Stop bezprawnym badaniom w RODK

częstochowa

/ #117 Re: Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje

2014-02-14 12:15

#116: Martyna - Re: Re: Re: Sędzia żąda - RODK wykonuje 

 szanowni Państwo , nie wolno składać broni , jestem kobietą , ale jak patrzę na kierowniczkę z RODK-a częstochowskiego to nie mogę uwierzyć że tak mozna wyglądać , a jak otworzy  "usta" , to nie można uwierzyć że jest kierowniczką. Cały zespół pseudo pedagogów i psychologów , to zwykła szarańcza , która pilnuje swoich stołóków , a nie dobro dzieci , i jak piszecie układy i układziki , to decyduje . Kobietom nic nie grozi na tych badanich zawsze wygrywają , bez względu jakie są, przykre ale prawdziwe, dobrzy ojcowie na tych pseudo badanich numerujcie strony tych testów ,bo potrafią podmieniać , nie bójcie się nagrywać nawet bez ich zgody , z ukrycia , nie bać się tych babszytli ,one wtedy spuszczają z tonu . Jak mają do czynienia z mało inteligentną matką to wypełniają za nie test . Rezygnujcie z tych "badań" godnych ubolewania. Znam przypadek, matka o swoim dziecku 3 -y miesięcznym napisała 300 SMS-ów że mam dość tej P...y , i jeszcze gorszej treści myslicie że sąd częstochowski zabrał jej opiekę nie , babcia dziecka działa w byle jakim stowarzyszeniu częstochowskim , układziki , a koleżanki młodej mamy powiedziały do ojca odebierz jej dziecko , bo powiedziały że rozłożyła  nogi aby wygodnie żyć bo ojciec jest ustawiony.Panie drogie dbajcie o swoja reputację , bo wstydzę sią za takie baby bo to nie kobieta i matka.