PETYCJA O UNIEWINNIENIE SKAZANEGO ''ADAMA DUDAŁY Z WARSZAWY"

Adam Sokolka

/ #80 Niewykorzystane dowody!!!!!!

2013-08-07 07:51

W tej sprawie Adama też mam trochę informacji,które mogły by pomóc.W 2003r. siedziałem razem z Adamem w A.S w Białymstoku.Po opuszczeniu aresztu zadzwonił do mnie Ratajczyk (jesteśmy z tej samej miejscowości) powiedział mi ze wie ze znam Adama bo razem z nim siedziałem i wie ze mam z nim kontakt. Powiedział mi żebym przekazał Adamowi ze on wie ze jest niewinny i wie kto to zrobił. Za to żeby powiedzieć cala prawdę i wycofać fałszywe pomówienia Adama on chce pieniądze w kwocie 20 tys. euro.Powiedziałem żeby dal mi dwa tygodnie na odpowiedz i omówiliśmy się na konkretny dzień i godzinę. Propozycje Ratajczyka przekazałem zonie Adama,powiedziała mi żebym skontaktował się z adwokatem Adama i tez jemu opowiedział o wszystkim. Adwokat Adama powiedział mi żebym druga rozmowę z Ratajczykiem nagrał, ze to będzie bardzo ważny dowód. Druga rozmowę nagrałem i przekazałem nagranie adwokatowi Adama,powiedziałem ze jak trzeba to mogę zeznawać,adwokat powiedział ze teraz będzie apelacja i na pewno się odezwie.Do dnia dzisiejszego się nie odezwał i nic nie zrobił z tym nagraniem co mu przekazałem - jest to bardzo dziwne.Pozdrawiam.