Petycja w sprawie ustawy o ochronie zwierząt doświadczalnych

rahelka

/ #195

2014-10-15 03:19

Dlaczegóż to nie można testować nowych substancji leczniczych, kosmetyków etc na więźniach? Mam na myśli pedofilów gwałcicieli i morderców z udowodnioną winą, byłaby odrazu załatwiona sprawa badań przedklinicznych a te śmiecie społeczne odpracowałby dług i byliby kwita. Zamiast szczurów dajmy bezmózgie yeti znęcające się nad zwierzętami, takich którzy urwali psu głowę dla zabawy albo tego śmiecia Wojeciecha L. (chory kraj który chroni dane osobowe przestępców a nie ofiar) co adoptował koty tylko po to by je bestialsko zabijać. Niech mu aplikują kremy do oczu i sprawdzają toksyczność leków. Mam gdzieś wasze miłosierne głosy krytyki, nie można traktować humanitarnie ścierwa które samo swoim zachowaniem gwałci to pojęcie. A zwierzęta są niewinne i nie mają możliwości obrony dlatego człowieczeństwo do czegoś zobowiazuje. A Posłom radzę zejść z tematu zwierząt najpierw ubój rytualny teraz to. Serio tak dobrze wam płacą koncerny i zajadacze koszernych potraw za tego typu ustawy? Zajmijcie się czymś pożytecznym bo narazie prowadzicie pasożytniczy tryb życia i jesteście szkodliwi społecznie w swoim zachowaniu. Jestem za ujawnieniem listy tych ludzi którzy chcą przeforsować tą ustawę, żeby nigdy wiecej nie przyssali się do żłoba na wiejskiej.