Allegro, Petycja do Zarządu MIH Allegro B.V.


Gość

/ #55

2013-04-16 21:43

Błagam dajcie użytkownikom możliwość powrotu do starej wersji, bo ta nowa jest zupełnym nieporozumieniem... Przeglądanie aukcji aż boli, ponieważ można dostać oczopląsu...

Niech ten nowy wygląd sobie będzie, dla tych którym się podoba... ale niestety ja wolę korzystać ze starej wersji, ponieważ była przejrzysta i funkcjonalna... Teraz jakiekolwiek wyszukiwanie i przeglądanie produktów jest kompletną męką dla umysłu... Popełniacie samobójstwo narzucając użytkownikom nowy interfejs... Na siłę nigdy się nic nie osiągnie. I nie wiem z czego się cieszycie pisząc na fejsie, że "nowy wygląd już z nami pozostanie", skoro z dnia na dzień sprzedającym spadnie sprzedaż, a wam prowizje polecą ostro w dół...

Nie wiem, kto wymyślił i sprawdził te wasze nowoczesne rozwiązania, ale jak widać po wpisach na cafe allegro i na facebooku opinie są zdecydowanie NEGATYWNE.... ten nowy interfejs wręcz odpycha... z przykrością to stwierdzam, ponieważ od wielu lat korzystałem z allegro i znosiłem wszelkie zmiany, ale ta... po prostu jest zabójcza. I nie chodzi o to, że nikt nie przepada za drastycznymi zmianami z dnia na dzień, ale o to, że nowa szata graficzna daje po oczach i korzystanie z waszego portalu może wręcz wywoływać padaczkę...

Szkoda słów właściwie, bo z pewnością dostaliście już niejeden taki e-mail...