Dajmy kres bezprawiu w sądach i prokuraturach

mac
Gość

/ #8

2013-12-17 05:51

20 lat prokuratura z sądami mordowała moją rodzinę, żeby po 20 latach stwierdzić w II instancji, że trzeba wszystko zacząć od początku. Rozbicie rodziny i wpływ na rodzinę jest nie do opisania. Straty pod każdym względem nie do odrobienia.
W Prokuraturach i sądach pracują BANDYCI. Nie znają prawa. Nie stosują prawa. Preparują dokumenty. Wykradają dokumenty z akt. Akta są nieposklejane. Nie ma numeracji stron dzięki czemu łatwo można manipulować całą dokumentacją. To co się tam dzieje nie ma nic wspólnego z prawem. Po rozmowach z innymi poszkodowanymi oraz po 20 latach gwałtu, mataczenia, kręcenia, wyypisywania bzdur w pismach, moje wnioski są następujące:

Niszczy się rodziny, wykańcza i morduje psychicznie.. po czym nagle (z różnych powodów) licytuje się ich własności. W naszej sprawie (rozwód rodziców) konsekwencją tego bandytyzmu miała być licytacja nieruchomości rodziny?!!? To wygląda jak biznes a nie sprawiedliwość.

Jak sprawa się rozpoczęła miałem 18 lat. Obecnie mam 39. Czy rodzice dożyją? Nie wiem..  ja natomiast nigdy więcej nie zaufam tym zbrodniarzom. To nie są ludzie. Mówię to z pełną świadomością. Oni po prostu mordują ludzi..