Wniosek o zmianę statusu odcinka rzeki Kamienna.
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wniosek o zmianę statusu odcinka rzeki Kamienna.
|
Marcin |
#12015-03-07 13:06Popieram wniosek. |
|
| |
|
Gość |
#22015-03-07 13:36Cel zacny. Oby więcej takich pomysłów. Mam nadzieję, że się uda |
|
| |
|
Gość |
#32015-03-07 14:25Może wreszcie się uda :) |
|
| |
|
Gość |
#42015-03-07 15:20Rzeczka śliczna więc należy się jej odpowiednia ochrona. Jestem za. |
|
| |
|
Gość |
#52015-03-08 12:10OK powodzenia |
|
| |
|
ber |
#62015-03-09 10:25Ludzie - strzebla a nie strzebla |
|
| |
|
ber |
#72015-03-09 10:27a nie strzelba, sorry :D |
|
| |
|
Gość |
#82015-03-09 13:54Kamienna to jedna z najpiękniejszych rzek, które widziałem - wspaniała inicjatywa |
|
| |
|
Gość |
#92015-03-09 15:49Popieram każdą tego typu aktywność. |
|
| |
|
Gość |
#102015-03-09 22:40Popieram w pełni. |
|
| |
|
Gość |
#112015-03-10 14:43Popieram tą szlachetną inicjatywę!!! |
|
| |
|
Gość |
#122015-03-10 18:39Skoro są ludzie chętnie by utworzyć łowisko o statucie no kill należy ich wspierać. Tylko tak zachowamy ryby lososiowate dla przyszłych pokoleń. Powodzenia! |
|
| |
|
Gość |
#132015-03-10 19:24Popieram,jak najbardziej.Wszystkie rzeki nasze sa i niech pozostaną jak najmniej zmienione i przede wszystkim rybne :) |
|
| |
|
kuba |
#142015-03-11 08:02Myślę że wprowadzenie ''no kill'' jest jak najbardziej słuszne. Znajduje się tam duza liczba ryb w wymiarze ok 25cm i trzeba jej pozwolić dalej rosnąć. Często spotykam na tych rzekach kłusowników spławikowców, krew mnie zalewa jak ich widzę, na dodatek złość potęguje moja niemoc wobec nich... Zwykła rozmowa nie daje rezultatu, może warto zrobić też coś w tym kierunku... |
|
| |
|
Gość |
#152015-03-15 10:24jest słuszna |
|
| |
|
Gość |
#162015-03-18 13:51Popieram takie akce |
|
| |
|
Gość |
#172015-03-19 17:52madra mysl |
|
| |
|
Gość |
#182015-03-21 11:36Popieram petycję i mam nadzieję, że użytkownik rybacki uszanuje pasjonatów. |
|
| |
|
Gość |
#192015-03-24 06:57Może się coś powoli zmieni w mentalności braci wędkarskiej, tak jak się powoli to zauważa na podhalu,wszystko biorący "dziadki" do wora wiecznie żyć nie będą.Powoli powoli da się radę, rzeka ma potencjał, tylko trzeba jej nie przeszkadzać naszą nie zawsze dobrą działalnością |
|
| |
|
Gość |
#202015-03-28 17:24Znam Kamienną od najmłodszych lat,wychowałem się nad nią i dała mi wiele pięknych chwil.Szkoda patrzeć jak niektórzy kłusuja,a straż raczej woli kontrolować zwykłych wędkarzy niż ganiać za tamtymi.Może udałoby się zrobić coś dla Kamiennej dobrego! Kiedyś były tam piękne ryby! |
|
| |
|
Gość |
#212015-03-28 19:10taka akcja to dobry przykład i zachęta dla innych inicjatyw. |
|
| |
|
Klapek |
#22 :-)2016-01-02 13:52Udało się :-) |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.