TAK dla motocykli na stołecznych buspasach
TAK dla motocykli na stołecznych buspasach / Ogłoszenia / Od nowego sezonu motocykliści na wybranych buspasach w Warszawie / Komentarze
|
Gość |
#12017-10-03 12:00Dobre i to na początek |
|
| |
|
Gość |
#22017-10-03 12:02Uważajmy siebie i innych i walczmy o pozostałe pasy! Al. Niepodległości, Al Jerozolimskie i reszta!:) |
|
| |
|
Gość |
#32017-10-03 12:07małymi kroczkami ;-) |
|
| |
|
Gość |
#42017-10-03 12:09Super! Codziennie pomykam łazienkowską więc nie mogę się doczekać :) |
|
| |
|
Gość |
#52017-10-03 12:16SUPER JESTEM MOTOCYKLISTĄ POTRZEBA UDOSTĘPNIĆ WSZYSTKIE BUS PASY(TYLKO NIE DLA WARIATÓW)!! |
|
| |
|
Gość |
#62017-10-03 12:17Dzięki! Świetna robota! Gratulacje! |
|
| |
|
Gość |
#72017-10-03 12:22GRATULACJE! PRZYJACIELE NA DRODZE!! :-) |
|
| |
|
Zulus |
#82017-10-03 12:27Gratulacje i wytrwałości życzę :-) |
|
| |
|
Gość |
#92017-10-03 12:40Da się? Da się :-) "Kropla drąży skałę" |
|
| |
|
Gość |
#102017-10-03 12:42Super. Teraz walczymy o resztę buspasow. |
|
| |
|
Gość |
#112017-10-03 12:43Super :) !!! |
|
| |
|
Gość |
#122017-10-03 12:44Świetna wiadomość. Oby tak dalej! |
|
| |
|
Gość |
#132017-10-03 12:44Super, tylko dlaczego jedynie na tych 2 ulicach?! Kto to blokuje? Cyklisci??? |
|
| |
|
Pio |
#142017-10-03 13:07Super. Beton wreszcie pęka. |
|
| |
|
Mario |
#152017-10-03 13:38Małymi kroczkami, ale walczymy dalej o legal na wszystkich buspasach. |
|
| |
|
Mario |
#162017-10-03 13:43wpuszczenia motocykli na pilotażowe buspasy w Warszawie i dalsze prowadzenie badań. Rozumiem, że na pozostałych buspasach, a na to znowu potrzebna będzie kasa dla badaczy z Politechniki i kolejny rok zleci na badaniach i czekaj tatka latka. |
|
| |
|
Gość |
#172017-10-03 13:48Super. Aby tak dalej! |
|
| |
|
Gość |
#182017-10-03 14:41TAK dla motocykli na stołecznych buspasach |
|
| |
|
Gość |
#192017-10-03 16:22Jako wielośladowiec cieszę się ogromnie. Przetestujemy, będzie dobrze. |
|
| |
|
Gość |
#202017-10-03 16:29A sezon to od kiedy ?? bo ja sezon zaczynam od Stycznia ..... |
|
| |
|
Gość |
#212017-10-03 17:58Trzymam kciuki za pozostałe miejsca! I tak jeździmy buspasami wiec za wiele sie nie zmieni, ale coz zrobic na hipokryzje wynikająca z charakterystyki tępego systemu w którym żyjemy...:) W końcu to oni sa tu dla nas i nas reprezentują, a nie na odwrót..jakoś się "elitom" rządzącym popiętroliły chyba te strony... |
|
| |
|
Ender_Wiggin |
#222017-10-03 21:32Super! Krok po kroku do celu! |
|
| |
|
Gość |
#232017-10-04 05:19Dzięki za wytrwałośc! |
|
| |
|
Gość |
#24 Super informacja!2017-10-04 10:12Częsciowo się udało! :) |
|
| |
|
Paweł Lenarczyk Autor petycji |
#25 Re:2017-10-04 14:13To sa na razie testowe buspasy. Badania będa nadal prowadzone i na ich podstawie zostanie podjęta decyzja czy dopuścić motocykle na pozostałe buspasy. Pozdrawiam Paweł LENARCZYK |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.