO wymaga, by ktoś/KILKA OSÓB siadło na pupie i zabrało się do roboty samoorganizacyjnej - i poderwało Fanów SKATEPARKÓW w POLSCE CAŁEJ do ruchu, do pracy, do ŻYCIA. ZOBACZCIE - Jakie inicjatywy podejmują w całej POLSCE Obywatele bici w TYŁEK w POLSKIM SYSTEMIE MIESZKALNICTWA. Wszystkich, Panie i Panów, przepraszam za MŁODZIEŻOWOŚĆ języka, waldemar I jeszcze SPOKOJNYCH, ZDROWYCH ŚWIĄT |
|
| |
|
Gość |
#152011-12-26 14:04... |
|
| |
|
Gość |
#162011-12-26 14:05To dobry pomysł. |
|
| |
|
Joanna |
#17 .2011-12-26 14:05spoko pomysł |
|
| |
|
Gość |
#182011-12-26 16:08a niehc maja |
|
| |
|
Gość |
#192011-12-26 21:21W zelowie nic nie ma fajnego chociarz wybudujcie skatepark |
|
| |
|
Gość |
#212011-12-26 21:25powodzenia ;) |
|
| |
|
POMOC WZAJEMNA PL |
#22 O skatepark dla ZELOWA2011-12-26 22:37I TAK TRZYMAMY !!! ZDROWIA!!! |
|
| |
|
Gość |
#232011-12-26 23:09Przyda się ;) |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)
2011-12-27 03:01- Date of removal: 2011-12-27
- Powód usunięcia:
|
Anonim |
#25 Skatepark2011-12-27 16:34Jak najbardziej dobry pomysł !, coraz więcej młodzieży jeździ na rolkach deskorolkach po ulicy, a wiadomo można najechać na kamień i może skończyć sie strasznym wypadkiem. Dobrze by było gdyby taki obiekt znalazł się w Zelowie, młodzież była by zadowolona ;). Jestem na TAK ! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.