the GazettE in Poland
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji the GazettE in Poland
|
Gość |
#12012-01-16 19:33The Gazette Czekamy! |
|
| |
|
Gość |
#22012-01-16 19:49Mam nadzieję, że się uda ='] ^ _^ |
|
| |
|
PAPP |
#3 SZCZERZE2012-01-16 21:38GAYZETTE TO HUJ |
|
| |
|
Gość |
#42012-01-16 22:49kocham The Gazette ! strasznie bym chciała koncert w Polsce :D |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2012-01-16 23:08- Date of removal: 2012-01-16
- Powód usunięcia:
|
Alice |
#6 Re: SZCZERZE2012-01-16 23:08I kto to mówi : ) |
|
| |
|
Shinjitsu |
#72012-01-16 23:14CZEKAM!!!! uda sie trzymam kciuki :D |
|
| |
|
Gość |
#82012-01-16 23:24zespoły takie jak ten powinny odwiedzić nasz kraj. |
|
| |
|
Gość |
#92012-01-16 23:25Już niemogę się doczekać!! <3 |
|
| |
|
Gość |
#102012-01-16 23:55Miyavi The Gazette!!!! |
|
| |
|
Gość |
#112012-01-17 00:05Fuck yeah~! niech przyjadą~! |
|
| |
|
SZ. Gość |
#122012-01-17 06:15Aham. Pomysł zacny, ale trochę bez sensu. Nawet zakładając, że zwracają uwagę na takie rzeczy to i tak i tak najpierw Gazetto musiałoby łaskawie ruszyć tyłki na trasę DO EUROPY. A PSC bodajże niezbyt kwapi się do wysyłania na takie trasy swoich muzyków. Więc pomijając że pewnie przy najbliższej pełnowymiarowej trasie TG i tak, niezależnie od jakichkolwiek petycji i tym podobnych, miałoby koncert w polsce, to sobie na taką trasę poczekamy XD. |
|
| |
|
Gość |
#132012-01-17 12:33Z chęcią mógłbym przyjść na ich pierwszy koncert ^^ |
|
| |
|
Kii-chan |
#14 Re: SZCZERZE2012-01-17 12:42Odezwał sie kurwa ćwok jeden, i pisać nie potrafi.. Widze ,że wieś przyszła do miasta.. |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2012-01-17 15:11- Date of removal: 2012-01-17
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#162012-01-17 15:14I tak nie pojadę..... |
|
| |
|
Gość |
#172012-01-17 16:10Wiele fanów oczekuje bardzo takiego wydarzenie, dlatego myślę, że dobrze byłoby rozważyć taki pomysł.Myślę że na koncert przyszłoby dużo osób. |
|
| |
|
Gość |
#182012-01-17 17:23Ludzie opanujcie się. Takie rzeczy NA PEWNO nic nie dają. Myślicie że jak napiszecie 3251 petycje o różnych japońskich zespołach to one tak po prostu przyjadą? Spójrzcie prawdzie w oczy... |
|
| |
|
Gość |
#192012-01-17 17:54Niech jak najwiecej ludzi sie podpisze;D |
|
| |
|
Gość |
#202012-01-17 17:56Cieszę się, że jest jakaś szansa zobaczenia The GazettE w Polsce. Podpisujmy petycje! |
|
| |
|
Gość |
#212012-01-17 18:27oby się udało, oby! ;^; |
|
| |
|
bibi |
#22 Re: no tak...2012-01-17 18:28 |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2012-01-17 18:29- Date of removal: 2012-01-17
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#242012-01-17 19:22mi to bez różnicy ale mi kazali |
|
| |
|
ŻÓŁĆ Autor petycji |
#25 Re:2012-01-17 19:27nie tylko petycje ,zostałą wysłana wiadomośc do wytwórni odnośnie warunków na jakich miałby się odbyć koncert , wymagań technicznych itd. Zrobimy wszystko , żebyśmy mogli zobaczyć ich na żywo. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.